[zbysio007] Kombi mk7 - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fajna fela. mysle, ze bedzie pasic do twojego kompiaka czekam na wiosenna fotke z nie cierpliwoscia.
  
 
Cytat:
2012-11-12 16:30:31, Zbysio007 pisze:




Fajny by były gdyby wszystkie 4 były szerokie.
Te dwie wydają mi się za płaskie. Ale wiem, że śmigasz kombi codziennie. Więc komfort musi jakiś być
  
 
Jaki rozmiar tych kół? (chyba, że już podawałeś, a mi gdzieś umknął ) W zasadzie obecne felgi były bardzo dobre i nie wiem czy zmiana koła to wizualnie dobry ruch
  
 
Na pewno dobry ruch
  
 
Co kto lubi Wiem, że to Schmidty i och ach, no ale...
  
 
jak to mowia rzecz gustu mi sie poda bardziej te co miales ale zalozysz zobaczymu jka te beda lezaly
  
 
a jakie oponki na to przyjdą?? Jakieś naciąganko 175/75??:p
  
 
Cytat:
2012-11-13 16:29:27, Marcin91 pisze:
a jakie oponki na to przyjdą?? Jakieś naciąganko 175/75??:p



Taaa... pewnie da profil 90
  
 
Poprzednie skręcane były fajne, ale koła zmieniłem bo po prostu stare mi się znudziły. Gumki jakie wpadną nie wiem, ale bolonów nie planuje. Wszystkie w 16calach:
przód 7.5j et30
tył 9j et25
  
 
i tak super wyglada bo to kombi
hehehe na na lato zakladam do mojego teki sam wzor co mam na aucie tylko 16
  
 
No to odśnieżamy wątek Udało się zakupić w atrakcyjnej cenie bagażniczek do kombiczka na dach fabryczny oraz w pakiecie był "narto-łapacz". Co prawda kluczek bede musiał do niego dorobić lub wymienić zamek, ale i tak stan świetny zestawu



Pytanie czy ktoś spotkał sie z oryginalnym FORDowski bagażniczkiem na narty? Bo ten jakiś uniwersalny chyba, bo nie widnieje na nim logo.
  
 
zobaczę jaki mam w domu, chyba mam taki na narty z logiem forda
to ten zestaw z aukcji na allegro za 100 zyla ze słupska?
miałem go kupić bo tych belek mi brakuje
mam tylko belki takie szerokie i płaskie do boxa, ale one z tym bagażnikiem na narty nie działają
  
 
Cytat:
2013-01-14 14:03:03, Zbysio007 pisze:
Pytanie czy ktoś spotkał sie z oryginalnym FORDowski bagażniczkiem na narty? Bo ten jakiś uniwersalny chyba, bo nie widnieje na nim logo.



Kilka dni temu dotarł do mnie taki bagażnik. Kompletny z relingami, gumami, kluczykami, śrubami, uszczelkami. W komplecie była jeszcze papierowa instrukcja montażu + instrukcja obsługi z logo Forda. To chyba rozwiewa wszystkie wątpliwości.
Instrukcja z 1991r.

darmowy hosting obrazków
  
 
Nic specjalnego ale auto umyte





  
 
Zbysio wszystko miodzio ale te felgi... nie będę mówił bo wiesz co
  
 
uchwyt na narty pod koniec czerwca?
  
 
Felgi są super, takie ładne A zapięcie na narty to wiesz, Alpy i te sprawy
  
 
Cytat:
2013-06-24 16:43:09, Zbysio007 pisze:
Felgi są super, takie ładne



No generalnie laski zdejmują staniki jak podjeżdżasz pod remizę
  
 
  
 
snuffy ale o co chodzi? Mam koła przeciez,..