[OGÓLNE] Orginalne alufelgi - brak kluczyka,poszarpana śruba

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Mam, a raczej mogę mieć nie lada problem z odkręceniem koła jak się nadarzy kapeć. Posiadam oryginalne felgi 15" z tym, że nie posiadam do nich kluczyka. Poza tym śruby są nieco poszarpane od odkręcania czym popadnie (ja jeszcze nigdy ich nie odkręcałem, ale przy wymianie kół na zimę i z powrotem jakoś to robią).
W każdym razie mam pytanie czy taki zestaw śruby + kluczyk można dokupić? Ile taki zestaw może kosztować?

[ wiadomość edytowana przez: jarman dnia 2010-04-15 12:07:16 ]
  
 


Najlepiej zrobisz jak pojedziesz do mechanika lub wulkanizatora i poprosisz o usunięcie starych śrub/nakrętek, wcześniej zamów sobie na aledrogo komplet śrub/nakrętek wraz z kluczem, mój kumpel tak zrobił i jest ok. Co do ceny to się nie orientuję, ale tego jest od groma i na pewno znajdziesz coś dla siebie.
  
 
Cytat:
2010-07-15 16:19:35, mateush87 pisze:
Najlepiej zrobisz jak pojedziesz do mechanika lub wulkanizatora i poprosisz o usunięcie starych śrub/nakrętek, wcześniej zamów sobie na aledrogo komplet śrub/nakrętek wraz z kluczem, mój kumpel tak zrobił i jest ok. Co do ceny to się nie orientuję, ale tego jest od groma i na pewno znajdziesz coś dla siebie.


widziales date napisanie ?
pozatym pytajacemu chodzilo o srube zabezpieczajacą na takie malutkie bolce a nie sruby mocujace kołod do piasty. Najprosciej poszukac na aledrogo takiego kluczyka.
  
 
najprościej będzie przyspawać śrubę do tego shitu i odkręcić. Śruba do wywalenia niestety...