Klubowe Polary - może tym razem się uda? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na razie zmuszony jestem zrezygnować z polara na korzyść świateł dziennych. A ponieważ nie mogę edytować poprzedniego postu (w zasadzie nie powinienem móc nawet czytać tego temu bo nie załapałem się jeszcze do klubu ) lista będzie wyglądać następująco:
1. Beatka1 1 szt. (M)
2. Bogdan1 1 szt. (L) (Zmiana na Cecil L)
3. Kamil Kierownik 1 szt. (M) (Zmiana na Cecil M)
4. Kamila B1 1 szt. (S)
5. Robertkaluza 1szt. (Zmiana na Cecil L)
6. JaRabbit 1 szt. ( XXL Cecil 1)
7. Blister 1 szt. (L) (Zmiana na Cecil L)
8. Bobek16 1 szt (XXXL) (brak 3XL proponuję XXL)
9. mifcia 1 szt. (M)
10. Gacolot 1 szt. (L) (Zmiana na Cecil L)
11. ......
12. mifi 1 szt. XL model Vero
13. a ja bede grzesiu85 1 szt. (XL)
14. Darek54495 1szt. (XXL)
15. Dorka (M) 1 szt.
16. Dzidziul 1 szt. (L)
17. lucas48 1 szt. (M Cecil)
18. AgA48 1 szt. (M niebieski)
19. AndiK 1 szt. (XL)
20. Arni 1 szt. (XXL) ania (L)
  
 
Witam!
No i nie jest tak fajnie jak by się mogło wydawać.
Nie pisałem do tej pory nic, bo przez tydzień trwały ostre poszukiwania polaru zastępującego ten czerwony męski.
Z damskimi nie ma najmniejszego problemu, niestety obecnie są braki w męskich modelach i nie wiadomo jak długo to potrwa.
Nie jestem zwolennikiem upierania się przy swoim i robienia dymu na zasadzie: takie miałem w ofercie i nic mnie to nie obchodzi proszę mi je sprzedać!
Jak już wspomniałem, przez cały tydzień trwały ostre poszukiwania jakiegoś innego fajnego zamiennika nie jest to łatwe, bo też zależy mi (no i Wam jak mniemam również) na dobrej jakości i niskiej cenie.


Na dzień dzisiejszy mogę zaproponować zamianę tego czerwonego na inny model. Czarny z czerwonymi wstawkami (logo też zrobimy czerwone).

Polar męski, zamek kostkowy na całej długości bluzy,
krój męski- prosty, kołnierz na stójce, dwie kieszenie
na zamek kostkowy zakryty listwą. Polar dwustronnie
czesany. Materiał o gramaturze 320gr/m2.



Cecile i Olivie mam już u siebie. Zamiana dotyczyła by tylko czerwonych męskich na ten powyżej lub na Cecil zaprezentowany wcześniej.
Bardzo proszę o info, jeśli komuś nie pasowała by zamiana.
Jakoś wtedy spróbujemy inaczej rozwiązać problem.
Ostatecznie zwrot wpłaconej kasy.


PS.
A teraz co niektórzy mogą sobie poużywać...
  
 
Jeszcze jedna sprawa, którą chcę z Wami przedyskutować.

Jakie logo Wam się bardziej podoba.
Wstępnie naniosłem wymiary na nasze logo klubowe przyjmując wielkość liter 0,8cm

Oto efekty:



Tak na mój gust to 16cm trochu za długi...
Ja osobiście proponuję to drugie rozwiązane ESPERO o wymiarach 0,8x9cm lub np 1cm x 11 cm.

Bardzo proszę o głosy w dyskusji.


P.S.
Jeśli są jeszcze jacyś chętni na polarki, to do piątku można jeszcze się dopisywać.


[ wiadomość edytowana przez: kisztan dnia 2010-03-24 14:59:21 ]
  
 
Ja jestem za opcją ESPERO.OF.PL, może być nawet trochę mniejszy. W końcu klub to klub
  
 
Cytat:
2010-03-23 08:45:26, kisztan pisze:
PS. A teraz co niektórzy mogą sobie poużywać...


Jeśli to tyczyło się mnie to nie będę komentował tej sytuacji bo brak komentarza jest najlepszym komentarzem. W końcu to nie moja piaskownica i nie moje zabawki...
Mógłbym poużywać sobie na konkurencji ale wychodzę z założenia, że nie kopie się leżącego

  
 
Ja tez popieram wersję espero.of.pl

Pozdr.
  
 
Cytat:
2010-03-24 16:39:01, YeLonkoskY pisze:
Jeśli to tyczyło się mnie to nie będę komentował tej sytuacji bo brak komentarza jest najlepszym komentarzem. W końcu to nie moja piaskownica i nie moje zabawki... Mógłbym poużywać sobie na konkurencji ale wychodzę z założenia, że nie kopie się leżącego


Nie, to nie była przytyczka do Ciebie.

Napisałem tak jako, że świadom jestem niewywiązania się do końca z projektu jaki założyłem na początku i czekam na krytyczne uwagi od zainteresowanych. A konkurencją dla Ciebie jestem żadną . Pracuje w całkiem innej branży i w zupełnie innym zawodzie, nazwał bym siebie raczej Twoim klientem.


