Klubowe auto-------- THE END--------- - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-04-28 22:30:19, djtados pisze:
Dziękuję wszystkim tym co do tej pory wpłacili pieniądze. Auto jest w coraz lepszym stanie wizualnym/ technicznym....
[...]
Wy nie zbiedniejecie a zawsze może być dobra zabawa na zlocie....



sorry, ale jesli mozna prosic o obrazki nie kazdy bedzie mial okazje zobaczyc to cudo, a pocieszyc oczka zawsze sie chce
  
 
Cytat:
2010-04-28 23:08:31, thomas77 pisze:
Fajnie ze projekt idzie ku lepszemu szkoda ze ci co chcieli cossa składać złotówki nawet pożałowali zresztą zawsze tylko gadają...



jeśli pijesz do mnie to bardzo brzydko z Twojej strony .

póki co mam kuuuupe wydatków z budowaniem repliki i uwierz ze jak bym miał wolne 50 zł to bym zasilił projekt. A raz ze dopiero co ( 5 kwietnia ) kupiłem rs-a , dwa trzeba bylo go przerejestrowac , zapłacić OC , kupiłem maske z coswortha , lotke tylną itp. auto do blacharza jedzie w maju. wiec stary troche pohamuj swoje spostrzeżenia


[ wiadomość edytowana przez: stilon dnia 2010-04-29 07:01:20 ]
  
 
Cytat:
2010-04-29 06:49:16, stilon pisze:
jeśli pijesz do mnie to bardzo brzydko z Twojej strony . póki co mam kuuuupe wydatków z budowaniem repliki i uwierz ze jak bym miał wolne 50 zł to bym zasilił projekt. A raz ze dopiero co ( 5 kwietnia ) kupiłem rs-a , dwa trzeba bylo go przerejestrowac , zapłacić OC , kupiłem maske z coswortha , lotke tylną itp. auto do blacharza jedzie w maju. wiec stary troche pohamuj swoje spostrzeżenia [ wiadomość edytowana przez: stilon dnia 2010-04-29 07:01:20 ]



Stilonie
Po co tak z rana podnosisz sobie ciśnienie.....
Jakbyś troszke poczytał to byś wiedział o co chodzi....
Niektórzy z tego auta chcieli zrobić cossa a nie z twojego...
Tutaj nie ma żadnych aluzji.
Chodzi o fakt że niektórzy mówili o wielkich planach/ wydatkach rzędu 20-40tys a teraz cisza....
  
 
Cytat:
2010-04-28 23:31:29, syscorp pisze:
sorry, ale jesli mozna prosic o obrazki nie kazdy bedzie mial okazje zobaczyc to cudo, a pocieszyc oczka zawsze sie chce


Fotki są w drugim wątku o aucie
  
 
Cytat:
2010-04-29 07:05:07, djtados pisze:
Stilonie Po co tak z rana podnosisz sobie ciśnienie..... Jakbyś troszke poczytał to byś wiedział o co chodzi.... Niektórzy z tego auta chcieli zrobić cossa a nie z twojego... Tutaj nie ma żadnych aluzji. Chodzi o fakt że niektórzy mówili o wielkich planach/ wydatkach rzędu 20-40tys a teraz cisza....



aaaaaa myślałem że do mniej pije

ale ja nie unoszę się tylko napisałem .

Spoko spoko - przepraszam .
  
 
Cytat:
2010-04-29 07:07:10, stilon pisze:
aaaaaa myślałem że do mniej pije ale ja nie unoszę się tylko napisałem . Spoko spoko - przepraszam .

  
 
Cytat:
2010-04-29 07:07:10, stilon pisze:
aaaaaa myślałem że do mniej pije ale ja nie unoszę się tylko napisałem . Spoko spoko - przepraszam .

szacuneczek Stilonku
  
 
Może ktoś się dołączy do projektu?
Zlot Bożocielny już niedługo

  
 
chetnie wspomogę jakimiś cześciami typu plastiki wnętrza etc. rzeczy ktore zostaja mi z rozbiorki samochodu a sa w bdb stanie.
szkoda ze to mk6 bo z mk7 mialbym wiecej czesci do podarowania
  
 
Cytat:
2010-05-03 20:55:02, tgkone pisze:
chetnie wspomogę jakimiś cześciami typu plastiki wnętrza etc. rzeczy ktore zostaja mi z rozbiorki samochodu a sa w bdb stanie. szkoda ze to mk6 bo z mk7 mialbym wiecej czesci do podarowania


Może jakąś zawieche jak ci zostanie(wahacze, końcówki drążków, łączniki stabilizatora...)
  
