[smallsize] RS2000 MKV - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj dotarla paczuska z plytka, ktora jest nie zbedna, aby dzialala rezerwa paliwa i spryskiwaczy. spowodu ciaglych opadow w krakowie ( zamkniety glowny most w miescie ) z powodu wielkiej wody na wisle, mialem czas zeby ja zalozyc. stara plytka juz nie banglala. teraz brakuje tylko czujnika do spryskiwaczy, ktory ma przyjsc od kleszcza.

przy zakladaniu zegarow ulamala sie raczka od wycieraczek. komus wczesniej tez sie zlamala i byla robiona na goraco. narazie kasy nie mam wiec zrobie tak samo , a w czerwcu trzeba bedzie kupic nowy zespolony.





[ wiadomość edytowana przez: smallsize dnia 2010-05-18 12:29:57 ]
  
 
Czyli na zlot przyjedziesz?
  
 
bozocielny? nie. 4-go czerwca oddaje auto na wymiane pompy wody.

[ wiadomość edytowana przez: smallsize dnia 2010-05-18 12:31:39 ]
  
 
Wymian apompy wody to maks godzina czasu.
Ales sobie powód znalazł
  
 
Cytat:
2010-05-18 15:03:49, RemikGT pisze:
Wymian apompy wody to maks godzina czasu. Ales sobie powód znalazł



nie wiem jak ty, ale ja sobie nie moge pozwolic na wymiane pompy wpdy samemu, bo nie dysponuje kanalem, a mechanik, ktory opiekuje sie moim autem poza tym, ze ma swoj warsztat to pracuje tez w innym miejscu. jestem z reszta troche z kasa do tylu i wypad na drugi koniec polski w czerwcu nie wchodzi w gre. kasa byla, ale poszla w silnik. w czerwcu rownierz oddaje maglownice do regeneracji. zebys sie we wrzesniu nie zloscil tez mnie na zlocie nie bedzie z uwagi, ze oddaje auto do blacharza i mam z reszta 2 wesela, a nie mam cieplej posadki wiec na kazda modyfiakcje, naprawe itp musze zasuwac.
  
 
Cytat:
2010-05-18 15:26:37, smallsize pisze:
nie wiem jak ty, ale ja sobie nie moge pozwolic na wymiane pompy wpdy samemu, bo nie dysponuje kanalem, ...



... eeeeeetam ... o ile pamiętam to u Grzee wymienialiśmy pompę wody na chodniku przed warsztatem tadzika - max godzina roboty bez kanału ... bierz pompę na zlot to ci wymienimy gratis
  
 
Cytat:
2010-05-18 15:32:20, Pre100n pisze:
... eeeeeetam ... o ile pamiętam to u Grzee wymienialiśmy pompę wody na chodniku przed warsztatem tadzika - max godzina roboty bez kanału ... bierz pompę na zlot to ci wymienimy gratis



Pre100n nie kus losu
  
 
Cytat:
2010-05-18 15:32:20, Pre100n pisze:
... eeeeeetam ... o ile pamiętam to u Grzee wymienialiśmy pompę wody na chodniku przed warsztatem tadzika - max godzina roboty bez kanału ... bierz pompę na zlot to ci wymienimy gratis


dobra myśl.Jestem za!!!!!!!!!
  
 
dzisiaj od rana bawie sie w zakladanie elektrycznego szyberdachu.

przelozylem szyberek, bo do mojego nie przykreci sie silniczka. podpiolem wszystko iiii nic. silniczek nie reaguje.

korzystalem z tego watku:

http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=144735&c=129&f=20&start=0

zrobilem jak fabryka wypuszczala. mam wszystko przekaznik wiazke i nic. jakies pomysly?

ide teraz podpiac silniczek na krutko do aku czy w ogole zyje.
  
 
miernik w reke i:

sprawdz czy masz napiecie w wiązce

napiecie za wtyczką silnika ewentualnie na samym silniku

i na koniec czy jest napięcie na wtyczce od guzika
  
 
Cytat:
2010-05-22 15:23:13, lukas1986 pisze:
miernik w reke i: sprawdz czy masz napiecie w wiązce napiecie za wtyczką silnika ewentualnie na samym silniku i na koniec czy jest napięcie na wtyczce od guzika



podpiolem silniczek na krotko i nie dziala. wogole sie nie kreci napiecie jest. nawet kombinowalem, zeby na 100% bylo i lipka. w przyszlym tyg prawdopodobnie bede mial jeszcze jeden silniczek.

chyba, ze ktos z krakowa ma elektryczny szyberek w aucie ( dzialajacy ) i ma chwilke, zeby sie gdzies ustawic na miescie. w tedy bym wiedzial na 100% czy to silniczek czy cos innego.
  
 
hmmm... ja mam zbedny silniczek do szybra co powiesz na wymiane - dokladka za silniczek??
  