A wracając do tematu.
Wykonanie napisu 16cm na piersiach jest praktycznie niewykonalne. No może źle się wyraziłem, taki napis jest za długi i w 1/3 będzie niewidoczny.
Propozycja hafciarni jest taka by zrobić go na karku zaraz pod kołnierzykiem, może to dobrze wyglądać, a jednocześnie uda sie pogodzić to, że poniektórzy chcieli napis na plecach.
Jestem w stałym kontakcie z hafciarnią i postaramy się zmniejszyć ten nadruk na tyle, by był ładny (czyt. zajebiasty) a jednocześnie czytelny i dało się go wykonać w tej metodzie.
  
 
Cytat:
2010-03-25 08:16:24, kisztan pisze:
A wracając do tematu. Wykonanie napisu 16cm na piersiach jest praktycznie niewykonalne. No może źle się wyraziłem, taki napis jest za długi i w 1/3 będzie niewidoczny. Propozycja hafciarni jest taka by zrobić go na karku zaraz pod kołnierzykiem, może to dobrze wyglądać, a jednocześnie uda sie pogodzić to, że poniektórzy chcieli napis na plecach.



To w takim wypadku wole sam napis espero ale z przodu, bo mam długie wlosy i będą mi załaniały napis z tyłu

Pozdr.
  
 
To ja wolę ESPERO.OF.PL na karku.
  
 
Ja jestem za wersją Espero.of.pl na karku, zwłaszcza, że ja nie zamawiam ale czasami mifi mi da w polarku pośmigać
Jesli chodzi o wersję kolorystyczną dla "nas" - to ostatnia propozycja (z czerwonymi wstawkami)

[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2010-03-25 13:22:57 ]
  
 
Witam.
Z mojego punktu widzenia lepiej byłoby gdyby napis był na piersi ponieważ większość kobiet ma długie włosy i napisu nie będzie widać (chyba ze chcą zęby go nie było widać) niech będzie na piersi 1x11 cm.
  
 
Cytat:
2010-03-25 19:23:27, arni_84 pisze:
Witam. Z mojego punktu widzenia lepiej byłoby gdyby napis był na piersi ponieważ większość kobiet ma długie włosy i napisu nie będzie widać (chyba ze chcą zęby go nie było widać) niech będzie na piersi 1x11 cm.



Ja właśnie mam długie włosy i wolałabym napis z przodu
  
 
Cytat:
2010-03-25 19:32:10, mifcia pisze:
Ja właśnie mam długie włosy i wolałabym napis z przodu




Popieram siostrę
  
 
Cytat:
2010-03-25 19:23:27, arni_84 pisze:
Witam. Z mojego punktu widzenia lepiej byłoby gdyby napis był na piersi ponieważ większość kobiet ma długie włosy i napisu nie będzie widać (chyba ze chcą zęby go nie było widać) niech będzie na piersi 1x11 cm.


a jak kobieta ma długie włosy i duże piersi to gdzie w końcu ten napis nanieść ??
  
 
Cytat:
2010-03-25 20:10:44, bogdan1 pisze:
a jak kobieta ma długie włosy i duże piersi to gdzie w końcu ten napis nanieść ??

Na brzuchu?


  
 
A ja w dalszym ciągu będę się upierał przy napisie "ESPERO.OF.PL". Może być z przodu na piersi, nawet może być mniejszy ale "ESPERO.OF.PL".
Ładniej wygląda. Sam napis "ESPERO" jest jakiś taki bleee.
Poza tym "Espero" to po hiszpańsku, wg tłumacza od gugli, znaczy: "Mam nadzieję, że". W mordę chcielibyście mieć coś takiego na piersiach, szczególnie kobiety. Niektóre by pewnie może i chciały mieć na coś tam nadzieję *...



* - jeśli którąś kobietę uraziłem, to serdecznie, bardzo przepraszam.

[ wiadomość edytowana przez: Gacolot dnia 2010-03-25 23:08:22 ]
  
 
Cytat:
2010-03-25 23:01:22, Gacolot pisze:
A ja w dalszym ciągu będę się upierał przy napisie "ESPERO.OF.PL"..


ja też

rypka mi nawet gdzie ! ..no prawie rypka

/w desperacji ewent. dziwnych ,kolejnych pomysłów gotów się jezdem niedługo zgodzić nawet na wieśniacki pleco-napis /
  
 
Cytat:
2010-03-25 23:01:22, Gacolot pisze:
A ja w dalszym ciągu będę się upierał przy napisie "ESPERO.OF.PL". Może być z przodu na piersi, nawet może być mniejszy ale "ESPERO.OF.PL"....


A czy mogę go zwęzić, tak do normalnej czcionki?
  
 
Ja podejrzewam, że nawet po zwężeniu napisu, zbyt dużej różnicy widać nie będzie, więc z mojej strony masz zielone światło
  
 
Cytat:
2010-03-26 14:59:33, kisztan pisze:
A czy mogę go zwęzić, tak do normalnej czcionki?


Z mojej strony czerwone światło - zepsujesz cały efekt oryginalności ESPERO