 
Lista zaksięgowanych wpłat na auto klubowe:

1. syscorp - 50 zł.
2. michno45 - 50 zł.
3. zsmarti - 50zł.
4. przemo2 - 100 zł.
5. DzikusPL - 50 zł.
6. bercik89 - 50 zł.
7. Przemo78 - 50 zł.
8. syscorp - 75 zł.


suma: 475 zł.

Wpłaty przyjęte poza kontem forumowym:
1. JmB - 50 zł.
2. thomas77 - 50zł.

suma: 100 zł.


WG życzenia

Ing Bank Śląski
30 1050 1025 1000 0090 4309 8962
Karol Pękosławski


Koniecznie proszę podać nick + dopisek auto klubowe



[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-05-12 21:40:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-06-06 20:06:25 ]
[ powód edycji: Edycja listy zaksięgowanych wpłat ]


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2011-01-20 11:20:11 ]
[ powód edycji: Edycja listy zaksięgowanych wpłat ]
  
 
Tados podwiescie gdzieś te dane do wpłat bo uszukałem sie jak głupi, zagineła w tych wszystkich postach, moja wpłata powinna jutro dotrzeć
  
 
Dzisiaj wpłacone na autko i na zlot.
  
 
A Już przez chwilę wątpiłem w ludzi..........Oby tak dalej....
Ja tylko czekam aż jeszcze troche $$$ się uzbiera i troleje zacznę rzeźbić.....
  
 
Prosimy nowego kolegę o nieszerzenie propagandy WT
  
 
Aktualizacja

Lista zaksięgowanych wpłat na auto klubowe:

1. syscorp - 50 zł.
2. michno45 - 50 zł.
3. zsmarti - 50zł.
4. przemo2 - 100 zł.
5. DzikusPL - 50 zł.
6. bercik89 - 50 zł.
7. Przemo78 - 50 zł.

suma: 400 zł.

Wpłaty przyjęte poza kontem forumowym:
1. JmB - 50 zł.
2. thomas77 - 50zł.

suma: 100 zł.

Wpłata na zlocie od Remik GT--- 50żł


Dziękuję również za dobrowolne datki $$$ na paliwo klubowego auta...
Z zebranych pieniędzy postaram się troszke jeszcze dołożyć i przegląd zrobić... Liczę równiez na dalsze wsparcie projektu. Chciałbym na zlot rześniowy zrobić troleje(potrzeba 200-250zł). Oraz opłacenie drugiej raty składki ubezpieczenia. Chyba że rezygnujemy z ubezpieczenia ...
  
 
Cytat:
2010-04-12 21:49:52, yezXR3i pisze:
Nie zarejestrowane auto musiało by być zezłomowane, inaczej prawnie nie ma opcji istnieć Bo prędzej czy później od kogoś upomną się o OC etc etc. Jakby był stary to można by go na zabytek rejestrować, ale to odpada w tym wypadku. Musi być OC i musi być rejestracja, takie mamy przepisy.


I co z tym pojazdem?
Swoja droga:
- zabytek = decyzja konsewatora zabytkow, koszty rejestracji etc.
- ktos zniszczy (uszkodzi pojazd) - beknie wg prawa za zniszczenie zabytku, tak wiec z tym prosze uwazac.....
  
 
Czy coś się dzieje w temacie ? Bo cisza taka...
 
 
Cytat:
2010-11-24 17:01:14, przemo2 pisze:
Czy coś się dzieje w temacie ? Bo cisza taka...


Auto zapadło w sen zimowy:











Lecz są osoby które o nim myslą ...Tutaj chciałbym podziękować za wpłatę na auto w wysokości 100zł od kolegi PRZEMO2
Mam nadzieję że chociaż w przyszłym sezonie bardziej wykorzystamy to auto...
  
 
Jak widzieliście na ostatnim zlocie, na torze Rakietowa, auto klubowe jest na chodzie. Niestety jak wiadomo wymaga wkładu finansowego. Przegląd techniczny, OC, paliwo - to wszystko kosztuje.

W związku z powyższym nieśmiało ale jednak, zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe. Wpłat można dokonywać na konto pomocnicze (to samo co za zloty):

Ing Bank Śląski
30 1050 1025 1000 0090 4309 8962
Karol Pękosławski

Podajcie nick oraz dopisek "wpłata na auto klubowe" w tytule przelewu. Każda złotówka się przyda

Z góry dzięki