Zakup auta do 5 tys. - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-03-04 15:42:08, desperos pisze:
pokaż mi k...a bo nie uwierzę: Gdzie za 5-6 tysi kupisz zadbanego puga 406?do tego w hdi... na dzień dobry drugie tyle wsadzi...


PRAWDA !!!!
A poza tym do francuskich samochodów są tak kosmicznie drogie części, że, bez kropli nasercowych nie ma co wchodzić do sklepu...



Żebyś nie wiem jak nie kombinował to tylko Daewoo prezentuje się najkorzystniej: cena/rocznik

Brak prestiżu marki i w ogóle brak fabryki zrobiły swoje...

Za 6000zł kupisz nubirę z 2000r. a jak się postarasz to i z 2001r., gdzie z innych marek w tych rocznikach ciężko jest coś rozsądnego wybrać.

...zresztą o czym my tutaj mówimy: 6000 zł w byle jakim salonie nie wystarczy na dopłatę do jakiegoś tam modnego bajeru
  
 
Cytat:
2011-03-04 15:42:08, desperos pisze:
pokaż mi k...a bo nie uwierzę: Gdzie za 5-6 tysi kupisz zadbanego puga 406?do tego w hdi... na dzień dobry drugie tyle wsadzi...



a to co pies?

tanie bo to już auto 2 generacje wstecz a co do cen części to czy do jakiegokolwiek moderniejszego diesla są tańsze?
  
 
i w HDI jest coś niewiele drożej
  
 
Cytat:
2011-03-04 22:32:00, rudi pisze:
i w HDI jest coś niewiele drożej


uproszczę:

popatrz na tytuł wątka - cierpisz (również) na dyskalkulię ??

..to przecie ponad 50% drożej od założonej kwoty ! ..a w tytule na dodatek jest .."do" /..więc może się okazać , że i 63 /
  
 
Cytat:
2011-03-04 17:54:49, nawigator5 pisze:
PRAWDA !!!! A poza tym do francuskich samochodów są tak kosmicznie drogie części, że, bez kropli nasercowych nie ma co wchodzić do sklepu... Żebyś nie wiem jak nie kombinował to tylko Daewoo prezentuje się najkorzystniej: cena/rocznik Brak prestiżu marki i w ogóle brak fabryki zrobiły swoje... Za 6000zł kupisz nubirę z 2000r. a jak się postarasz to i z 2001r., gdzie z innych marek w tych rocznikach ciężko jest coś rozsądnego wybrać. ...zresztą o czym my tutaj mówimy: 6000 zł w byle jakim salonie nie wystarczy na dopłatę do jakiegoś tam modnego bajeru



a propos nutrii - warto przeczytać opis przypadku
  
 
Cytat:
2011-03-04 22:55:21, bogdan1 pisze:
uproszczę: popatrz na tytuł wątka - cierpisz (również) na dyskalkulię ?? ..to przecie ponad 50% drożej od założonej kwoty ! ..a w tytule na dodatek jest .."do" /..więc może się okazać , że i 63 /



jest też napisane do negocjacji więc może utarguje
  
 
Ja bede dalej przekonywal ze Omega B jest warta swoich pieniedzy Ponizej 5k zl jest wiele egzemplarzy. Minus dla oszczednych jest taki ze najmniejszy silnik benzynowy to 2.0, diesel jest tylko jeden 2.5 Ale w budżecie do 5k zl mozna znalezc jakas juz Vectre B lub Matiza, trzeba sie okreslic czego ktos szuka, czy rodzinne na wyjazdy czy male do miasta.
  
 
Cytat:
2011-03-04 22:18:41, rudi pisze:
a to co pies?


Nnie ośmieszaj się człowieczku swoimi mongolskimi teoriami i zadzwoń do typa w sprawie tego puga przy okazji pytając o pompę wtryskową (pełna regeneracja coś ok 3000 pln...wiem bo sam takim pugiem z tym silnikiem jeździlem)do tego ten sprzęt już z rok na otomoto się buja...zobasz zresztą jaki oklepany...
Więc przestań pierdolić głupoty bo zapewne 406 nie jeździłeś(podając ten link to wnioskuje)taki z Ciebie spec od francuzów jak ze mnie baletnica....jesteś po prostu małym,szarym,nic nie wiedzącym i na niczym się nie znającym userem ...taka jest prawda...uważasz,że zawsze masz rację zwłaszcza,że prawie nigdy jej nie masz a Twoje wypowiedzi są warte tyle co tego oto człowieczka:
mongolskie teorie
Cytat:
2011-03-04 22:18:41, rudi pisze:
a to co pies?


Edit:
W 406 nigdy poducha pasażera nie była "wycinana" z deski...tylko deska była jednolita....
masz jeszcze "specjalisto" od wszystkiego coś do powiedzenia?...



