Szeroki most i przeróbki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wytlumacz mi jeszcze te "bycze jaja" i zajarze wszysko
--ze mna trzeba jak z mułem-powoli ale do przodu
  
 
To jak pójde do sklepu i poprosze bycze jaja to sprzedawca nie zaskoczy.
  
 
a ja mysle ze jak sprzedawca bedzie kumaty to zaskoczy bycze jaja to nic innego jak gumowe odboje czesto spotykane w przyczepkach wygladaja jak dwie gumowe kule postawione jedna na drugiej
  
 
Cytat:
2003-09-06 10:57:53, trombocyt pisze:
To jak pójde do sklepu i poprosze bycze jaja to sprzedawca nie zaskoczy.

tylko nie pojdz do zezni
  
 
W motoryzacyjnych tez są dziwni ludzie mógłbym godzinami opowiadać jak to kupuje się części
  
 
kiedys w gliwicach na gieldzie pytalem faceta o aparat wtryskowy do kadetta 1.6 i chcial 650pln zrobilem rundke w kolo pytam tego samego goscia o aparat do poloneza 1,6 gli abimex i chcial150pln a to ten sam aparat BARAN
  
 
Mozna mieć szeroki most i szerokie fele i zrobic sobie nakładki z żywicy poszerzenia błotników to Ci dopiero np. Polonez Stratos
  
 
Ja w swoim mam 215 felgi z ET35 i mam szeroki mist no i widac jak to wyglada "KOZAK OPCJA" z przodu mam fabreyczne dystanse po 5mm a z tylu wywalilem je....czekam na nadkola od golfa 2 albo jedynki-dobiore-wspawam-wyszpachluje i wtedy zaloze 25mm na strone. Z przodu nie bo przy skrecie to i tak obrzeze opony prawie dotyka karoseri wiec jak dodam 25mm to bedzie lipa...ale sprobuje i zobacze.....a na efekt trza poczekac ze 2 miesiace....