Spot Kraków 29.05.2010 - gokarty g.20.00

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zaczął się Maj, ale zaczynamy myśleć o ostatniej sobocie miesiąca, w którą to tradycyjnie już spotykamy się, pod Decathlonem w CH Zakopianka w Krakowie o 20stej

Tym razem zgodnie z ustaleniami kwietniowymi, postaramy się ograniczyć wcinanie kalorii na spalanie ich.

Proponuje Gokarty:
WRT-Karting które mieszczą sie na
ul. Nowolipki 3 (wjazd od ul. Makuszyńskiego)
Cena za rezerwacje grupy zorganizowanej za 1h to 600zł i obejmuje ona

- wynajem 5-6 gokartów ( w zależności od wybranej opcji) o mocy 6,5 km na czas rezerwacji,
- szkolenie uczestników,
- wypożyczenie kasków ochronnych
- jednorazowe czepki ochronne na głowę,
- wynajem części kawiarnianej na czas zawodów

Wiadomo im nas więcej tym indywidualnie zapłacimy mniej
Oczywiście zapraszamy nie tylko "małopolanów"


Strona WRT-Karting


Co o tym sądzicie?
moja propozycja to godzina 20-sta pod decathlonem na zakopiańskiej, a następnie przejazd na makuszyńskiego.

Oczywiście wstępnie, bo to zależy o której zarezerwujemy tor.


Na tor wjeżdzamy o godzinie 21.00 / o 20 spotykamy się pod Decathlonem przy CH Zakopiańska





[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2010-05-16 10:29:46 ]
  
 
Lista chętnych:
1.JmB
2.nyatto


trzeba o lepkach pomyśleć tak jak rozmawialiśmy
  
 
Lista chętnych:
1.JmB
2.nyatto
3.sim_on
  
 
Lista chętnych:
1. JmB
2. nyatto
3. sim_on
4. Swierszczu79 (jak zwykle na 95% )

ps. Deeejaaay mial sie popytac... trzeba go pomeczyc
  
 
Tak troszke odbiegając od tematu... słyszeliście coś na temat nowej knajpy bądz klubu z wysokiej klasy symulatorami jazdy autem na ul Skawińskiej? Pytam bo jakiś czas temu słuchając radia Eska reklamowali sie.
  
 
Cytat:
2010-05-03 22:06:41, Irekcity pisze:
Tak troszke odbiegając od tematu... słyszeliście coś na temat nowej knajpy bądz klubu z wysokiej klasy symulatorami jazdy autem na ul Skawińskiej? Pytam bo jakiś czas temu słuchając radia Eska reklamowali sie.


tak Irku, tez cos takiego slyszalem, ale niestety nic wiecej
  
 
Może masz pomysł gdzie lub jak sie dowiedziec-doszukac konkretów w tym temacie?
  
 
Cytat:
2010-05-03 22:14:07, Irekcity pisze:
Może masz pomysł gdzie lub jak sie dowiedziec-doszukac konkretów w tym temacie?


moze strona eski? albo poprostu pozostaje poczekac na rozwoj informacji i za jakis tydzien cos sie pojawi na jakims forum,
niestety sam tyle słyszalem co Ty. pozdrawiam
  
 
Niestety strona Eski odpada.. przeszukałem i lipa , ale jak wspomniałeś moze kiedyś temat sam sie wypłynie . Bede czekał bo temat takiego symulatora jest wart uwagi.
Pozdrawiam
  
 
Lista chętnych:
1. JmB
2. nyatto
3. sim_on
4. Swierszczu79 (jak zwykle na 95% )
5. Irekcity (99%)
  
 
przywioze lepki takze spoko
  
 
ja jestem nie pewny. nie wiem co bede robil jutro, a co dopiero 29-go. teraz kazda chwile wykorzystuje zeby zrobic cos przy aucie.
  
 
pomysł zacny i najprwopodobniej się podłączę, ale tak jak kolega smallsize mam niepewne terminy, więc na 100% określę się później

ze Śląska jeszcze się ktoś wybiera?
  
 
nie wiem jak będę stał z $$ i czasem ale pomysł mi się podobuje
  
 
Jezeli koszty zejda do 50zl(12osob) to wchodze.
Powiem wam tak, ze nawet jak nas bedzie tyle zeby kazdy pojezdzil 15min to bedzie dobrze, bo mnie po dwoch przejazdach 8minutowych rece odpadaly juz.

[ wiadomość edytowana przez: Tikavi dnia 2010-05-04 14:28:23 ]
  
 
Cytat:
2010-05-03 22:06:41, Irekcity pisze:
Tak troszke odbiegając od tematu... słyszeliście coś na temat nowej knajpy bądz klubu z wysokiej klasy symulatorami jazdy autem na ul Skawińskiej? Pytam bo jakiś czas temu słuchając radia Eska reklamowali sie.


Wracając do tematu.. Przysłuchiwałem sie reklamie na Esce.

Podawali adres WWW i cos w stylu "plej plajs" ..nadal niemoge tego znaleść.
  
 
Ja też wpadnę o ile nie trzeba będzie w 5-czy 6 jechać
  
 
Jak cena wyjdzie rozsądna, to myślę że się pojawię. O ile dojdzie mi wypłata do tego czasu, a z tym bywa różnie.
  
 
Lista chętnych:
1. JmB
2. nyatto
3. sim_on
4. Swierszczu79 (jak zwykle na 95% )
5. Irekcity (99%)
6. Zett
  
 
Cytat:
2010-05-03 18:33:18, JmB pisze:
Zaczął się Maj, ale zaczynamy myśleć o ostatniej sobocie miesiąca, w którą to tradycyjnie już spotykamy się, pod Decathlonem w CH Zakopianka w Krakowie o 20stej Tym razem zgodnie z ustaleniami kwietniowymi, postaramy się ograniczyć wcinanie kalorii na spalanie ich. Proponuje Gokarty: WRT-Karting które mieszczą sie na ul. Nowolipki 3 (wjazd od ul. Makuszyńskiego) Cena za rezerwacje grupy zorganizowanej za 1h to 600zł i obejmuje ona - wynajem 5-6 gokartów ( w zależności od wybranej opcji) o mocy 6,5 km na czas rezerwacji, - szkolenie uczestników, - wypożyczenie kasków ochronnych - jednorazowe czepki ochronne na głowę, - wynajem części kawiarnianej na czas zawodów Wiadomo im nas więcej tym indywidualnie zapłacimy mniej Oczywiście zapraszamy nie tylko "małopolanów" Strona WRT-Karting Co o tym sądzicie? moja propozycja to godzina 20-sta pod decathlonem na zakopiańskiej, a następnie przejazd na makuszyńskiego. Oczywiście wstępnie, bo to zależy o której zarezerwujemy tor. Lista chętnych: 1.JmB [ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2010-05-03 21:27:49 ]







JESTEM Z CIEBIE DUMNY!
P.S [rozrusznik nie działa ten od Ciebie ]