Tor Wyrazów 2010.04.25 - Fotki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kilka fotek i dwa filmiki Betki.
fotki
  
 
dorzucam jeden filmik (lipna jakość na tv wygląda lepiej)video
  
 
Czekam na te filmy z przejazdów ;D już się doczekać nie moge ... lepi ktoś cośtam wogóle???
  
 
No to troszkę fotek ode mnie.
część trochę poPSutych, ale już tak mam i nic na to nie poradzę

Zlot FEFK 2010 Wyrazów by FotoShock - MasterCheat
  
 
Cytat:
2010-04-28 22:43:34, titek pisze:
dorzucam jeden filmik (lipna jakość na tv wygląda lepiej)video


komentarze dobre a strzelilo przy zmianie biegów gdyby byl przelot bylaby pewnie marchewa
  
 
dość tak byłó

[ wiadomość edytowana przez: PiEkU dnia 2010-04-29 19:25:56 ]
  
 
kilka fot od nas

klik
  
 
parada
  
 
wyrazów

Na jednym zdjęciu są pokazywane możliwości 4x4 w terenie xF
  
 
No i teraz jest dowod "czarno na bialym" ze oplata za macanie mi sie nalezy



  
 
kaj filmy są?
  
 
Nie no spotkanko ladne i obfite w uczestników, ale takiego syfu na jakimkolwiek torze jeszcze nie widziałem..zaniedbany bardzo..ktoś się w ogóle nim zajmuje czy to się komuś asfalt tak wylało, opony to przypadkowi ludzie rozrzucili i wstęp ma tam kazdy za free?
  
 
tor nie jest zły to jedno. asfalt jest w miarę równy, nie ma co narzekać. opon była cała masa, ale ktoś się zakradł na tor pozbierał i zrobił sobie ognisko :/ a ponoć był pięknie cały tor obstawiony.. torem się zajmuje ktoś, cały czas działa na jego korzyść i oczywiście wstęp na obiekt jest tylko po uzgodnieniu.
  
 
kiedys w czestochowie dzialala taka grupa "road wariors" znam kilku czlonkow tej grupy i swojego czasu na torze wisial szyld ze tor jest ich wlasnoscia. Byl tam rowniez podany nr. tel. w sprawie wynajecia... teraz nie wiem czy to do nich dalej nalezy czy moze znalazl sie nowy wlasciciel...

Mieli swoja strone pod adresem http://www.roadwarriors.pl

organizowali rozne imprezy typu:



w tle plakatu nawet auto ziomka ktory mieszka 3 wiochy dalej
  
 
Cytat:
2010-05-19 00:02:50, yezXR3i pisze:
tor nie jest zły to jedno. asfalt jest w miarę równy, nie ma co narzekać. opon była cała masa, ale ktoś się zakradł na tor pozbierał i zrobił sobie ognisko :/ a ponoć był pięknie cały tor obstawiony.. torem się zajmuje ktoś, cały czas działa na jego korzyść i oczywiście wstęp na obiekt jest tylko po uzgodnieniu.



Tak jak Mariusz pisze przed naszym spotem ktoś porozrzucał opony i były one na szybko ustawiane... Było ich podobno cała masa, tor był do okoła nimi obstawiony...
Właścicielem toru jest Częstochowski Automobilklub i wstęp jest tylko i wyłącznie za opłatą... Dostałem taką "umowe" że zapłaciliśmy za tor bo podobno Automobilklub się umówił z policją żeby tam czuwali nad tym właśnie czy ludzie sobie nie przyjeżdzają pośmigać tylko...
Wogóle podobno jest plan aby tor ogrodzić itd. lecz na przeszkodzie stoją jak zwykle $ :/
  
 
Ogrodzić?

Chyba żeby złomiarze mieli co na złom oddawać

był to kiedyś ogrodzone i szlaban jakiś był. Ale wszystko dawno temu zniknęło.

Nie wiem jak jest dokładnie teraz ale jeszcze 2 lata temu to można było tam sobie bez problemu wjechać i zrobić kilka kółek. Czy tez żonkę pouczyć jeździć

  
 
Moi kochani, kiedy w końcu pojawią się jakieś filmy?? ??
  
 
Komp poszedl do specow bo sie sypnal - a byly tam zgrane filmiki z kamery - mam nadzieje,ze dysk sie uchowa
  
 
Seba rozumiemy że siła wyższa ale nie akurat w tym przypadku Fajna pamiątka. Jak tylko bedziesz miał czas i dostep to nagraj na plytke poslij dalej i po sprawie wystarczy tylko 2min zeby nagrac plytke i 5min zeby zajechac na poczte i wyslac
takze czekamy i mamy nadzieje ze sie zobaczymy wkoncu na ekranie w akcji
  
 
Cytat:
2010-06-10 11:17:23, everlast pisze:
Seba rozumiemy że siła wyższa ale nie akurat w tym przypadku Fajna pamiątka. Jak tylko bedziesz miał czas i dostep to nagraj na plytke poslij dalej i po sprawie wystarczy tylko 2min zeby nagrac plytke i 5min zeby zajechac na poczte i wyslac takze czekamy i mamy nadzieje ze sie zobaczymy wkoncu na ekranie w akcji



Komp bedzie odebrany z naprawy(wszystkie dane ocalaly) jak, zostanie kasy z remontu kapitalnego RSa i z zalozenia sekwencji do Pajero - sa sprawy wazne i mniej wazne a pieniedzmi nikt nie kałuje.