Wysprzęglik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
problem ze sprzęgłem, przy dużych mrozach zdechło wogóle sprzęgło, auto trzeba podgrzać i dolać płynu wtedy sie pojawia po dłuższym pompowaniu pedałem.
koleś mówił że wysprzęglik poleciał, czy to może być tego przyczyna. co prawda nie sprawdzałem czy mi tam cieknie ze skrzyni. będe musiał zajrzeć
jaki jest koszt naprawy takiej usterki, i czy warto od razu wymienić całe sprzęgło
  
 
Opcja: Szukaj Twoim Przyjacielem

[ wiadomość edytowana przez: AndrzejMT dnia 2010-02-06 10:43:06 ]
  
 
Krzychu z boku skrzynni masz odpowietrznik wiec chyba dasz rade.
Chyba ze jak w nowych Oplach przepnich płyn od wysprzeglika do zbiornika...
Powinienes poradzic...
A jak nie to wymiana wysprzeglika...

[ wiadomość edytowana przez: homer171 dnia 2010-02-06 23:19:40 ]
  
 
jeszcze nie robiłem zimno jak coś będę wiedział to napiszę.
że odpowietrznik jest to wiem coś mi mech tam robił jak biegi nie wchodziły dobrze jakiś czas temu, może w listopadzie. i od tamtej pory działało. przyszły mrozy po -25 stopni i zaczęło się. jak już wspomniałem , gdy się trochę nagrzeje to działa sprzęgło no i oczywiście trzeba uzupełnić płyn. gdzieś ucieka

  
 
pewnego dnia zadzonił do mnie gosc że potrzebuje pewną częsci do mondeo 3 tdci , objawy ma takie że płyn hamulcowy leci ze środka skrzyni , i co on bidny ma zrobić , po chwili refleksji doradziłem mu żeby hamulce w skrzyni naprawił
ale ubaw był.....
  
 
trudno powiedzieć co miałeś na myśli "fomin"
ale pewnie to zgrywy.
a więc sprawę załatwiłem pozytywnie bez wywalania dużej kasy.
koszt naprawy w 50 zł
prosta robota.
mech jak każdy mech nie bawi się w jakieś naprawy jak to kiedyś robiono, jest prościej wymienić całą część i zgarnąć kasę. a koszt 1000 zł.
więc warto się pogrzebać.
płyn uzupełniony i sprzęgło jest jak najbardziej super.
Cytat:
pewnego dnia zadzonił do mnie gosc że potrzebuje pewną częsci do mondeo 3 tdci , objawy ma takie że płyn hamulcowy leci ze środka skrzyni , i co on bidny ma zrobić , po chwili refleksji doradziłem mu żeby hamulce w skrzyni naprawił
ale ubaw był.....


co w tym dziwnego że ze środka skrzyni leci płyn. u mnie też leciał.