Jak wyłączyć swiatła- Rav4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kochani

jak w temacie - Rav4 czy mogę wyłączyć jakoś światła jak jadę ( nie mam obowiązku jazdy w de) u mnie włączają się automatycznie po przekręceniu kluczyka....

[ wiadomość edytowana przez: Teska dnia 2010-05-05 14:06:44 ]
  
 
Jak je wylaczyc to zalezy od tego co je wlacza .Jezeli AWS -automat dokladany to trzeba zapytac montazysty jaka jest procedura wylaczenia ,np wlaczyc dlugie i trzymac wlaczyc zaplon wylaczyc dlugie odpalic silnik,jednorazowo swiatla sie nie zalacza.
Jezeli nic nie domontowano tzn ze wlacza je komputer Body ,trzeba wtedy wejsc testerem w ustawienia uzytkownika customer i wylaczyc funkcje wlaczania. Nie jest lekko
Mnie to nie przeszkadza i tak jezdze zawsze na swiatlach,wole byc widoczny jak wchodze w nadswietlna.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2010-05-05 20:01:59, Bigelektron pisze:
Jak je wylaczyc to zalezy od tego co je wlacza .Jezeli AWS -automat dokladany to trzeba zapytac montazysty jaka jest procedura wylaczenia ,np wlaczyc dlugie i trzymac wlaczyc zaplon wylaczyc dlugie odpalic silnik,jednorazowo swiatla sie nie zalacza. Jezeli nic nie domontowano tzn ze wlacza je komputer Body ,trzeba wtedy wejsc testerem w ustawienia uzytkownika customer i wylaczyc funkcje wlaczania. Nie jest lekko Mnie to nie przeszkadza i tak jezdze zawsze na swiatlach,wole byc widoczny jak wchodze w nadswietlna.



dzięki.
Big pytanie za milion co znaczy automat dokładany?
  
 
Cytat:
2010-05-06 07:51:49, Teska pisze:
dzięki. Big pytanie za milion co znaczy automat dokładany?


Jezeli zlecilas montaz takiego czegos lub jezeli dostalas to w gratisie przy zakupie samochodu to jest to dokladane.Jezeli nie tzn ze automatyczne wlaczenie swiatel powoduje funkcja w komputerze Body i tylko testerem mozna wylaczyc.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2010-05-06 23:34:48, Bigelektron pisze:
Jezeli zlecilas montaz takiego czegos lub jezeli dostalas to w gratisie przy zakupie samochodu to jest to dokladane.Jezeli nie tzn ze automatyczne wlaczenie swiatel powoduje funkcja w komputerze Body i tylko testerem mozna wylaczyc.



no to mam tę funkcję