Nawigacja GPS - jaką polecacie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, moj brat zaczal jazde na tirze i mysli o navi. Czy sa jakies navi z tonarzami i wiaduktami?? idzie takie cos dograc ??
  
 
Cytat:
2010-03-06 12:48:20, ZieleTDH pisze:
Witam, moj brat zaczal jazde na tirze i mysli o navi. Czy sa jakies navi z tonarzami i wiaduktami?? idzie takie cos dograc ??


navi moze byc obojetnie jaka kwestia orpogramowania do tego
tak jest jakies oprogramowanie tracker map lub cos takiego gdzie pisze dokladnie ktoredy mozna jechac (tonarz, wiadukty, ograniczenia itp)
  
 
testowal ktos moze westin g701pl?
ma 7" i to mi sie podoba.
3,5-4,3" mnie nie bawi :/
  
 
a co powiecie o nawigacji

Lark FreeBird 43.2

???
  
 
Osobiście posiadam MiO C720 z oryginalnymi mapami i powiem tak:

Co do urządzenia to nie mam zastrzeżeń bo ma naprawdę dużo do zaoferowania: (aparat 3,2MPix, bluetooth, MP3, MP4, skaner wizytówek, matryca 4,3", obsługuje SD do 2GB). Po prawie 2 latach znacznie skrócił się tylko czas pracy na aku. Wygląd - ładniejsza od nowych modeli, fajny mocny uchwyt na szybę.

Mapy - porażka! Ta pierwsza zakupiona z nawi jest w miarę ale ilość błędów i niedokładność przekreśla jej plusy. Powalczyłem trochę o aktualizację no i tu znów porażka! Nie dali nakładki korygującej błędy i uzupełniającej braki w pierwszej wersji tylko dali zupełnie nową mapę (Mio200. Co prawda ona nie ma już tylu błędów, ale jej design jest beznadziejny, na dodatek jej użycie (odpalana tylko z SD) blokuje wszystkie wymienione wyżej użytkowe funkcje urządzenia.

Dziś już nie można kupić nówki bo zastąpiły ją urządzenia z serii moov ale jak by ktoś trafił używkę to polecam. W 2008 latem kosztowała >1K PLN.
  
 
Cytat:
2010-05-15 01:34:20, R_O_Y pisze:
Dziś już nie można kupić nówki bo zastąpiły ją urządzenia z serii moov ale jak by ktoś trafił używkę to polecam. W 2008 latem kosztowała >1K PLN



R_O_Y - nówka na allegro 1100 zł stoi z mapą 34 państw.
O tu naciśnij

CKsrv - ciekawy model. Tani, odblokowany i duuuży Ciekawe tylko czy trwały.
  
 
Cytat:
2010-05-11 09:29:03, trifoglio pisze:
a co powiecie o nawigacji Lark FreeBird 43.2 ???



Ja mam 50,1 z mapkami Auto Mapa i jest naprawdę ok
  
 
Piszac ze nawigacja smiga wam z Automapą wypada dodac ze ma to miejsce tylko w przypadku starszych wersji - po zakupie wersji 6 wzwyz mozna zawiesc sie, gdyz mapa wyznacza trasy oderwane od zdrowego rozsadku:/
  
 
Cytat:
2010-05-15 02:03:17, Mateklobez pisze:
R_O_Y - nówka na allegro 1100 zł stoi z mapą 34 państw. O tu naciśnij



Tak dokładnie o ten model chodzi - Hmmm... Proszę, proszę - trzyma się w cenie, tak jak pisałem urządzenie super, gdyby jeszcze mapy były choć w części takie dobre. No niestety nie można w życiu mieć wszystkiego, ale navi P O L E C A M !!!
  
 
Ja mam Beckera 7927 z funkcją TMC i generalnie polecam, mapy nie są tanie ale ori aktualizację wysyłają
  
 
Kazda z Auto mapą
  
 
szukam czegoś na prezent dla ojca, tak do 200zł mapy wgram w swoim zakresie, oczywiście będzie to AutoMapa miałem ją wcześniej na PDA i dawała radę, jakie urządzenie możecie polecić?
  
 
Chcę ją kupić.Bo z tego co tu piszecie,jest warta grzechu,czy tak ? Chcę się tylko upewnić,bo może coś się zmieniło.


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-12-19 15:11:40 ]
 
 
Zobacz sobie jeszcze GoClever, mam taką 4,3" i daje radę, używam AutoMapy na niej

np. GoClever 5"


[ wiadomość edytowana przez: kub3k dnia 2010-12-19 15:23:11 ]
  
 
przemo mam takiego Larka smiga calkiem przyzwoicie, moja rada jak bedziesz kupowal to lepiej kup z WinCE5 a nie WinCe6. Na WinCe 6 niekiedy wystepuje blad braku pamieci. Z tego co doczytalem to te 50.1 wszystkie maja WinCE6. Ja jak kupowalem swojego to na aukcji bylo ze mam WinCE5 a przyszedl z WinCE6. Niekeidy zdarzy mi sie ze przy dluzszej trasie automapa sie przywiesi wlasnei z powodu braku pamieci.

Niedawno kupowalem kumplowi cos takiego KLIK Smiga rewelacyjnie...
  
 
Dzięki koledzy.Napisałem do sprzedawcy z pytaniem o cene.Z 310pln z kartą 4Gb, gwarancją itd jak w opisie,puściła mi (bo to pani jest) za 260 + 20 kurier jeśli KUPIĘ TERAZ.Tak zrobiłem i mam nadzieję,że nie będę żałował tej decyzji.W razie czego Seweryn o ile pozwolisz będę Cię pytał co i jak.W każdym razie dzięki.Jadąc na zlot,to teraz nie zabłądzę
 
 
Ja śmigam na Lark 50.1 i Automapie i IGO.Automapa z tonażami,wysokościami itp.Nie ważny sprzęt,ważne są mapy.
  
 
Bierz kolego Larka 50.1 lub cos nowszego z 5calowym wyswietlaczem w zaleznosci od funkcji jakie potrzebujesz i ile chcesz wydac. Troche tym handlowalem za ta cene najlepszy sprzet tylko dograj sobie na karte jakas automape i smiga jak talala latwo ja odblokowac wiec mozna dograc wiele aplikacji a jezeli cos bedzie z nia nie tak to smialo zglaszaj na gwarancje
  
 
myślę, że kolega do tej pory już wybrał nawigację i od jakichś 9 misięcy się nią cieszy