Bledne wskazania komputera

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam taki problem w mojej jaszczurce pokazuje mi przy 20litrach w zbiorniku ze mam jeszcze paliwa na 600km,zrobilem wiec eksperyment na ilu stanie raz zgasl pokazujac 520km a raz 490km.Czytalem kiedys ze moze blednie pokazywac gdy piny sa zabrudzone.Pomozcie gdzie szukac przyczyny ewentualnie ktore piny musze wyczyscic ,jest to oma b 2.0 benzyna.
Pozdrawiam.
  
 
Toż to najbardziej ekonmiczna Oma jaką znam!!! Srednie spalanie poniżej 4 litrów na 100km!!! REWELACJA
  
 
hehee chcialbym...pali 15 pokazuje ze srednie ma 12,2 nigdy nie przekroczylo 12,5 litra a mam ciezka noge... nie wiem gdzie szukacz przyczyny
  
 
kolego mam to samo astalo sie gdy zamienilem wyswietlacze i do dzisiejszego dnia tak jezdze ok 2lata i nie wiem co jest grane
  
 
czytalem a tematach z przed kilku latek ze ponoc trzeba wyswietlacz zsynchronizowac z silniiem a raczej komputerem ale nie wiem ile w tym prawdy musze podjechac do aso i zapytac.Jak sie dowiem napisze
  
 
Cytat:
2010-03-09 20:43:13, zbych_47 pisze:
kolego mam to samo astalo sie gdy zamienilem wyswietlacze i do dzisiejszego dnia tak jezdze ok 2lata i nie wiem co jest grane


oczywiscie trzeba przeprogramowac (zmienic wsad) w kompie wyswietlacza... na allegro chyba sie ogladaszaja (naprawa wyswietlaczy opel) koszt pewnie z 50zl
  
 
znalazlem cos takiego http://allegro.pl/item945547478_t_naprawa_wyswietlacza_opel_omega_vectra.html ale pixele u mnie sa si