Przyciemnianie szyb? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przejade sie kiedys do tej firmy i spytam z ciekawosci jak oni to robia.Moze sam oddam swoje boczne szybki do przyciemnienia.
Z tymi unijnymi przepisami to dopiero bede cyrki.Zaden samochod nie moze miec dokonanych zmian na wlasna reke a kazda zmiana musi byc sprawdzana przez rzeczoznawcow pod katem wplywu na bezpieczenstwo jazdy.Jezeli ktos chce cos przerabiac to chyba czas najwyzszy zabrac sie do roboty bo na szczescie prawo nie dziala wstecz i obecnie zrobione przerobki beda honorowane.Kumpel z niemiec musial jechac na badania po delikatnym poszerzeniu rozstawu kol o zalozeniu nizszego niz fabryczny profilu opony. Pozyjeny,zobaczymy a na pewno skanczy sie wiesniackie przerabianie samochodu na dziwne twory.
  
 
Amen

ja wyślę Camrusię za dwa, trzy tygodnie na piecykowanie i wtedy zdam relację...
  
 
Cytat:
2003-09-02 23:15:34, MaciekB pisze:
ja wyślę Camrusię za dwa, trzy tygodnie na piecykowanie i wtedy zdam relację...



Maćku, przywieź ją potem na spota, popatrzymy co i jak
  
 
a ja se przyciemnie i ekran z kamera wideo zaloze i to bedzie czad
  
 
Cytat:
2003-09-03 14:04:32, Tomi_66 pisze:
a ja se przyciemnie i ekran z kamera wideo zaloze i to bedzie czad



Żeby tylko wartość sprzętu nie przekroczyła wartości auta

A co z tą szybą na dachu??? Będzie???
  
 
Cytat:
2003-09-03 14:10:14, jackal pisze:
Cytat:
2003-09-03 14:04:32, Tomi_66 pisze:
a ja se przyciemnie i ekran z kamera wideo zaloze i to bedzie czad




A co z tą szybą na dachu??? Będzie???



Pewnie ze bedzie. Tego nie odpuszczam. Nie mam tylko czasu by sie tym zajac.
  
 
to będzie kosmos...
  
 
Tomi, spróbuj zastosować patent ze zdejmowanymu elementami dachu (szybami) z MR2. Wczoraj Tokairika pokazywał jak sie to zdejmuje. Masakra - jeden ruch i zdjęte.

  
 
Nie mam lepszy patent (MaciekB to potwierdził). Mianowicie mam na oku skasowanego Fiata Stilo z automatycznie rozsuwanym panoramiczym dachem
  
 
Czyli przeszczep ze Stilo. Będziesz miał Fiayota Corilo
  
 
Wiem ze profanacja, ale co mam zrobic. nic.
  
 
a ja przyciemnilem wczoraj szybki w hondzie z pomoca kolegi i wygladaja z daleka OK jak sie przyjzysz to jest troche gorzej,ale kosztowalo mnie to cale 59,98zł. nio i 6godzin --- Narzaie da rade !!!