 
Cytat:
2010-05-22 17:23:18, swierszczu79 pisze:
hmmm... ja mam zbedny silniczek do szybra co powiesz na wymiane - dokladka za silniczek??



a dziala?
  
 
dzialal ale juz dlugo lezy nie uzywany :/ kupilem go by zamocowac go do swojego szybra, ale okazalo sie ze moj szyber niema mocowan na silniczek, wiec kupilem caly elektryczny szyber...

stara oslonka juz poleciala do kolegi z forum zostal jeszcze silniczek... w najblizszym czasie pojade na moj 'warsztat' to go wezme i przy okazji sprawdze, wiec jak cos to na spocie mozemy sie dogadac lub wczesniej jesli chcesz bardzo pilnie.....
  
 
Cytat:
2010-05-22 17:30:20, swierszczu79 pisze:
dzialal ale juz dlugo lezy nie uzywany :/ kupilem go by zamocowac go do swojego szybra, ale okazalo sie ze moj szyber niema mocowan na silniczek, wiec kupilem caly elektryczny szyber... stara oslonka juz poleciala do kolegi z forum zostal jeszcze silniczek... w najblizszym czasie pojade na moj 'warsztat' to go wezme i przy okazji sprawdze, wiec jak cos to na spocie mozemy sie dogadac lub wczesniej jesli chcesz bardzo pilnie.....



mnie na spocie nie bedzie, bo jade pomagac rodzinie po powodzi. sprawdz go czy dziala najwyzej umowimy sie gdzies i zrobimy wymiane ja szyber juz wstawilem, brakuje tylko silniczka, bo ten jest nie sprawny.
  
 
autko dzisiaj wrocilo od mechanika aby sprawdzic kilka rzeczy. dobrze, ze tak zrobilem, bo pare stowek zostalo w kieszeni. glowica jest ok co mnie bardzo cieszy, bo nie usmiecha mi sie jej robic drugi raz w przeciagu miesiaca. odpadla tez inwestycja w zaciski i klocki na tyl. ( 800zl ) no i najwazniejsze chyba. uklad paliwowy jest szczelny, ale nadal smierdzi benzyna. byc moze trzeba sprawdzic uklad wydechowy czy gdzies nie ma jakiejs dziurki przed katalizatorem.

zakupilem rownierz elektryczne, podgrzewane lusterka ( poszly juz do malowania ) musze sprawdzic czy jest instalka do nich w aucie ( w drzwiach nie ma, ale moze jest od skrzynki do slupkow ). na przyszly miesiac do zrobienia sprzeglo i pozostaje tylko jezdzic

p.s. nadal jest nie skonczony elektryczny szyber, ale czekam na wymiane gratow z kolega swierszczem

p.s.2 musze sprawdzic tez skad dostaje mi sie woda do bagaznika
  
 
Cytat:
2010-06-14 16:48:33, smallsize pisze:
p.s.2 musze sprawdzic tez skad dostaje mi sie woda do bagaznika



Sprawdz lampy i uszczelke klapy
  
 
Cytat:
2010-06-14 16:59:21, Seba pisze:
Sprawdz lampy i uszczelke klapy



lampy juz sprawdzalem. objechalem je sylikonem. z uszczelka sie jeszcze nie bawilem.
  
 
Sprawdź te (nie wiem jak to nazwać ) ...odpływy wody z szybra w bagażniku. ja szukałem i szukałem aż okazało się że od zewnątrz jest nie szczelne i pojechałem w koło silikonem....podziałało

Najlepiej lej w tym miejscu wężem, w szparę między zderzak a błotnik i zobaczysz
  
 
Cytat:
2010-06-14 16:48:33, smallsize pisze:
p.s. nadal jest nie skonczony elektryczny szyber, ale czekam na wymiane gratow z kolega swierszczem



hehe spoko spoko... czeka na Ciebie

ps. moze zrobimy jakiego mini spota w polowie drogi?? na przyklad w Krzeszowicach??