[125p] pomarańczowy"89 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-12-21 14:38:12, ujban88 pisze:
tez bym założył do swojego drązek tylko kurna nie ma gdzie


mam nadzieje ze przy pierwszym przegladzie / kontroli zabiora Ci dowód, garaż, narzedzia i zabronia podchodzenia do samochodów. Ty masz zamiar tym jezdzic?
  
 
Cytat:
To jak masz problem z brakiem stabilizatora to podjadę do Ciebie po Nowym Roku i zobaczymy czy pasuje, sam jestem ciekawy


Nie ma sprawy, nawet możesz go u mnie od razu zostawić .
  
 
faaak men , o co chodzi z ta poducha???
  
 
sądze że to low budget air ride

  
 
Poducha to pół biedy ale zobacz jak to jest przymocowane...
  
 
Co to kurwa jest
  
 
jak to co? druciarnia po polsku. po co spawać jak można złapać blachowkrętem, albo trytytyką.
  
 
Przecież to jest tylko do przymiarek tak pięknie zrobione. Auto na tych mocowaniach nie przejechało nawet 1cm i nie przejedzie.
  
 
Cytat:
2010-12-22 17:20:31, fiat_maniac pisze:
albo trytytyką.



problem w tym że skończyły się trytytki


kurna, podrutować sobie nie można, od razy człowieka zjebią
  
 
Widzisz, podrutowałeś bez polotu i stąd taka reakcja. Ja jak coś kiedyś podrutowałem to przynajmniej ludzie się śmiali jak to widzieli(aczkolwiek też nie zawsze)


PS. Przykład drutowania bardzo, bardzo na szybko pilota do bramy: klik


EDIT:

udrutowana choinka, ten model ma lampki włączane i wyłączane pilotem od alarmu z kodowaniem KEELOQ SDYSTEM(zachowałem oryginalną pisownię producenta alarmu)

[ wiadomość edytowana przez: Krzemowy dnia 2010-12-23 16:33:43 ]
  
 
Myszy wygryzły drzwi

Ale za to zastąpiłem silentbloki łożyskami.

Drzwi nawierciłem na próbę, chciałem zobaczyć ile można masy zebrać tym sposobem. Generalnie, dopóki są zwykłe szyby i tapicerka to szału nie zrobiłem tym wierceniem.
  
 
A jak się sprawa rozwiązała z silnikiem?
  
 
Lepiej zrobić klocka przed jazdą niż te drzwi nawiercać- roboty mniej a efekt podobny
  
 
Cytat:
2011-01-30 12:54:11, Tybek pisze:
Lepiej zrobić klocka przed jazdą niż te drzwi nawiercać- roboty mniej a efekt podobny



No ale po klocku to lotniczego looku nie ma
  
 
Cytat:
A jak się sprawa rozwiązała z silnikiem?


A jest jakaś sprawa z silnikiem?

Cytat:
Lepiej zrobić klocka przed jazdą niż te drzwi nawiercać- roboty mniej a efekt podobny


  
 
Jak czytałem watek to nie przyspieszał tak jak miał przyspieszac
  
 
Przyszedł stabilizator na tył, niebawem montage.

I kapcie 215/50, pójdą na tył
  
 


No i poszło.
  
 
nie wiedzial ze sie "nie zmiesc"i razem z panhardem, jak wiesc internetowa niesie, i zmiescil
  
 
Dlatego właśnie czasem lepiej nie wiedzieć, a już na pewno nie zadawać pytań na forum.