Puchar Youngtimer Party 2010 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No sorry chłopaki ze mnie nie było, ale te upały plus sprawy zawodowe mnie zatrzymały. Ale na ostatnim YTP będę, postaram sie fiata poprawić, żeby to zaczeło jakos jeździc to sie pobawimy
  
 
Pewnie się spotkamy, choć może zmienię autko, jeśli się z tym nie dogadam Po ostatniej imprezie mam ochotę je spalić. P......ony przekombinowany strucel!!! I jeszcze Qbass mnie dołuje, mówiąc że to tylko wina kierowcy, a samochód jest super i taki jak teraz powinien wygrywać klasę.
Owszem, sporo muszę się jeszcze nauczyć, ale dni Fiata zdają się być policzone. Już nie mogę na niego patrzeć! Mam nadzieję, że mi przejdzie... Jak nie, to Fiuta czeka huta.
  
 
Quass to ten o matowego opla?? On Ci szykuje auto??
  
 
Tak, Qbass to ten od tego czarnego, matowego Kadetta. On doprowadzał mi Fiata do obecnego stanu, ale tylne zawieszenie i wydech są jeszcze po poprzednich właścicielach auta. Kuba ostatnio nie miał czasu i 127 od dawna u Niego nie był. Sam nie mam czasu zająć się nim, a jest sporo do poprawki.
  
 
Pereira nie zamieniaj siekierki na kijek . Więcej jazdy na limicie i od razu się przesuniesz w tabeli. Przecie prawie takie same Fiaty mamy. Ja urwałem ponad 18 sek. w stosunku do I eliminacji więc idzie . Więcej pozytywnej wibracji Heniek .
  
 
Tomek, "prawie"- robi wielką różnicę. Ale wpadnę do Ciebie w przyszłym tygodniu i jak rozmawialiśmy- będę chciał pożyczyć tylne zawieszenie. Zobaczymy, co to zmieni.
  
 
Jedziemy z koksem Panowie...

AUTOMOBILKLUB WIELKOPOLSKI
Koło Youngtimer


Zaprasza na

Puchar Youngtimer Party 2010 – 3-cia runda


Termin imprezy: 8-10 października 2010 (piątek-niedziela)
Miejsce imprezy: Tor Poznań ul. Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo
(GPS N:52°25'3" E:16°47'49")

W roku 2010 wszystkie edycje Youngtimer Party są częścią klasyfikacji pucharowej. Poznamy więc nie tylko najlepszych zawodników 3 rundy, ale także zdobywców Pucharu Youngtimer Party 2010!

W programie imprezy m.in.:
- 6 zróżnicowanych Prób Sprawnościowych rozgrywanych na terenie Toru Poznań
- niedzielne rekreacyjne przejazdy Toru Poznań (dwa przejazdy po 3 okrążenia z podziałem na klasy)

Wysokość wpisowego:
210 zł – Kierowca (+ Pilot)
170 zł – Kierowca – Członek Automobilklubu Wielkopolski z opłaconą składką na 2010 rok (+ Pilot)

Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 9 września 2010 r. o godz. 00.00 na stronie www.youngtimerparty.pl

O wpisaniu na listę startową decydować będzie kolejność zgłoszeń – limit uczestników to 100 Załóg.



W trakcie imprezy dla Załóg dostępne będzie pole namiotowe oraz możliwość wynajęcia przyczep kampingowych za dodatkową opłatą.
Przez cały czas trwania Imprezy na jej terenie otwarty będzie punkt gastronomiczny dostępny dla Wszystkich.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres: kontakt@youngtimerparty.pl

Zapraszamy Serdecznie
Zespół Organizacyjny Youngtimer Party
  
 
Cytat:
niedzielne rekreacyjne przejazdy Toru Poznań



  
 
Jadę, choć nie wiem jeszcze, które auto zgłosić. Miał być ostatni występ Fiata, a tu plany z różnych przyczyn zmieniają się jak w kalejdoskopie... Ale jadę!
  
 
Cytat:
2010-09-08 21:42:01, MCQUEEN pisze:



Cóż, różnie można definiować rekreację. Jeden lubi łowić ryby, inny prokreację
Tak mi się zrymowało