[OGÓLNE] pękł akumulator - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cena elektrolitu to 4zł/l więc nie się nad czym rozwodzić , wylać, zalać nowym, podładować i gotowe

  
 
Panowie a znacie moze jakies sposoby na zrobienie z przepalonego oleju nuffke mobil1 0w50?? MAm z 400l przepalonego i moze jakby mu soli dosypac,odsiarczyc jakos,podgrzac,przez ponczoche przepuscic by sie nadawal,co?? Po co nowy kupowac jak mozna z tego z robic,nie??
  
 
ja znam musisz przefiltrowac przez nerki wiesz one sluza do oczyszczania cieczy z toksyn ale z olejem tez sobie powinny poradzic musisz go wypic odczekac 24h i pozniej wydalic za 1 wydalaniem otrzymasz wyroby nafto podobne za 2 oleje i smary klasy pierwszej a za 3 to juz druga stronna pojdzie wydalisz mazut mowie Ci sprawdz a nie bedziesz zalowal

i nie musisz wcale ladowac ani podgrzewac 100% NATURAL
  
 
Cytat:
2010-02-02 12:06:36, DobekBdg pisze:
ja znam musisz przefiltrowac przez nerki wiesz one sluza do oczyszczania cieczy z toksyn ale z olejem tez sobie powinny poradzic musisz go wypic odczekac 24h i pozniej wydalic za 1 wydalaniem otrzymasz wyroby nafto podobne za 2 oleje i smary klasy pierwszej a za 3 to juz druga stronna pojdzie wydalisz mazut mowie Ci sprawdz a nie bedziesz zalowal i nie musisz wcale ladowac ani podgrzewac 100% NATURAL



EEE ale moge miec niestrawnosci pozniej Myslalem ,ze babci ponczocha wystarczy Czekam na dalsze propozycje
  
 
Cytat:
2010-02-02 12:09:17, Seba pisze:
EEE ale moge miec niestrawnosci pozniej Myslalem ,ze babci ponczocha wystarczy Czekam na dalsze propozycje



Wlać do Diesla i śmigać na tym
  
 
Cytat:
2010-02-02 13:53:16, DriF pisze:
Wlać do Diesla i śmigać na tym



Do ciapka chyba Ten ze wszystkim sobie radzi
  
 
Cytat:
2010-02-02 13:59:19, Seba pisze:
Do ciapka chyba Ten ze wszystkim sobie radzi



Lub do Pieca Olejowego i będzie cieplutko
  
 
palnik na OO i ten na przepracowany troche sie roznia konstrukcyjnie.
  
 
Co Wy tu ludzie piszeta . Ja o aku a Wy o oleju? normalnie niemata co robic z klawiatura!!! Smisznie tez musi byc Dodam tylko tyle ze zrobilem jak mowil kolega DobekBdg i aku dziala. 3 dni w aucie nawet na noc i autko zapala. Chyba ze bedzie lipa w przyszlym czasie to wymienie elektrolit i Was poinformuje o tym experymencie. Apropos tego oleju to mozesz go co niektorym sprzedac, a u nas w polsce mozna niezle na tym zarobic