[125p] pomarańczowy"89 - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-01-10 09:06:20, Blady pisze:
Gregor , dupisz głupoty .... za dużo mocy w rwd ??? przecierz tu chodzi o zabawę !! masz przykład , których jest multum , za dużo mocy ? volvo gazu nie trzeba używać zero jedynkowo ...



To Volvo ma o 230 kuni za dużo
  
 
Jakoś nie czuję takiej zabawy...
Wolę szybciej i do przodu.
Może być nawet tak...
Audi 80

Wystarczy tego OT.
  
 
Wrzucilbys cos ze zdjec spod maski. Byloby ciekawiej jezdziles juz tym fiatem po drodze ? Wiadomo kiedy turboska wstaje ?


[ wiadomość edytowana przez: fiatabarth dnia 2013-01-18 14:56:57 ]
  
 
Cytat:
2013-01-10 09:50:15, gregor125 pisze:
Jakoś nie czuję takiej zabawy... Wolę szybciej i do przodu. Może być nawet tak... Audi 80 Wystarczy tego OT.



To audi robi robotę! Coraz częściej za mną chodzi quattro zamiast rwd... Tylko znaleźć zdrowe quattro b2 to chyba jeszcze ciężej niż zdrowego fiata
  
 
To ja może podam co chcę robić z tym fiatem jak już będzie wszystko git, tzn jakie m.in. idee mi przyświecają:
-zabawa
-amatorsko drift
-tylko asfalt
-bez wyrypów
-bez napinki na czas
-zabawa

Jeździłem tylko po takiej szutrowej drodze jak na razie, a w zeszły łikend dopiero pierwszy z podłogą.

  
 
Kilka w miarę aktualnych zdjęć. Powolee ale do przodu.

darmowy hosting obrazków" target="_blank">

  
 
No to już tylko lakierki i szyba
  
 
oddawaj moją lawete

nie chcesz się zaminić na drzwi przednie?
  
 
noo lakier i jeszcze masa innych rzeczy, w marcu chcę na wagę podjechać, mam nadzieję że tak jak teraz stoi nie przekroczy 900kg. dojdzie jeszcze klatka, lakiery, trochę różności-max 150kg.
A z drzwi to tylne są ok, prawy przód pogniecione a lewy przód zgnite-nie nacieszyłbyś się.
  
 
Jaką masz średnicę wydechu?

  
 
auto jest kozackie , niemoge sie doczekac zeby zobaczyc je w akcji
  
 
Wydeszek 3 cale od początku do końca.
  
 
Cytat:
2013-03-10 20:31:07, menzuramenzura pisze:
Wydeszek 3 cale od początku do końca.



Miód Masz jakiś film jak to jedzie, gada...?
  
 
Cytat:
2013-03-10 20:02:21, menzuramenzura pisze:
noo lakier i jeszcze masa innych rzeczy, w marcu chcę na wagę podjechać, mam nadzieję że tak jak teraz stoi nie przekroczy 900kg. dojdzie jeszcze klatka, lakiery, trochę różności-max 150kg. A z drzwi to tylne są ok, prawy przód pogniecione a lewy przód zgnite-nie nacieszyłbyś się.



Dość ciężkie to wyszło :/
  
 
Cytat:
2013-03-11 18:15:20, cichy_b0b pisze:
Dość ciężkie to wyszło :/


Bo ja wiem, na moj kant rover seryjny wyszedl 1050kg
  
 
Cytat:
2013-03-11 18:49:14, jaqo pisze:
Bo ja wiem, na moj kant rover seryjny wyszedl 1050kg



Z tego co pisze menzura około 1050 będzie docelowo. Jako że auto jest oparte na ramie i docelowo klatce, to nie mamy do czynienia z nadwoziem samonośnym to jednak dość dużo.
  
 
jak mówi przysłowie poważymy zobaczymy, nie ma co sie trząść na razie. fiat fiataabatrha ma dużo wyrzucone a też tona pękła chyba, także wolę być ostrożny niż szafować np z cyferką 8 na początku.


A filmu jeszcze nie mam.

[ wiadomość edytowana przez: menzuramenzura dnia 2013-03-11 19:12:00 ]
  
 
mój wyszedł 900kg i wiem że można by jeszcze ok 20-50kg spokojnie ugrać . Wszystko przed Tobą , zawsze można powiercić czy powycinać tu i tam
  
 
Nie tyle mozna co powinno się powiercic tu i tam hehehhe.
Ja czekam na film
  
 
Cytat:
2013-03-11 19:02:21, cichy_b0b pisze:
Z tego co pisze menzura około 1050 będzie docelowo. Jako że auto jest oparte na ramie i docelowo klatce, to nie mamy do czynienia z nadwoziem samonośnym to jednak dość dużo.


Tak ale za to ma duzo ciezszy silnik, osprzet, skrzynie wiec wcale wynik mnie nie dziwi.