YARIS TUNING

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć!
jak WAM się podoba ten Yaris
YAREK
  
 
mam mieszane uczucia... ale na pewno lepszy niż ten z ... na czole
a przy okazji moim zdaniem niepotrzebnie robiłeś nowy wątek żeby to pokazać... zaczyna się robić bałagan
  
 
eeeeeeeejjjjjjjjj nie no ten jest spoko - mi się podoba
  
 
przod nie podoba sie mi sie .jedynie moze ten spod jest ladnie wykonany ale ogolnie przesadzil kolo
  
 
Przod troche przypomina mi Clio ...

Extremalny Tuning...jak ktoś lubi i ma kase zeby w niego ladowac

  
 
Cytat:
2003-09-03 13:40:31, Ambrozy pisze:
Extremalny Tuning...jak ktoś lubi i ma kase zeby w niego ladowac



I nie ma kasy, żeby kupić porządne sportowe auto
  
 
Wygląda na to że jest to TS (felgi, progi) za taki styling powinien siedzieć, albo odpracować na czyn społeczny, wiem że nad gustami sie nie dyskutuje, ale to co zobaczyłem jest istną tragedią. Totalny rice, jak to się mawia "wieś śpiewa i tańczy"

Jackal coś się czepił tego "sportowy" od kiedy yaris jest sportowy ?
Renault jakiś czas temu udowodnił że można wsadzić silnik od F1 do Espace i będzie miało 3 do paki, nikomu nawet do głowy nie przszło od tego dnia że Espace jest autem sportowym choć na torze zlało porsche turbo, nadal jest to van, tyle że szybki. A jeśli tuning ma polegać na przerobieniu auta idąc w stronę sportu, to wytłumacz to np. tunerom ciężarówek, też tuning prawda ? i co napiszesz sportowy ciągnik ? no bez jaj. A jak już robisz uwagę na temat pieniędzy, to chciałbym przypomnieć że zrobienie yarisa od a do z, tak jakbym chciał wyniosłoby około 200 000 złoty i napewno za taką kasę można kupić super auto sportowe.
  
 
moim zdaniem niepotrzenie ta maske robil bo reszta spoko!
  
 
mnie nie podobaja sie samochody z tymi zderzakami carzone(carcept) jak ten yaris wole jakies fajniejsze jak np TTE
  
 
Cytat:
2003-09-03 19:54:47, Crit pisze:
Jackal coś się czepił tego "sportowy" od kiedy yaris jest sportowy ?



Crit
Bo IMHO każdy tuning obejmujący spojlery, lotki, obniżanie zawieszenia, zmianę kół na większe i niżej profilowane, poprawianie parametrów silnika, itp. ma na celu podniesienie osiągów auta, zwiększenie jego przyczepności i poprawienie stabilności w zakrętach. A to już jest SPORT.

Jeśli ktoś dodaje spojlery, żeby szpanować "na mieście" to uważam to za jakieś nieporozumienie. Customizowanie autka można zrobić w inny, bardziej inteligentny sposób.

Mamy różne podejście do tuningu, szanuję Twoją wiedzę i opinię, ale pozwól mi mieć odrębne zdanie.


[ wiadomość edytowana przez: jackal dnia 2003-09-04 13:38:10 ]
  
 
Cytat:
2003-09-03 19:54:47, Crit pisze:
............................. A jeśli tuning ma polegać na przerobieniu auta idąc w stronę sportu, to wytłumacz to np. tunerom ciężarówek, też tuning prawda ? i co napiszesz sportowy ciągnik ? no bez jaj.


Gwarantuje ci ze ciagnik pusty zleje ci dupsko na każdym starcie ta ze az miło. Tuning ma polegać na poprawie osiągów samochodua nie tylko jego wyglądu a to już jest sport. Tuning zawsze silnie był związany ze sportem a ciezarówki odgrywają w nim sporą role, zresztą pooglądaj sobie wyścigi i zobaczysz co potrafią takie ciezarówki.
  
 
Cytat:
2003-09-04 13:34:18, Iceman pisze:
Gwarantuje ci ze ciagnik pusty zleje ci dupsko na każdym starcie ta ze az miło. Tuning ma polegać na poprawie osiągów samochodua nie tylko jego wyglądu a to już jest sport. Tuning zawsze silnie był związany ze sportem a ciezarówki odgrywają w nim sporą role, zresztą pooglądaj sobie wyścigi i zobaczysz co potrafią takie ciezarówki.



No właśnie, mój kumpel kiedyś jeźdźił tirami i miał najmocniejszy ciągnik siodłowy w okolicy (MAN, 500 KM). Pewnego razu jadąc po mieście, zatrzymał się przed światłami na prawym pasie. Z lewej podjechał jakiś gość sportową furką (może po tuningu, już nie pomnę) i wystawił kumplowi fucka przez szyberdach.
Po zapaleniu się zielonego kumpel dał po garach i do następnych świateł nie puścił "fuckera" ani na metr do przodu, cały czas wtłaczając gazy wylotowe/spaliny prosto w szyberdach tamtego.
Na następnych światłach "fucker" odpuścił totalnie i grzecznie stanął za MANem.

Pusty ciągnik siodłowy, ma naprawdę niezłe czasy na setkę
A tuning ciężarówek uważam za marketingowe popisy tunerów, nie mające żadnego sensu.