[OGÓLNE] Włączam wycieraczki bez kluczyka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie.pisalem juz raz ale mam temat zablokowany bo regulaminu nie doczytalem.po wyciagnieciu kluczyka moge wlaczyc nawiew,wycieraczki,kierunki,i jak zostawie na wstecznym tosie swieci.i to nie stacyjka bo ja odpinalem i to samo.pewnie skrzynka bezpiecznikow ale nie jestem pewny.moze ktos sie spotkal z podobnym przypadkiem.to escorcik 1.6 16v z 95roku

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-02-25 22:07:43 ]
[ powód edycji: temat... ]
  
 
Nie skleił ci się przypadkiem główny przekaźnik , przynajmniej w MK V jest przekaźnik główny - czarny o podwyższonej przepustowości i poszerzonych stykach. Otwórz skrzynkę, przeczytaj opis z książki i go wyjmij - zobaczysz co będzie.

[ wiadomość edytowana przez: gajdzior dnia 2010-02-28 21:26:50 ]
  
 
teraz Ci sie cos tagiego zrobilo, czy juz miales to od poczatku??
  
 
sorry ale dlugo mnie nie bylo.bede mial czas to zobacze ten przekaznik.aha,stalo mi sie to w trakcie uzytkowania.wczesniej bylo ok.narazie dzieki
  
 
to jeszcze sobie zrób tak, żebyś mógł palić i otwierać essa bez kluczyka i wtedy go po prostu wyrzuć (kluczyk)
A teraz na poważnie, zapewne skrzynka bezpieczników szwankuje, sprawdź dokładnie
  
 
aha,dzieki.sprobuje z tym kluczykiem,moze pomoze a tak powaznie to na 100%skrzynka tylko chodzi o to ktory przekaznik szwankuje czy cos innego w tej skrzynce
  
 
wlasnie bawilem sie z ta skrzynka i wyciagnalem bezp.nr 22 30A i wszystko ok,tak mi doradzil AMYRAS na gg.wielkie dzieki.skrzynka byla rozbierana i niepotrzebnie wlozylem tam bezp.i pomyslec ze jezdzilem tak prawie rok. .dobrze ze nie wywalilem w bloto 100 na skrzynke albo elektryka