Puchar Youngtimer Party 2010 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tomek, widze ze jednak cos sie uchowało:

Onboard
  
 
Taa...
Ten jest zabawniejszy
onboard 2
  
 
Auto napedza sie konkretnie! Super!
Przygoda na ciezarowkach spowodowana piachem?
  
 
Nie da się ukryć, że jest lepiej niż na IBA...
A ten spin to przez to chyba, że bardziej atakowałem
Syfu tam nie było. To samo, tylko efektowniej zrobiłem na wiadukcie, bo o drugim przejeździe w niedziele to juz nie mówie . Jeśli ktoś w 126p kręcił onboard to może się nagrało .

ps: Mcqeen i Pereira montujcie motory do 1000 i zrobimy sobie ABARTH COPPA MILLE CUP w pierwszej klasie

[ wiadomość edytowana przez: vergasser dnia 2010-05-12 20:40:04 ]

[ wiadomość edytowana przez: vergasser dnia 2010-05-12 20:41:47 ]
  
 
Tomek, nie ukrywam że trochę o tym myślałem. Mógłbym startować w CA, a poza tym jak trochę zacząłem wreszcie jeździć 127 to okazuje się potwornie nadsterowny. Myślę, że mniejszy silnik poprawiłby prowadzenie autka. No chyba że przyczyna tkwi gdzieś indziej... Tak czy owak ten rok będzie rokiem 1300.
Nie mam czasu usiąść i opisać swoich wrażeń z YTP, ale było supersuper! Pierwszy raz jeździłem na torze (choć w YTP brałem udział kilka razy, ale moje samochody z reguły padały już w sobotę) i chyba się uzależniłem... Jak znajdę chwilę to opiszę szczegóły.
A Vergasser dawał radę! Pojedynek z Mini był zacięty i wart szerszego opisania. Myślę że jak znajdziesz jeszcze parę koni, wywalisz któreś kilo i udoskonalisz zawieszenie, to będziesz kosił miniaki jak zboże
  
 
Moje galerie z YTP:
http://agniess.kujawa.org.pl/galerie/1_YTP_08052010/index.html - sobota
http://agniess.kujawa.org.pl/galerie/1_YTP_09052010/index.html - niedziela

pozdrawiam
  
 
Janas, a ten materiał z wywiadem z Tobą się gdzies pojawił/pojawi?
  
 
Pojechałem do Poznania nie do końca dopracowanym autkiem, nie było też czasu wcześniej nim pojeździć. Wyniki takie sobie, ale autko ma potencjał.
Filmik z niedzielnych przejazdów: Przejazd toru
W 7.02 minucie widać jak po złym dobraniu toru jazdy, przy zbyt dużej prędkości kręcę "bączka"na zakręcie. Szkoda, bo jechałem pierwszy. Potem szaleńcza pogoń, odrabianie strat i w 8.35 minucie opuszczam na chwilę tor tracąc drugą pozycję. Nie udało mi się już później dogonić Kadetta, choć brakło niewiele...
Frajda z jazdy niesamowita, adrenaliny nie brakowało!
Ogólnie autko wymaga jeszcze dopracowania szczegółów no i muszę przede wszystkim nauczyć się nim jeździć.
  
 
Cytat:
2010-05-15 22:24:01, vergasser pisze:
Janas, a ten materiał z wywiadem z Tobą się gdzies pojawił/pojawi?


Materiał miał polecieć tego samego dnia wieczorem w WTK. W Pulsie Dnia który jest udostępniony na ich stronie nie ma nic na na temat Youngtimer Party, ale to jest serwis z 23.15, więc może było wcześniej.
  
 
Pereira - ten bialy Duzy Fiat z filmu jest taki szybki czy Ty taki wolny?
Szkoda ze nieda sie tak zgadac zeby tych 7-mek w jednym czasie jezdzilo wiecej , a pzrynajmniej 4 moglyby jezdzic , bede szykowal silnik 994cc to moze kiedys jeszcze sie poscigamy
Tak trzymac chlopaki!!!
  
 
Grzesiu, to ja jestem wolny, Fiat Jesiona wcale nie jest szybki
Się obiecuję poprawić
Weź przyjedź na YTP, zobaczysz że nie pożałujesz!
  
 
Heniu mój Fiaton jest wolniejszy od twojego 127, podobna moc, ale ogromna różnica wagi. Niestety u Ciebie jest posrany zawias, ja mam serie i mi auta nie obraca. Liczyłem na walke z Toba na torze, ale niestety. Popracuj nad zawiasem a sie pobawimy następnym razem.
  
 
Tomek, mam nadzieję że do następnego razu dopracujemy 127 i będzie się okazja porządnie pościgać.
  
 
Ruszyły zapisy na II rundę:
youngtimerparty.pl
  
 
Heniu jedziesz?? Zawias zrobiony?? Pobawimy sie?? Ja liczyłem, że tą edycję pojade juz dohc, ale zaczą się sezon wodniacki i weekedny spędzam na wodzie zamiast przy fiacie. Ale jade tym co było
  
 
Jadę! Zawias jeszcze nie zrobiony, sfajczyła mi się instalacja tuż przed wyjazdem na wakacje i nie było jak podrzucić autka Qbassowi do zrobienia. Wróciłem w tym tygodniu i mimo urwania głowy w firmie zrobiliśmy elektrykę, mam nadzieję że Kuba znajdzie chwilę na wstawienie drążków. Na razie wyjąłem spomiędzy sprężyn gumy i tył zaczął pracować zamiast podskakiwać. Przyszły dziś oponki, muszę je przetestować. Dziwna farba na podłodze niemal wyschła i prawie przestała się kleić.
To z tych w miarę dobrych wiadomości, znacznie gorsza jest ta: prawdopodobnie jadę tylko w sobotę Najfajniejsza część imprezy może mi po raz kolejny przejść koło nosa
A tak liczyłem na dobrą zabawę i rewanż za ostatnie baty... Tym bardziej, że Adi (ten od pomarańczowego Kadetta) bardzo się zapalił do jazdy i miał znacząco poprawić silnik.

Vergassera chyba nie muszę pytać o to, czy przyjedzie.
  
 
Taaa, vergasser się wybiera tylko najpierw musi wsadzić z powrotem silnik ze skrzynią, całe zawieszenie, pospawać nowy wydech i zrobic przegląd. Ale zdąży .
  
 
Media czyli pani fotograf z panem fotografem też jadą
  
 
No i po II eliminacji... W klasie 4 miejsce, w generalce chyba 47. Odetchnąłem z ulgą bo spodziewałem się 6 lub 7 miejsca. W październiku walka o pudło :: .

Aaa jeszcze jedno, minął roczek - awans o 5 oczek .





[ wiadomość edytowana przez: vergasser dnia 2010-07-12 14:55:30 ]
  
 
No to jeszcze dwie moje galerie:

sobota: http://agniess.kujawa.org.pl/galerie/2_YTP_10072010/index.html

niedziela: http://agniess.kujawa.org.pl/galerie/2_YTP_11072010/index.html

pozdrawiam