[OGÓLNE] Krzywa Alufelga

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, panowie, sprawa jest taka że zregenerowałem sobie alu RSowqe oryginalne, ładnie wyglądają ale przed regeneracją nie sprawdziłem ich i okazało się że przy wyważaniu jest krzywa. Wyważarka powiedziała 80 gram chyba czy coś takiego. I koleś nie chciał jej wyważać bo to nie ma sensu.
Mówił że można założyć tak i może nie będzie biła. Co wy o tym sądzicie?
Mam jeszcze zapasową ale ją musiałbym od nowa pomalować a szczerze to nie mam już ochoty babrać się z tym.
Pozdrawiam
Temat ogólnie dyskusyjny, Dziś mi się już nie chce o tym myśleć ale jutro pewnie pojade do kolesia i pomaluje.
  
 
jak nie jest mocno zjechana, to spokojnie można ją wyprostować, czasami nawet niewiele lakieru zedrze...a samo prostowanie nie jest drogie, mi wziął 40pln za 2 sztuki...
  
 
Prostowanie nie jest drogie, a po drugie nawet najmniejsze wykrzywienie może powodować bicie. Zawsze warto wyprostować żeby później się nie męczyć.
  
 
Bicie jest i to widać, o lakier się nie martwię, pomaluje się ale człowiek uczy się na błędach.
Wyprostuje i będę się cieszył jak mało kto. W końcu RS na 14 to dziwnie jakoś, a na tych RS owych jest pięknie...oby jeszcze nie obcierał przy -60 i 205/50/15 ale tu będzie odpowiedź na inne pytanie z forum