[tomekk58] Pussy Wagon - sold

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oriona posiadam od października zeszłego roku, sprowadzony z niemiec, 1,6 16v 1993rok, 139tys. km przejechane, z wypozazenia to tylko wspomaganie, szyber, welur, dzielona kanapa. Pierwsza modyfikacja byla zmiana kierownicy na sportową momo, oraz wymiana rozrzadu, montaz staba na nowych łacznikach i gumach, wymiana hamulców z przodu. Poźniej przyszła kolej na Car Audio, radio Pioneer deh-p40mp, przod zestaw odseparowany Powerbass s-6c, wzmak pyle qa4400, skrzynia bass reflex Jbl Gto1202. Następnie zakupilem felgi aluminiowe rondell 7j15 et28 z oponami 195/45/15 ktore byly tylko na wyciepanie oraz uzywane zawieszenie gwintowane. Przyszła wiosna i trzeba bylo sie autkiem zająć, do zawieszenia kupilem nowe łozyskowanie macpersonów, tokarz wytoczył mi nowe nakrętki do gwintu a sam gwint odnowił, opony kupilem nowe 195/50/15 Toyo t1r na przód, na tyle narazie mam stare. Felgi są wypolerowane, moze nie ma lustra ale jest dobrze. Na załozenie czekaja lampki, postojówki, zderzak kompletny z RSa. Tyle z przerobek, w planach mam maske z garbami z RSa oraz bra, przeróbke wydechu z koncówka z omegi b td, fi60 zagięta w doł. czas na foty:

- zaraz po zakupie, z moim starym wozidlem fiesta 'Czarnuchem'











- gleba:















- wersja obecna (fotki ze spotu) :








pozdro


[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-06-23 20:50:37 ]

[ wiadomość edytowana przez: tomekk58 dnia 2008-07-31 21:26:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: tomekk58 dnia 2008-11-23 22:11:55 ]

[ wiadomość edytowana przez: tomekk58 dnia 2009-02-04 13:39:58 ]

[ wiadomość edytowana przez: tomekk58 dnia 2009-12-14 21:37:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: tomekk58 dnia 2010-04-11 22:21:19 ]
  
 
miniaturki coś nie banglaja ale to nic
  
 
ładna gleba
  
 
ale skręcisz kiedyś tego gwinta
  
 
fajna fela...ale ja bym zalozyl dekielki
  
 
no i to jest najlepszy poczatek - gleba + fele, potem pierdulki, a nie jak niektorzy kupe plastiku na nadwoziu i na kolach tez plastik...
  
 
masz gwint i go nie wykorzystujesz
  
 
wiesz nie zawsze kazdego stac od zaraz na alufelg+opony+glebe i dlatego pakuje w "kupe plastiku" (tak bylo i z mna) dlatego podejscia do modów moga byc z roznych stron

co do oriona,fajna gleba (tez bym chcial taka),alu tez spoko chociaz nie w moim guscie...zderzaki w kolor proponuje i moze spoilerek taki jak mial Pawel_Amg w swoim sedanie ale juz czuje ze troszke kasy w mody bedzie wstawial
Cytat:
2008-04-16 00:04:17, zenq pisze:
no i to jest najlepszy poczatek - gleba + fele, potem pierdulki, a nie jak niektorzy kupe plastiku na nadwoziu i na kolach tez plastik...

  
 
Tomek, ale przeciez Ty masz ten gwint na max do gory wez no go podkrec na dol bo przeciez masz szpary miedzy kolem a blotnikiem...

-----------------
passionford.pl
  
 
Wszyscy już to napisali, ale ja też napiszę - to jest napewno gwint??? Chyba naprawdę jest słabo skręcony, bo dziura straszliwa w nadkolu No ale może to wielkością kołą jest podyktowane, bo to przecież 15". Cieszę się, że jakiś sedan wreszcie się pojawił na FEFK, bo takich tu niedostatek


[ wiadomość edytowana przez: Pawel_AMG dnia 2008-04-16 09:39:58 ]
  
 
tak tak to jest gwint, narazie skrecony na poł gwizdka, z przodu o jakies 2 cm mozna go jeszcze skręcic a z tyłu 10cm najpierw musze opony kupic na tył takie jak na przodzie i bede skrecac na wakacje, teraz mi sie niechce z tym pierniczyc
  
 
na zywo wyglada zdecydowanie lepiej ten samochod ale tomus tak ja kci mowilem trza go jeszcze skrecic i jest wypasik
  
 
Fajny sedan

[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2008-04-22 00:18:28 ]
  
 
Cytat:
2008-04-21 23:57:57, Luniz pisze:
Haaaa widzę, że coraz więcej właścicieli sedanów ja swojego oriona mam od około roku jest to rocznik 91' ale stał w garażu jakieś 7 lat z małymi bujnięciami co jakiś czas żeby się nie zastał. Jest to mój pierwszy samochód i jestem z niego zadowolony Od początku kwietnia 2008 trzaskam w nim co tylko moge: alusy, gleba, tylne lampy, szybki A wszystkie modyfikacje zaczeły się od tego, że chiałem sobie kupić jedną seryjna opone do kompletu ehuhue na początku kwietnia wyglądało to tak: A teraz (21 kwietnia) wygląda tak: jest to mój pierwszy post wiec POZDRO DLA WSZYSTKICH



A mi to wygląda na jakiś kiepawy Virtual Tuning Poza tym, rada na przyszłość, raczej nie prezentuje się swojego auta w watkach dotyczących jednego konkretnego samochodu.



[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-04-22 00:11:43 ]
  
 
no wlasnie,zaloz swoj watek i tam prezentuj swoja limo
i zdjecie zmniejsz bo sie forum rozwala troszke
  
 
Fakt sorry pisze pierwszy post zaraz założę wątek admina prosz eo usunięcie mojego wcześniejszego postu z tego tematu i przepraszam autora, że się pakuje w jego temat Snale masz racje to jest virtual tunig ale tylko przedniej szyby bo jest właśnie w trakcie robienia reszta jest jak najbardziej real
  
 
Dawno nic nie było aktualizowane... a troszke sie pozmieniało z tego co mi wiadomo jestem właścicielem pierwszego w polsce oriona RS




orion dostał również folie na szybki coby upały tak nie doskwierały w planach mam felgi 16' cossie look, tylny zderzak w kolor oraz skrecenie gwinta + regeneracja samego gwintu i talerzyków.

[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-06-23 20:52:33 ]
  
 
miodzio,tak jak pisalem wczesniej....bedzie fajny orion
dawaj spojlerek
  
 
fajny, grill robiłeś sam?
  
 
Grill to z mkVI GHIA jak sie nie myle - oryginal.
Orionek na duzy +