[MKVII] 1.6 16V brak abs w jednym kole

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam a właściwie Co to może być Panowie że niemam abs w tylnym prawym kole?? przeglądam stare wątki ale czegoś takiego niewidze.... NIewiem... Na wszystkie koła abs działa poza tym jednym.... staje dęba i tyle.... Co to może być??

[ wiadomość edytowana przez: przemus2006 dnia 2010-02-22 13:47:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: przemus2006 dnia 2010-02-22 13:48:39 ]
  
 
AAAAAAAAAAAAA i czy to może być to że ktoś kiedyś włożył inny beben??
  
 
To ABS tez buja na tylnych kolkach?? Nie wiedzialem
  
 
problem nie ustępuje.... wie ktoś coś na ten temat??
  
 
Nie masz ABS tzn nie masz wianuszka z ABS-u czy na tym kole Ci nie przerywa jak załączy sie ABS? Opisz lepiej twój problem!
  
 
Jeśli kontrolka abs'u nie świeci się i nie migocze tzn. że wszystko jest ok to po pierwsze primo, po drugie czy w ogóle masz w tylnych kółkach abs, jeśli masz to pochwal się skąd wiesz że akurat na jedno tylne nie działa?
  
 
stawiam ze to kolo w ogole nie hamuje.
  
 
Pewnie tak


Cytat:
problem nie ustępuje....



a poczekaj do końca tygodnia, cieplej ma być czy coś takiego.
  
 
Witam NIewiem co jaśniej napisać.... Jeżdże samochodem więc wiem czy koło staje w miejscu czy nie i potrafie to odróżnić I znam sie troche na rzeczy a samochód mam od niedawna więc przed rozbiórką autka napisałem post Może ktoś życzliwy napisze coś co może mi pomóc A tu jednak znajdzie sie jakiś znowu człowiek super idealny który wie oczywiście wszystko W tym przypadku chodzi mi akurat o jedną osobe Dzia za pomoc każdy wie o kogo chodzi Problemik rozwiąże sam
  
 
Czy ci się kontrolka świeci, miga czy też gaśnie, kontrolka abs'u oczywiście.
Pewnie go z tyłu nie masz i do wymiany jest samoregulator w gorszym przypadku korektor siły hamowania. Pozwolę sobie dodać, pomimo że znasz się na rzeczy, że samoregulator w kole, które się nie blokuje