Licytacja.Regulowany zasilacz pod zapalniczke

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.Przedmiotem aukcji jest samochodowy conwerter (zasilacz pod gniazdo zapalniczki).Zakres jego pracy(przełącznik) 1.5V,3V,4.5V,6V,7.5V,9V,12V.Posiada sześć oktągłych końcowek,rożnej średnicy.Zasilacz jest fabrycznie nowy,raz podłączony (dzisiaj) w celu sprawdzenia poprawności działania.Pokrywam koszt transportu.Koniec licytacji upływa z dniem 16,02,2010r.o godz.00.00.Zaczynamy od 1 zł.Serdecznie zapraszam.






[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-02-12 15:46:33 ]
 
 
1.50 zł
  
 
5 Plnów
  
 
Widzę,że niestety jest brak zainteresowania,więc dodam do zasilacza,przydatnego gratisa naiespodziewanke,nowizna z instrukcją obsługi w oryginalnym opakowaniu.Serdecznie zapraszam do licytacji.
Dodam,że zasilacz może być użyty do elektrycznej lodowki samochodowej.Extra sprawa przy grilu w upalne letnie wieczory...




[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-02-05 14:49:52 ]
 
 
10 zł
  
 
Kalor,gratuluje wygranej aukcji.Prosze o dane do wysyłki i info o wpłacie.

[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-02-17 11:02:27 ]
 
 
Sorki za opóźnienie ale byłem tydzień bez neta.

Przelew puściłem przed chwilką więc dojdzie jutro. Wtedy też wstawię screena z konta pomocniczego jako potwierdzenie zaksięgowania mojej wpłaty

Adres do wysyłki masz już przemo na privie

EDIT - poniżej wstawiłem potwierdzenie wpłaty





[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-02-22 22:32:30 ]
  
 
Cytat:
Adres do wysyłki masz już przemo na privie


Dzięki Kalor.Jutro robię wysyłkę paczuszki.Dziękuje wszystkim za udział w licytacji.
 
 
Jako, że dzisiaj rano obudził mnie listonosz z przesyłką od przemo, pozwolę sobie zamknąć wątek

THX