Głośniki. czy to ma sens? - Strona 50

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
teoretyzujemy po raz n-ty
  
 
Cytat:
2006-11-30 18:34:05, arsen pisze:
teoretyzujemy po raz n-ty


Arsenio,ale po co Ci band-pass - bedziesz w zawodach startował czy co? Nie lepiej porządny bass reflex? Najwyżej pokombinujesz z litrazem i długością rurki (portu). A dobry band-pass to trudna sztuka.
  
 
Cytat:
2006-12-01 18:40:49, simon2107 pisze:
Arsenio,ale po co Ci band-pass - bedziesz w zawodach startował czy co? Nie lepiej porządny bass reflex? Najwyżej pokombinujesz z litrazem i długością rurki (portu). A dobry band-pass to trudna sztuka.

band pass band pass band paaas chce zobaczyc czy to prawda ze da sie odkrecic lampy tylne i czy klapa sie otworzy
  
 
Dziś postaram się zamontować zakupione wczoraj tweetery i zwrotnice, bo bez nich same phonocary (prezent urodzinowy od Lubelskier grupy LKP) nie brzmią najlepiej,.
  
 
Cytat:
2006-12-02 08:13:46, arii82 pisze:
Dziś postaram się zamontować zakupione wczoraj tweetery i zwrotnice, bo bez nich same phonocary (prezent urodzinowy od Lubelskier grupy LKP) nie brzmią najlepiej,.

wywalisz tweetery z tylnej półki to zobaczysz jak zabrzmi
  
 
Cytat:
2006-12-02 08:13:46, arii82 pisze:
Dziś postaram się zamontować zakupione wczoraj tweetery i zwrotnice, bo bez nich same phonocary (prezent urodzinowy od Lubelskier grupy LKP) nie brzmią najlepiej,.


Kurde,chyba się do Lublina przeniosę,skoro takie prezenty tam dają
  
 
Cytat:
2006-12-02 13:08:32, simon2107 pisze:
Kurde,chyba się do Lublina przeniosę,skoro takie prezenty tam dają

noł problem bedziesz gosc w porzadku to i prezent dostaniesz
  
 
Cytat:
2006-12-02 08:51:31, arsen pisze:
wywalisz tweetery z tylnej półki to zobaczysz jak zabrzmi


No i zabrzmiało, nawet z tweeterami, ale je się wytnie, tylko może teraz czas pomyśleć nad innym radiem
  
 
Cytat:
2006-12-02 19:48:24, arii82 pisze:
No i zabrzmiało, nawet z tweeterami, ale je się wytnie, tylko może teraz czas pomyśleć nad innym radiem

jak arsen powie ze ma byc piałe to czarne nie bedzie!!
  
 
z glosnikami wiaze sie zabawna historia...
kupilem sobie elipsy mac audio, zbieralem sie zeby je zalozyc chyba miesiac, w koncu sie udalo, graly super i byly tak ukryte ze nic nie bylo widać, a za tydzien wpadlismy na pomysł budowy rajdowki.. wszystko polecialo won a pozostaly malo gustowne dziury ktore szpeca piekna biała polke ... no ale kto to mogl przewidzieć?

a tweetery polecam umiescic w kratkach od nawiewu na szyby boczne
tzw ukryty montaz




[ wiadomość edytowana przez: zenuak dnia 2006-12-10 09:32:17 ]
  
 
Cytat:
2006-12-10 09:30:59, zenuak pisze:
a tweetery polecam umiescic w kratkach od nawiewu na szyby boczne tzw ukryty montaz [ wiadomość edytowana przez: zenuak dnia 2006-12-10 09:32:17 ]


Efekt ich działania jest wtedy też ukryty
  
 
Cytat:
2006-12-10 13:01:50, simon2107 pisze:
Efekt ich działania jest wtedy też ukryty

niezawsze simon bo jesli masz drabinkowe zwrotnice z mozliwoscia ciecia sceny (spadku) mozesz dac im takie nachylenie dzwieku ze ich działanie nie bedzie wcale gorsze od umieszczonych na desce...akurat w 2107 nawiewy sa do tego dobre
  
 
Cytat:
2006-12-11 09:52:39, arsen pisze:
niezawsze simon bo jesli masz drabinkowe zwrotnice z mozliwoscia ciecia sceny (spadku) mozesz dac im takie nachylenie dzwieku ze ich działanie nie bedzie wcale gorsze od umieszczonych na desce...akurat w 2107 nawiewy sa do tego dobre


Ja myślę Arsenio,że przedmówcy nie chodziło o zestaw z drabinkowymi zwrotnicami,ani jakimikolwiek innymi.Zwłaszcza jak ktoś pisze o elipsach Mac Audio Poza tym-widziałeś takie ustrojstwo w cenie do 100 PLN
  
 
WITAM ZAMIESZCZAM ZDJECIA MOJEJ LADNEJ A PRZEDEWSZYSTKIM CAR AUDIO CZYLI:
RADIO PIONIEER
GLOSNIK 30CM PYLE MOC 1000W
WZMACNIACZ BUSCHMANN 600W



grono car audio
  
 
kolego masz tego posta w dziale techniczne w odpowiednim wątku
"Głośniki - czy to ma sens"

btw zdjecia sie nie wyswietlaja a na stronie odpala sie główne menu..

pozdrawiam i czytaj dokładnie .
  
 
a to przepraszam bardzo, ale nie wiem jak w inny sposob umiescic tu te zdjecia

  
 
Cytat:
2006-12-25 10:16:11, bycya pisze:
a to przepraszam bardzo, ale nie wiem jak w inny sposob umiescic tu te zdjecia



najprosciej chyba imageshack.us jezeli niemasz wlasnego miejsca

arsen niewiem jak to robisz ale ja wszystko widze

bycya co on taki samotny, przydalyby sie blizniaczki
  
 
w tym 2 linku i ja widze
  
 
myślę o jakimś dobrym audio do ładneji tak czytam forum i wszyscy piszą o montażu głośników w tylnej półce i problemach i cięciem blachy,zawadzającą butlą gazu itp.
A może by tak zbudować gotową półkę -skrzynię o wys.ok 20-25 cm z systemem dwudrożnym i zamontować ją za tylną szybą na półce oryginalnej!weszło by tam coś takiego-już patrzyłem!!co wy na to?
  
 
wątek "głosniki - czy to ma sens" wszystko jest opisane własnie taka półka ps.system 2 drożny na tyle odpada