Zakup auta do 5 tys. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spoko. Ja pewnie usłyszę "Panie, to wiadomo, że wszyscy kręcą liczniki, ale Pan toś przejebał"
  
 
Cytat:
2010-01-20 19:49:14, DeeJay pisze:
Spoko. Ja pewnie usłyszę "Panie, to wiadomo, że wszyscy kręcą liczniki, ale Pan toś przejebał"


podkręcisz do przodu i będzie gitara
  
 
Cytat:
2010-01-20 10:20:41, piotr_ek pisze:
Spojrzałem na otomoto i w wyszukiwarce jest Przebieg do: 20 000 35 000 50 000 75 000 100 000 A astra łapie się w zakres 75 000. Będę miał przej*bane sprzedać złomgunę bo przebieg mam w zakresie którego już nikt nie chce kupować bo tak jak rudi napisał - klienci lubią być oszukiwani. Wolą w 10-cio letnim aucie praktycznie nierealne 130 000 km niż realne 220 000 km.



a w dodatku niezależnie od rocznika laguna ( nie wiedzieć dlaczego) uparcie okupuje najgorsze miejsca w statystykach awaryjności ADAC czy TUV podobnie jak inne auta na "f", także nie pozostaje ci nic innego jak przerobić na auto TDI...wiesz co znaczy ten skrót?
  
 
Cytat:
2010-01-20 20:12:17, rudi pisze:
a w dodatku niezależnie od rocznika laguna ( nie wiedzieć dlaczego) uparcie okupuje najgorsze miejsca w statystykach awaryjności ADAC czy TUV podobnie jak inne auta na "f



Wiem. Zdzwiwiony tylko jestem, że same niemieckie i japońskie ulicami naszymi nie jeżdżą.
Statystyki są o dupę potłuc.

Cytat:
także nie pozostaje ci nic innego jak przerobić na auto TDI...wiesz co znaczy ten skrót?



Fakt. Wszystko co TDI to gorący towar. Przebieg czy stan techniczny mało ważny jest.
  
 
A co sadzicie o OmieB? mamy paru "bylych" klubowiczow posiadajacych takie cuda. Jak tam z blacha ? Napewno lepiej niz w espero ale chyba tez bez rewelacji? Jak cena eksploatacji takiej dwulitrowki?
  
 
Cytat:
2010-01-22 21:12:43, adamesce pisze:
A co sadzicie o OmieB? mamy paru "bylych" klubowiczow posiadajacych takie cuda.



Za 5 koła to cuda nie kupisz. A rdza... oj... 10 lat to często przeżarta jest niewiele mniej niż złomero.
  
 
a jak ona rdzewieje? drzwi, progi? czy ma jakies swoje inne newralgiczne miejsca? Bo potrzebuje auto na 2-3 lata. Do zajezdzenia, jak espero.
  
 
Cytat:
2010-01-23 09:01:50, adamesce pisze:
a jak ona rdzewieje? drzwi, progi? czy ma jakies swoje inne newralgiczne miejsca? Bo potrzebuje auto na 2-3 lata. Do zajezdzenia, jak espero.


Trochę progi, natomiast drzwi (spody) prawie tak szybko jak w espero, mój kolega ma taką omegę z 95roku, nic specjalnego
  
 
Z tego co widziałem na kilku omegach to dokładnie w tych samych miejscach co złomero (mniej może trochę), czyli: drzwi, progi, tylne błotniki (nadkola). Do zajeżdżenia możesz brać, ważne, żebyś w blachę kasy nie ładował bo to nic nie da.
  
 
no wlasnie chodzi o to zeby auto bylo pozbawioone korozji tz duzej bo auta z lat 94-98 za jakimi sie ogladam, bez znaczenia na marke to jednak wiek maja i sladowe ogniska korozji moga sie pojawic. natomiast moje espero nien posiada: ani jednego progu, wszystkie drzwi calkiem zjedzone maja doly (nie maja rynienek- wypadly) tylnie blotniki, tylnia klapa pod blenda. Szukam czegos gdzie bedzie tego troche mniej
  
 
Na autokąciku jeden z userów sprzedaje zadbanego lanosa 2000 r. za 6 tzł.
  
 
Omega
Kupiony dzis. juz stoi pod blokiem. cena ostateczna 4500 zl. Wizualnie nie jest zle ale gdzieniegdzie troche rudej jest. mechanicznie OK.
  
 
nie wyglada źle
  
 
Cytat:
2010-02-20 22:09:06, adamesce pisze:
Omega Kupiony dzis. juz stoi pod blokiem. cena ostateczna 4500 zl. Wizualnie nie jest zle ale gdzieniegdzie troche rudej jest. mechanicznie OK.



niebrzydkie są te omegi, ale dziwne że od niemców a klimy nie ma i ciekawe jak ta instalka jest założona bo jak na wabika to lepiej od razu to sprawdzić czy to aby nie jakaś lipa jest
  
 
Cytat:
2010-02-20 22:09:06, adamesce pisze:
Omega Kupiony dzis. juz stoi pod blokiem. cena ostateczna 4500 zl. Wizualnie nie jest zle ale gdzieniegdzie troche rudej jest. mechanicznie OK.



Ładna podobają mi sie takie. Chociaż po Esperaku, to bym się nie przyzwyczaił żeby znowu szyby korbkami chować

pozdr.
  
 
Gratulacje

Cena całkiem OK

Ten silnik ma nie 115 a 136 koni...

Ale największa lipa to brak klimy
  
 
ten silnik ma 136KM, jest pomylka w ogloszeniu. to jest 16V. LPG zostal zalozony 26.11.2009 instalacja II gen. jakis mix.
  
 
Cytat:
2010-02-21 00:55:24, adamesce pisze:
ten silnik ma 136KM, jest pomylka w ogloszeniu. to jest 16V. LPG zostal zalozony 26.11.2009 instalacja II gen. jakis mix.


Ktoś założył gaz i zaraz sprzedaje samochód? Ciekawe co z nim nie tak

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2010-02-21 01:05:15, Adam4302 pisze:
Ktoś założył gaz i zaraz sprzedaje samochód? Ciekawe co z nim nie tak



Mysle ze ten ktos byc moze majatku nie zrobił ale wyszedł na swoje
Wiec wszystko z nim OK
  
 
Cytat:
2010-02-21 01:05:15, Adam4302 pisze:
Ktoś założył gaz i zaraz sprzedaje samochód? Ciekawe co z nim nie tak



samochod kupilem od handlarza ktory to auto dostal w rozliczeniu. Sprzedam tamtemu alchabre 4x4 a wzial w rozliczeniu to. nie zalezalu mu bardzo na kasie bo juz przez telefon opuscil 500 zl. Prawdziwy wlasciciel wlozyl troche kasy do auta (np wycieraczki bosch, opony nowe fulda montero czy jakos tak) ale na tej wsi co on mieszka autem z napedem na tyl nie dal rady jezdzic zima.