Toyota picnic 2,2 diesel

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam od niedawna problem z odpalaniem PICNICA myślałem że to świece, filtr paliwa albo samo paliwo. ale pojawiły się nowe objawy t.j.zapala się kontrolka AWARIA SILNIKA i silnik nie wchodzi w obroty max. 1,2 obr/min , po wyłączeniu i ponownym odpaleniu po kilku minutach ten problem znika ale jest jeszcze jedno SĄ SŁABE HAMULCE to znaczy jakby nie było wspomagania. elektryk samochodowy po podłączeniu komputera odczytał błąd SYSTEM REGULACJI VENTURI ale nic nie potrafił na ten temat powiedzieć . co mam robić pomóżcie
  
 
Witam mam ten sam problem z picnicem "venturi system" zapala sie diagnoza silnika i auto nie wchodzi na obroty większe niż 1200 obrotów i chciałbym się dowiedziecz czy poradziliscie sobie z tym problemem bo walcze juz z tym 7 dzien i juz nie mam cierpliwosci do tego samochodu jak mozecie to napiszcie cos o tym dzieki pozdrawiam
  
 
coś mi to mówi ale nie mam 100% pewności .
po pierwsze przerzuć temat do TOYOTA TECHNICZNIE
postaram się coś poszukać
  
 
napisz jeszcze jaki nr kodu błędu odczytałeś???
  
 
poradziłem sobie z problemem SYSTEM VENTURI to system powietrzny stosowany przez płetwonurków przy butlach z tlenem i to mnie naprowadziło. krok po kroku sprawdzałem cały układ powietrza przewody itd i okazało się że trzeba wymienić uszczelkę między serwem a pompką hamulcową. wyciołem z tekturki drugą uszczelkę wkleiłem na silikon i po kłopocie koszt naprawy ok. 5 zł. a chcieli mi wymieniać vakum pompę i serwo. także w moim przypadku diagnoza to szczelność układu ciśnieniowego powietrza
POZDRAWIAM