Proponowane atrakcje - konkursy i inne takie na XXII Zlocie - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-05-18 09:03:56, arti31 pisze:
Chcesz nam powiedzieć że masz wprawę z forum? Tak tak z bobasami to nie przelewki Mój jest jeszcze za mały żeby brać udział ...co najwyzej w przebijaniu balonów lub regulowaniu pokretłami i zespolonym na czas ale to nie konkurencja zlotowa raczej


moim hitem jest bajka "Różne niesamowite przygody 3 małych myszek" moja mała która juz nie jest mała a młoda wychowała się na nich
Teraz od czasu do czasu opowiadam ja komuś innemu więc wprawa jest
  
 
A może jakaś precyzyjna jazda? jakiś tor, slalom itp. Pomysł parkowania precyzyjnego mi się podoba
  
 
Cytat:
2010-05-18 19:18:01, Zybi_86 pisze:
A może jakaś precyzyjna jazda? jakiś tor, slalom itp. Pomysł parkowania precyzyjnego mi się podoba


A może by tak poczytać wątek ze zrozumieniem
  
 
Nawiązując do tematu uważam iz trzeba mimo ze to zlot samochodowy podejść z większą uwagą do tematu dzieci,więcej zajęć i zabaw dla nich.Jak wynika z listy troszke pociech bedzie więc im tez trzeba jakoś zorganizować czas


[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2010-05-21 08:36:31 ]
  
 
kącik bajek wujka Renifera
 
 
Mowa byla o ognisku a zmierzam do tego co trzeba wziac ze soba jak an ognisko na kielbase zrzuta czy kazdy bierze? no i cala reszta co trzeba a co nie trzeba brac.
  
 
Cytat:
2010-05-26 22:24:26, Marcino23 pisze:
Mowa byla o ognisku a zmierzam do tego co trzeba wziac ze soba jak an ognisko na kielbase zrzuta czy kazdy bierze? no i cala reszta co trzeba a co nie trzeba brac.



kobiałkę drewna
  
 
a tak na powaznie

[ wiadomość edytowana przez: Marcino23 dnia 2010-05-26 22:46:43 ]
  
 
poważnie to sie w trumnie lezy
  
 
jestem tego samego zdania