[125p] pomarańczowy"89 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to w takim razie porównanie wypada jeszcze lepiej
  
 
Przed kupnem swojego VVC, ktorego ostatecznie nie wsadzilem mialem okazje bujac sie 218vi z ktorej byl wyciagany. Przyspieszenie bylo zarabiste i jesli ten motor bedzie sprawny w tym kancie to tylko pozazdroscic wrazen. Rover 200 jest ciezszy od kanta bo wazy chyba 1050kg i przyspiesza niewiele wiecej jak 8s wiec fiacior powinien fruwac. No tylko skrzynia rzeczywiscie moze przeszkadzac. Ciekawe jak sprzeglo bedzie sie spisywac.
  
 
Ze sprzegłem nie mam kłopotów, mam mocny docisk założony. Na tyle mocny, że ostatnio pękła mi łapa sprzegła. Założyłem drugą i dospawałem do niej to i owo, powinno wytrzymać. Ze skrzynią i mostem na razie nic się nie dzieje. A ten rover z vvc jakie ma predkości na biegach i przełożenie główne? W necie nic nie znalazłem na ten temat.
  
 
a jak udało Ci się ominąć immo ?
  
 
Mam czarodziejskie pudełeczko które robi za immo. Auto odpalam zwykłym kluczykiem fso.
  
 
I pewnie gdzieś obok tego pudełeczka jest kluczyk...
  
 
nie lepiej bylo nie drutowac tylko usunac immo programowo?
  
 
Pewnie gdyby było lepiej i prościej w mems usunąć, to było by już usunięte. W wiązkę mam wpięte owe pudełeczko i nic więcej. Żadnych dodatkowych kluczyków gdzieś schowanych.
  
 
NO to gites że nie ma jakichś większych problemów z immo. A jedna puszka pod deskaw tą czy w tą to pikuś. Zawsze można zabierać moduł immo na pakingu. Będzie dodatkowe zabezpieczenie .
  
 
przeciez to banal do usuniecia kazdy ogarniety eletronik Ci to zrobi, ba nawet nie ogarniety. Ja znalazlem w 15 min ocb.
A majac kompa z 1.4 na czesci to juz w ogole.
Ale jak pudelko dziala to niech dziala

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2010-09-10 02:23:12 ]
  
 
Toś mnie Pan zaskoczył. No nic, teraz będę bogatszy o wiedzę w każdym razie.
  
 




Hamulce Lada. Z tego używanego zacisku tylko jarzmo wezmę, czekam na resztę części.
  
 
Drążek:


Ny Skogenracing kiera:

Ny Falgar:

Felgi poszerzone w Łil-Łajd. 8x13.
  
 
ciekawy patent

drążek poprzeczny zawsze zastanawiał mnie w FSO gdyż wymusza pewne ruchy mostu na boku nawet na prostej drodze ( sprężyny w ładzie poddają się bez oporu, resory jednak swoją sztywność mają.

czekam na doniesienia z testów
  
 
ciekawy? normalny
geometria z podstawowki/gimnazjum pozwoli Ci policzyc ile sie ten most przemieszcza. Jak to policzysz to zobaczysz dlaczego nie ma problemu jak to sie dobrze zamontuje
  
 
dobrze tato
  
 
Widzę śruba rzymska z układu kierowniczego podpasowała :d.

Sprawdzałeś to w praktyce czy jeszcze nie było okazji??

Ciekawe czy nie kolidowałoby to ze stabilizatorem...
  
 
Podpasowała jakby stąd była. Dopiero jak będzie dłuższa odwilż będę mógl wykopać auto z garażu.
Wg moich skomplikowanych obliczeń nie ma problemu żeby dołożyć stab. Chciałem od razu założyć jedno i drugie, ale na razie nie dostałem nigdzie stabilizatora.
  
 
tez bym założył do swojego drązek
tylko kurna nie ma gdzie

  
 
To jak masz problem z brakiem stabilizatora to podjadę do Ciebie po Nowym Roku i zobaczymy czy pasuje, sam jestem ciekawy