[MKV]Brak mocy na niskich obr. Po 4 tys obr dostaje kopa. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to weź odepnij mistrzu w końcu tą sondę i odpisz co się dzieje na odpiętej sondzie.
wg mnie sonda.
Bo zużyty filtr powietrza raczej by takich numerów nie robił.
  
 
filtr mam stozkowy wyglada jak nowy wiec nie ma mmowy zeby to on a w ostatnim czasie kupilem myslac ze to to nowy filtr paliwa filtron czujnik polozenia przepustnicy nawet nie wiem ile ich teraz mam nie moglem dopasowac bo w kazdym byl inaczej umieszczony ten dzyndzelek w srodku i trzeba bylo kambinowac przeplywomierz mam tez pompe paliwa z 1.8 16 mdo moze ktos powiedziec czy jest taka sama jak w essim 1.6?

edit:
jutro dotankuje pb i sprawdze bez sondy i wydaje mi sie ze cos duzo pali obstawiam regulator cisnienia pompe paliwa czujnik tem powietrza i sonde

[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2013-08-20 21:03:45 ]
[ powód edycji: scalenie dwóch postów. Kolego, używamy "edycji". ]
  
 
odepnij sonde i napisz co się dzieje.

Mam RQB i jeżdżę na pompie paliwa z 1,6 16v starego i nie ma żadnej różnicy.



[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2013-08-20 21:05:07 ]
  
 
a optycznie jest to samo co w escorcie? u siebie nie wyjmowalem jeszcze pompy i nie wiem sprawdze sonde i odezwe sie dzieki kiciek
  
 
są dwa rodzaje pomp tylko.
Jeden rodzaj to z krzywymi rurkami, a drugi to inna budowa pompy , nie pamiętam jak wygląda, na allegro możesz sobie zobaczyć.
Jak podniesiesz siedzisko tylnej kanapy to zobaczysz jaką masz pompę. Tylko taką gumową osłonę musisz wyciągnąć.

By zdemontować pompę musisz albo ścigać bak i nie ukręcić 4 śrub, na jakich trzyma sie bak, ale kątówka i w aucie tniesz blachę.




[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2013-08-20 21:24:50 ]
  
 
narazie pompa sapie slychac jka wiec ja zosttawie musze sprawdzic ta sonde narazie i sie odezwe na forum az kolwieg narazie nie mam na to czasu blizej weekendu sie ogarnie to
  
 
kiciek to ne sonda odpiolem dzis i chodzil tak samo a nawet gorzej dopiero od 5tys dostaje buta;/
  
 
moz ten tps znow bo nigdzie nie moge dostac uzywki zeby pasowal bo ten dzyndzelek w srodku jest pod innym kontem i musze przerabiac w srodku tps bo nie chce wejsc
  
 
czy da sie tego dzyndzelka od przepustnicy jakos przekrecic czy cos./?
  
 
nikt nie pomoze?