[MKV] wzmacniacz Blaupunkt GTA 460 opinie i mostkowanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałem was zapytać o opinię tego wzmaka połączonego z tubą bp gtb 1200 oraz głosnikami [narazie tył a w przyszłości wkomponowanie ich z przodu] bgx 693 hp
Oraz jeszcze moje drugie pytanko jak zmostkowac owy wzmacniacz
  
 
odp na pyt bierzesz z kanału lewego plusa i podłączasz do głośnika a z prawego minusa i podłączasz do głośnika tam gdzie jest minus i będzie gitara ja tak mam w w/w sprzęcie

[ wiadomość edytowana przez: Marjan2281 dnia 2010-01-26 17:19:09 ]
  
 
ja mam u siebie gtb 1200 ze wzmacniaczem GTA 260 czyli to samo co 460 tylko dwukanalowy. W moim MK7 po zmostkowaniu wzmacniacza gra to bardzo przyzwoicie. Biorac pod uwage stosunek jakosci do ceny (moj zestaw kosztowal mnie 300 zl) to na prawde dobry sprzet.
  
 
poszperałem w sieci i znalazłem dokładne foto z opisem więc zamieszczam może komuś na przyszłość się przydać
  
 
wiem iż nie powinienem ale odświeżam w ten sposób temat
Panowie a powiedzcie mi czy jest sens do owego zestawu kupić kondensator a jeśli ma to sens jaki kondensator proponujecie w jakiejś rozsądnej cenie i przede wszystkim o jakiej mocy ?
  
 
Kondensator jak najbardziej to podstawa zabezpiecza elektrykę samochodu przed zbędnymi spięciami oraz chromi przez spadkiem natężenia prądu płynącego z akumulatora przez elektronikę samochodu P 1 farad powinien wystarczyć
  
 
Aby dawać kondensator trzeba mieć dużo mocy w aucie jeżeli mamy mało i dobre kable to jest zbędny ale oczywiście nie zaszkodzi Przyjmuje się że 1 farad starcza na 500 w RMS
  
 
uzywalem tego wzmacniacza i moge po polecic jako 2 kanaly do glosnikow i 2 kanaly mostek na subwofer.
na subwoferze gra niezle do 200W RMS mocy glosnika pozniej juz nie widac roznicy bo nie daje sobie rady z czyms wiekszym.
plus za to ze mozna kupic uzywke na allegro za 150zl (ja kupilem za 100).
co do jego budowy to jak go rozkrecalem to troche przerażenie cieniutka plytka a zewnatrz wielka obudowa niepotrzebnie no ale cóż zrobic