[OGÓLNE] pokrętła nawiewów - podświetlenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chce zmienić oświetlenie pokręteł w mk7 na niebieskie!tylko tam jest ta zielona folia!teraz pytanie ta folia jest na pokrętłach czy na tych mocowaniach?i jak najszybciej i bezboleśnie ściągnąć tą folię?

[ wiadomość edytowana przez: jocker9003 dnia 2008-10-20 22:08:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: Miro dnia 2010-02-22 17:30:32 ]
[ powód edycji: dostosowanie tytułu do nowego regulaminu ]
  
 
1. szukajka
2. fotorelacja z wymiany podswietlenia
  
 
no przeglądałem szukałem i nic!wczoraj rozbierałem zeby zmienic tarcze i podswietlenie itd. !i zrobiłem tak jak pisze na jednym watku ze do goracej wody i powinna sama odejsc!wlozylem i nic!!mozecie mi to wytlumaczyc jakos ''łopatologicznie''?? tylko nie piszcie znowu fotorelacje ale szukajka....;/
  
 
Słabo szukałeś
  
 
Tez szukalem, nie znalazlem
  
 
wrzątek i odklejanie np. pincetą - nic innego nie działa.
  
 
no dobrze ale jak;] co od czego mam odkleic?
  
 
Tę folię od plastiku, tylko, że moczenie nic nie da. Ja trochę pogotowałem i samo odeszło
  
 
bo ta folia jest miedzy tym białym a tym nadrukiem co jest to 1 2 3 i na co ogrzewanie?dobrze mówie??i to całe mówisz wrzucic i gotwac ??ile mniej wiecej zeby nie stopic;];]
  
 
bo ta folia jest miedzy tym białym a tym nadrukiem co jest to 1 2 3 i na co ogrzewanie?dobrze mówie??i to całe mówisz wrzucic i gotwac ??ile mniej wiecej zeby nie stopic;];]
  
 
spokojnie wsadz do garnka, postaw na ogniu i gotuj. Myślę ze jak ze 2-3 min pogotujesz we wrzątku to wystarczy. Potem od krawędz pensetą podwarzaj i samo odejdzie Jak bedzie miało opory to dajesz jeszcze do wrzątku i ponawiasz próbę
  
 
Odświerzę trochę temat
Odkleiłem tę czarna naklejkę od białego plastiku sposobem "gotowania" tylko teraz mam mały problem z usunięciem tego zielonego ustrojstwa z czarnego plastiku. Próbowałem na gorąco zdzierać ale niestety schodzi razem z czarną i białą farbą i robi się trochę kiszka. Chodzi mi o usunięcie w miejscach gdzie są symbole(fotka).



-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
Pomoże ktoś??

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
a papierem ściernym?
A jekiego koloru jest sam plastik?
  
 
Cytat:
2009-02-06 07:47:33, surec pisze:
a papierem ściernym? A jekiego koloru jest sam plastik?


Próbowałem papierem ale schodzi całość czyli czarna farba z tego plastiku i zostaje prawie przeźroczysty.
Trzeba będzie wykombinować coś innego

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
Cytat:
2009-02-06 12:07:50, slawcek pisze:
Próbowałem papierem ale schodzi całość czyli czarna farba z tego plastiku i zostaje prawie przeźroczysty. Trzeba będzie wykombinować coś innego


a nie chcesz, żeby był przezroczysty i później na to dać ikonki itp?
  
 
Cytat:
2009-02-06 12:17:23, surec pisze:
a nie chcesz, żeby był przezroczysty i później na to dać ikonki itp?


No właśnie tak chyba zrobię zrobię

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
No dobra a ma ktoś pomysl czym najlepiej ten czarny plastik z powrotem przykleić??

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
i udalo ci sie zrobić?? usunac?ja próbowalem i mi nic nie wyszlo oprócz tego ze starlem sobie ikonke i teraz mam takie oblesnie... a przykleim tak: dolozylem scisnalem razem tak jakbylo i do goracej wody z powrotem;] i sie trzyma
ale na samochodzie z tym rozmazanym ludzikiem to masakra...
  
 
Cytat:
2009-02-06 14:52:42, slawcek pisze:
No dobra a ma ktoś pomysl czym najlepiej ten czarny plastik z powrotem przykleić??


klej w pistolecie na gorąco
a w temacie nadruków, to przecież można wyciąć na ploterze ikonkę, albo jeśli potrzeba negatyw, to prysnąć ją lakierem i odkleić....

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2009-02-06 15:20:33 ]