[proffesor] Czas sie przebudzić z zimowego snu - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dawno sie nie odzywałem ale trzeba odnowić wątek na nowo
a więc uchyle rąbka tajemnicy

klik

[ wiadomość edytowana przez: proffesor dnia 2011-04-30 20:35:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-04-30 20:46:32 ]
[ powód edycji: poprawiłem literki ]
  
 
Zacnie Pawle.Chorowałem na moretki kiedyś,ale ich cena mnie wyleczyła i dla tego mam angele.Szkoda,że nie masz kombi...
 
 
miałem nie cały miesiąc i sprzedałem bo dziu ry były takie w progach ze ręka na wylot przechodziła a juz nie wspomne o miejscu na koło zapasowe stanołem nogą i wpadłem pientro niżej
  
 
Cytat:
2011-04-30 20:54:25, proffesor pisze:
miałem nie cały miesiąc i sprzedałem bo dziu ry były takie w progach ze ręka na wylot przechodziła a juz nie wspomne o miejscu na koło zapasowe stanołem nogą i wpadłem pientro niżej


 
 
Jak dla mnie bardzo przyjemnie. Trochę rzeźby i pasują jak ulał.
Za mną tez chodzą moretki, szkoda że to taki rarytasowaty towar.

Procesor tak trzymać
  
 
Nie wiem czy ktoś zauważył ale w tych morette jest pewien "myk" wizualny, który powoduje, że morety wydają się jakby były przyciemnione

Mi się zaje...fajnie podoba
  
 
no dobra dodam więcej fotek klik
a i dziś też doszły boczki skórzane
  
 
mówiz o krzyżu czy o malowaniu wnetrza na czarno?
  
 
I krzyż i malowanie na czarno są ok. Ale poprawił bym malowanie. Nie jest to starannie wykonane co psuje efekt...
Generalnie spoko
  
 
a kierunkowskazy?
  
 
oj procesor chyba delirke miałeś jak malowałeś obwódki na czarno
  
 
myślałem myślałem aż wymyśliłem jak zrobić w moretkach ringi wymyśliłem takie cuś


  
 
ringi do morretów?!


zbeszcześciłes te lampy...
  
 
eeee tam odrazu zbeszczeszczone... ciekawy pomysł zobaczymy jak to będzie wyglądać po złożeniu. Przecież ringi nie tylko z bmkami się musi kojarzyć. Dobrze dobrze fajnie że są jakieś świerze ciekawe pomysły. powodzonka
  
 
To nawet nie są ringi...
Ja z E36 wywalam ringi i daję soczewkę. Do klasycznych starszych aut nie pasują wg mnie żadne Ledy, Ringi, czy inne nowocześnie wyglądające gadźźety...
  
 
Cytat:
2011-05-17 09:57:34, surec pisze:
To nawet nie są ringi... Ja z E36 wywalam ringi i daję soczewkę. Do klasycznych starszych aut nie pasują wg mnie żadne Ledy, Ringi, czy inne nowocześnie wyglądające gadźźety...


zgodzisz się chyba ze mną, że jeśli zrobi się wszystko ze smakiem i zdrowym rozsądkiem bez "WT" to będzie to miało ręce i nogi i da się połączyć klasykę z nowoczesnością pod warunkiem w/w.
  
 
Cytat:
2011-05-17 10:11:17, Marcino23 pisze:
zgodzisz się chyba ze mną, że jeśli zrobi się wszystko ze smakiem i zdrowym rozsądkiem bez "WT" to będzie to miało ręce i nogi i da się połączyć klasykę z nowoczesnością pod warunkiem w/w.


Tak, zgodzę się, tylko WT i zdrowy rozsądek to pojęcie względne i dla każdego oznaczać może inne podejście. Dlatego nie pisałem, żebyś nie robił, tylko wyraziłem mój pogląd.
Zrób, pokaż jak to wyszło, albo jakie masz plany, a wtedy dopiero można będzie ocenić, czy ma to "ręce i nogi".
  
 
Miałem kiedyś te ledy co pokazałeś podklejone pod zderzakiem. Mimo tego, że były na płasko przyklejone, chyba od samej pracy zderzaka jeden z pasków pękł i ostatnie 6 diod zgasło... Więc podejrzewam, że ciężko Ci będzie Proffesor zgiąć je w okrą i to tak mały. Chyba że to nie są te same, jedne z tańszych na allegro chińczyków, a coś lepszego. Jednak, kto sam ngie spróbuje nie będzie wiedział. Powodzenia
  
 
Cytat:
2011-05-17 11:08:19, surec pisze:
Tak, zgodzę się, tylko WT i zdrowy rozsądek to pojęcie względne i dla każdego oznaczać może inne podejście. Dlatego nie pisałem, żebyś nie robił, tylko wyraziłem mój pogląd. Zrób, pokaż jak to wyszło, albo jakie masz plany, a wtedy dopiero można będzie ocenić, czy ma to "ręce i nogi".


zgadzam się w zupełności
  
 
jeden Led już założyłem w dalekosiężnej lampie i zakleiłem na razie w jednej
Zostawiłem przerwę miedzy końcem a początkiem ledów i pod kątem przykleiłem w nocy będzie widać jak by miał bedluka
i oczywiście naturalnie chce to zrobić w każdym i w długich i w mijania




wieczorkiem podrzucę fotki jak świecą