Drugie zycie klasycznego 126p - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
trzeba przecierac szlaki

a tak na powaznie - bylem obadac czy wsio gra, i przy okazji zwrocilem uwage na wyciete nadkole lezące w sniegu,. Oznak korozji brak. Moze dlatego ze jest suchy mróz


Z ostatniej chwili - umie ktos ocenic po foto czy to fl czty ST?







czarne 100% ST od turasa


[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2010-01-17 19:24:28 ]
  
 
Zmierz szerokość swojego starego i niech pan dealer z Suwałek też zmierzy
  
 
grzesiu?
  
 
Nie, buurzyk chyba że to Grześ sprzedaje, ale on to by wiedział co ma akurat.


[ wiadomość edytowana przez: MAD_DOGG dnia 2010-01-17 22:55:22 ]
  
 
e burzyk nie ma. wyczesalem mu sklepik. nie ma lódz, nie ma nawet drogawy wiesiaczek ale olac, ida z dwu zrodel wiec jeden musi pasic
  
 
Pecik, a co potrzebujesz konkretnie? Bo u nas jeszcze jest w miarę ok z częściami. Mogę skoczyć jutro zapytać czy mają i ewentualnie ceny zapodać.
  
 
burzyk to jest pracownik suwalskiego FIAT'a wysprzedaje co znajdzie na magazynie
  
 
Raczej FL bo masz z tylnej czesci nadkola wyciete takie 2 kawalki rantu, w tym miejscu sa tez otwory w blotniku FLa zeby przykrecic listwy.
  
 
no trudno, moze sie kiedys przydadza...A kwestia burzyka =- a to cwaniak
  
 
Dzisiejsza akcja miała sie skonczyc uzupelnieniem wyjedzonych elementów z nowych. Jako ze miejsce pod sprezynami bylo zjedzone. Jednak zdrowy rozsadek i nowa belka pod reką nie pozwolily zrobic nic procz podmianki




jutro odbieram przednie nadkola z ocynku więc od razu je wstawimy

Podklad reakcyjny z ewentulana rdza - 2 litry. kolor niedocelowy


[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2010-01-18 22:25:16 ]
  
 
Jak uważacie - robic tu spawy po obrzeżach przerywane, czy pare odwiertów i zalać "ala" zgrzew??






Belka została zamknieta, przy okazji wzmocniona. Jak na paradox - szpili sie trzymały, że hoho.




Kąpane w tych samych wannach co nasze czołgi




  
 
ja bym zalał i z zewnątrz chwycił jeszcze delikatnie...
  
 
spaw punktowy jak najbardziej - ja tam tak robilem. Nie pamietam czy po krawedzi tez pociagnalem
  
 
s ajeszcze jakies miejsca gdzie konkretnie zaleca sie taki spaw punktowy? Jak wiadomo to nie fabryka i migiem lepiej lac z obu stron.
  
 
Konkurs z serii - znajdz 3 róznice






[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2010-01-22 09:14:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2010-01-22 09:15:21 ]
  
 
górnego nie widać - ocynkowałeś???

tylko dlaczego te botniki są obciachane???
  
 
takie bywaly w sprzedaży. Dzieki dla pavlusa wyciagnął je jeszcze z prlowskimi metkami

Jednak plan jest wstawic cale platy, ktore tez posiadam, niestety nie meiszcza się w wannie i nie wzięli i ch do kąpieli;/
  
 
Cytat:
2010-01-22 09:16:33, Pat_kdb pisze:
Jednak plan jest wstawic cale platy, ktore tez posiadam, niestety nie meiszcza się w wannie i nie wzięli i ch do kąpieli;/



to wytnij resztę pocynkuj i są takie szpraje na spawy
  
 
ale po co mam wycinac reszte z calosci - skoro ma takie platy>? nie rozumiemy sie
  
 
Cytat:
2010-01-22 09:29:21, Pat_kdb pisze:
ale po co mam wycinac reszte z calosci - skoro ma takie platy>? nie rozumiemy sie



nie bedziesz ich cynkował czy co???