Walne 2010 - zlot ogólnopolski? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-03-28 21:47:35, RemikGT pisze:
mam wlasciwe wierz mi



To nie wątek na taką debatę, ale powiem wprost jak ja to widzę. Od czasów Antonina + przyjęcia na klatę banów (chyba 2) za głupie dyskusje lejesz na ten klub ciepłym moczem i zamiast dołożyć od siebie jakąś pozytywną cegiełkę to tylko puszczasz śmierdzące bąki pod adresem różnych pomysłów i ich autorów. Może warto by się wziąć do roboty albo raz na zawsze zakończyć rozsiewane defetyzmu. Niczemu dobremu to nie służy, a robi się mocno nudne.
Uważasz, że ten klub to syf i VW potrafi to nie widzę problemu - kupuj Golfa i organizuj pielgrzymkę do Wolfsburga. Tam mają lepsze atrakcje na pewno. To tyle.

W celu polemiki na temat co tu jest źle, a co nie - proponuje założyć oddzielny wątek i tam kierować konstruktywną krytykę, a marudzenie i drwiny proponuję pozostawić dla siebie).
  
 
Cytat:
2010-03-28 22:52:50, Pre100n pisze:
To nie wątek na taką debatę, ale powiem wprost jak ja to widzę. Od czasów Antonina + przyjęcia na klatę banów (chyba 2) za głupie dyskusje lejesz na ten klub ciepłym moczem i zamiast dołożyć od siebie jakąś pozytywną cegiełkę to tylko puszczasz śmierdzące bąki pod adresem różnych pomysłów i ich autorów. Może warto by się wziąć do roboty albo raz na zawsze zakończyć rozsiewane defetyzmu. Niczemu dobremu to nie służy, a robi się mocno nudne. Uważasz, że ten klub to syf i VW potrafi to nie widzę problemu - kupuj Golfa i organizuj pielgrzymkę do Wolfsburga. Tam mają lepsze atrakcje na pewno. To tyle. W celu polemiki na temat co tu jest źle, a co nie - proponuje założyć oddzielny wątek i tam kierować konstruktywną krytykę, a marudzenie i drwiny proponuję pozostawić dla siebie).




Remik ma dzisiaj zły dzień, chyba...
  
 
My już też w domku

Dziękujemy!
  
 
To ja się wtrącę przerywając tę niezmiernie ciekawą dyskusję.

Przyjechałem jakiś czas temu - ale pierogi z górskiego musiałem od razu odespać

Dzięki wszystkim za świetny zlot - uważam że organizacja zlotu oraz panująca na nim atmosfera jedności i integracji uczyniła z tego zlotu coś czego od dawna brakowało w klubie. Jestem przekonany, że to pierwsza przesłanka zmian w klubie na lepsze.

Prywatnie: Remik, żałuj to że to przegapiłeś - gwarantuję, że wracałbyś ze zgoła innym przekonaniem niż prezentujesz w tym wątku.
  
 
Potwierdzam, pierożki dały sie we znaki po powrocie do domu. tron opanowałem na dłuższy czas ;P

A co do Zlotu, można mówić o samych superlatywach, ani przez chwile nie było czasu na nude.

Dzieki wszystkim!

  
 
Włóczykij z Piernikowa odmeldowuje dojazd do domu


Było inaczej niż do tej pory. Lepiej
  
 
zaliczyliscie kregle?
  
 
Zaliczyliśmy. Ja nawet nie wiedziałem że takie są różnice pomiędzy kręglami a bowlingiem . Kule mniejsze bez otworów na paluszki.. no i brak tych śmiesznych bucików .. . Trochę mniej poważnie potraktowałem grę i nie przypuszczałem że to nie jest takie proste trafić taką kuleczką.... . Zabawa wyśmienita . Bardzo dziękuję Puniu za możliwość poznania nowej dyscypliny
  
 
Cytat:
2010-03-28 22:52:50, Pre100n pisze:
To nie wątek na taką debatę, ale powiem wprost jak ja to widzę. Od czasów Antonina + przyjęcia na klatę banów (chyba 2) za głupie dyskusje lejesz na ten klub ciepłym moczem i zamiast dołożyć od siebie jakąś pozytywną cegiełkę to tylko puszczasz śmierdzące bąki pod adresem różnych pomysłów i ich autorów. Może warto by się wziąć do roboty albo raz na zawsze zakończyć rozsiewane defetyzmu. Niczemu dobremu to nie służy, a robi się mocno nudne. Uważasz, że ten klub to syf i VW potrafi to nie widzę problemu - kupuj Golfa i organizuj pielgrzymkę do Wolfsburga. Tam mają lepsze atrakcje na pewno. To tyle. W celu polemiki na temat co tu jest źle, a co nie - proponuje założyć oddzielny wątek i tam kierować konstruktywną krytykę, a marudzenie i drwiny proponuję pozostawić dla siebie).


I tu się mylisz drogi PRESTONIE. Nawet bardzo,jakbym lał na ten klub "tym ciepłym moczem "to uwierz mi ,nie bylo by mnie tu dawno.Wyobraź sobie drogi kolego że tak jakoś się tu zadomowiłem, że ciężko byloby się rozstać.I nie uważam że to byly głupie dyskusje bo jesli nie powstał by pewien watek z dość gorąca dyskusją ,przypomne Ci ze załozony przez moja osobę to pewnie nie byloby pewnych spraw,no ale teraz po jakims czasie to tylko jatrze ,działam na szkode itp.
Ponad to wypraszam sobie stanowczo pisanie że uwazam ze ten klub to syf, zarzucasz mi że torpeduje jakies pomysły, powiem Ci tak jak coś robic to porzadnie i konkretnie albo lepiej odpuscic.
Preston w sumie to wiesz co, pewne moje działania nigdy nie byly skierowane w osoby które coś robią, a raczej mialy pokazać innym osobą pewne rzeczy ,ale podejrzewam iz i tak nie zajarzyly.
A GOLFA NIE KUPIĘ
Milego dnia.
Zyczę wszystkim.


[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2010-03-29 08:54:41 ]
  
 
no znalazlem sie chociaz na jednym zdjeciu



ten z przeciwka pierwszy to ja