Corolla E12 LPG Białystok

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://moto.allegro.pl/item905085702_super_toyota_corolla.html
Co sądzicie o tej toyotce? Może ktoś ją już oglądał? Ja do Białegostoku mam ponad 350 km i nie chciałbym jechać na marne....
Będę wdzięczny za każdą pomocną informacje.
Pozdr
Tomek
  
 
Nastepny wariat
Co w Gdansku juz niema Toyot??
Nie kupuje sie auta dalej niz 50 km od domu chyba ze lubisz podrozowac i byc robiony w konia.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2010-02-26 21:37:24, Bigelektron pisze:
Nie kupuje sie auta dalej niz 50 km od domu chyba ze lubisz podrozowac i byc robiony w konia.



Ee, pierdzielisz Pan

Po moją jechałem 750km z południa PL nad morze, i wciąż uważam, że to był najlepszy zakup samochodowy, jaki kiedykolwiek zrobiłem.

Co do Corolli, to jak auto ma 8 lat i 120kkm, to na cholerę ktoś mu gaz zakładał ?

Popatrz, może jest ktoś z okolic na forum, to by Ci ją obejrzał, wtedy wiedziałbyś po co jedziesz.


pzdr


[ wiadomość edytowana przez: marcinm dnia 2010-02-27 12:28:44 ]
  
 
Cytat:
2010-02-26 21:37:24, Bigelektron pisze:
Nie kupuje sie auta dalej niz 50 km od domu chyba ze lubisz podrozowac i byc robiony w konia.



E tam, ja zrobiłem ok. 900km w jedna stronę do Gebelsów i uważam to za wspaniałą podróż i udany zakup, u nas nie było szans kupić nie zdewastowanej i nie klejonej z kilku aut porządnej dobrze wyposazonej E-11 z 2C-E.

Poza tym Corolla E-12 z VVT-I z LPG na pewno by mnie nie przekonała, albo 2ZZ-GE albo D4-D