[ wiadomość edytowana przez: desperos dnia 2011-03-05 21:20:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: desperos dnia 2011-03-05 21:22:35 ]
  
 
Cytat:
2011-03-05 21:15:07, desperos pisze:
Edit: W 406 nigdy poducha pasażera nie była "wycinana" z deski...tylko deska była jednolita.... masz jeszcze "specjalisto" od wszystkiego coś do powiedzenia?... [ wiadomość edytowana przez: desperos dnia 2011-03-05 21:20:41 ] [ wiadomość edytowana przez: desperos dnia 2011-03-05 21:22:35 ]



wypraszam sobie takie pierdy chłopcze, zresztą jak sie tak znasz na autkach to po ch -pi-pi-pi pytasz zanfco?

a co do podanego przykładu to nie była zachęta do kupna tego konkretnego łegzemplarza- tylko pierwszy z brzegu pug jaki się nawinął


i co tu wyjeżdżasz z jakimiś podtekstami politycznymi - żeby było jasne ja ma w głębokim poważaniu kto kogo tam kocha i komu bije hołdy z naszej sceny politycznej- ja w każym razie nikomu i nigdy nie zamierzam - powodzenia.

[ wiadomość edytowana przez: rudi dnia 2011-03-05 23:38:14 ]

[ wiadomość edytowana przez: rudi dnia 2011-03-05 23:38:51 ]
  
 
Wypraszać sobie możesz frajerze A po chuj ty znawco(analfabeto) podajesz przykłady samochodów o których nie masz pojęcia...jeszcze gotów Ci ktoś uwierzyć...
  
 


..spokojnie desperosie ..spokojnie..weś no głęboki oddech ...

102 potrafi i samego papieża do rzucania porcelaną w kuchni doprowadzić...więc ..dałeś się wpuścić i tyle


P.S.
Macie szczęście Panowie (i inne czołgi ) , że nie ma tu już Moda
  
 
Cytat:
2011-03-06 10:07:01, bogdan1 pisze:
P.S. Macie szczęście Panowie (i inne czołgi ) , że nie ma tu już Moda


Jak to nie ma...abdykowali?
Jeden jest czysto teoretycznie bo tylko się loguje i tyle go widziano...
Ale moderatorka Mifinka cały czas czuwa na straży chyba,że się mylę
  
 
Cytat:
2011-03-06 08:36:24, desperos pisze:
Wypraszać sobie możesz frajerze A po chuj ty znawco(analfabeto) podajesz przykłady samochodów o których nie masz pojęcia...jeszcze gotów Ci ktoś uwierzyć...



o rokefelerze skoroś taki bogaty to po co kupujesz stare graty - idź w te pędy do salonów tam stoi masa świetnych aut dla takich bufonów...
- twoje osobiste wycieczki były żałosne i zupełnie nie do przyjęcia a na żywca za taki tekst spotkałby ciebie nie tylko słowna połajanka więc czy dalej chcesz ciągnąć tą żałosną pyskówkę
  
 
Cytat:
2011-03-06 13:28:47, rudi pisze:
o rokefelerze skoroś taki bogaty to po co kupujesz stare graty - idź w te pędy do salonów tam stoi masa świetnych aut dla takich bufonów... - twoje osobiste wycieczki były żałosne i zupełnie nie do przyjęcia a na żywca za taki tekst spotkałby ciebie nie tylko słowna połajanka więc czy dalej chcesz ciągnąć tą żałosną pyskówkę



Hahaha...spoliczkujesz mnie "filozofie",powiem ci jedno...możesz mnie cmoknąć...a co do połajanek to obyś się przypadkiem "chojraku" nie zdziwił...
  
 
Cytat:
2011-03-04 23:36:20, rudi pisze:
a propos nutrii - warto przeczytać opis przypadku


No i co ?? - bardzo dobry samochód. Wolałbym kupić taki niż 500 zł tańszy i drugie 5000 wrzucić na dzien dobry.

Silnik - rzeczywiście może zastanawiać, że przy takim przebiegu już miał kapitalkę - może gościu miał ciężką nogę albo gaz zrobił swoje.
A reszta napraw przy takim roczniku i przebiegu ...raczej mnie nie dziwi.
  
 
Cytat:
2011-03-04 17:54:49, nawigator5 pisze:
PRAWDA !!!! A poza tym do francuskich samochodów są tak kosmicznie drogie części, że, bez kropli nasercowych nie ma co wchodzić do sklepu.



Których??? Chyba do tych z ostatnich 2-4 lat produkcji... ale to do każdych z w/w lat są drogie części.
  
 
Cytat:
2011-03-06 21:35:05, nawigator5 pisze:
Silnik - rzeczywiście może zastanawiać, że przy takim przebiegu już miał kapitalkę - może gościu miał ciężką nogę albo gaz zrobił swoje.




Gaz to raczej głowicę "zjada" - on pisze o panewkach.
Albo na liczniku trzeba dodać cyferkę z przodu, albo ktoś bez oleum jeździł.
  
 
Jeżeli jeszcze mam tu coś do powiedzenia i moge coś doradzić to odpuście sobie żabojada kolega ma teraz drugiego (scenica wcześniej xantię) i narzeka.