LADA VFTS E1 - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
see http://www.youtube.com/watch?v=z0K5-1_mCGY
  
 
3837 -> very nice
153 konie to juz ok dla mnie
chcialbym tyle miec z pojemnosci 1.8 zeby na miasto sie nadawalo...
tak sobie mysle ze tutaj to juz niuanse wchodza.. ksztalty zaworow, profil kanałow itd itp
aha, o co chodzi z tym ze masz spawana glowice? patrzac na to co lezy obok mnie to mozna by tam naspawac kanaly wodne zeby "pasowaly" do uszczelki... ale co wiecej?
  
 
Cytat:
2010-10-18 22:40:21, 3837 pisze:
I have a 154 horsepower, 180 NM max rpm 9000

  
 
różnił się tym, że miał kute tłoki i stopień sprężania 13,5:1 na AVGASie, co pozwoliło dojść do kątów wyprzedzenia zapłonu na poziomie 40 stopni przy max obciążeniu i obrotach zakresu 6200-7500.
co do spawania to spawasz ją od strony bloku, od strony kolektorów i zaspawujesz tu i tam niepotrzebne rewizje, potem tu i tam planujesz, frezujesz, szlifujesz i masz
  
 
superoes przejazd 1
  
 
z salonu ma wideo?
  
 
nie, tylko z kuchni
  
 
przejazd 2, neizaliczony z utratą mocy w lesie
przejazd 3, lepiej, ale w lesie znowu lipa
  
 
Cytat:
2010-10-19 22:40:29, 3zeR_MDS pisze:
nie, tylko z kuchni



mega zabawne.
  
 
i ja tak myślę
  
 
Cytat:
2010-10-19 00:59:43, 3837 pisze:




sweet
  
 
nudno trochę, może w zimę będzie ciekawiej
Cytat:
2010-10-19 22:17:21, 3837 pisze:
z salonu ma wideo?



nie, z "z pola".
  
 
Witam wszystkich, jestem tutaj nowy, ale Lade znam dobrze, teraz będę tutaj często, ponieważ zaczynam budować własne marzenie. Będę często zadawał pytania, ale jak będę miał wiedzę, to tez nią się podzielę. Na początek, jak by ktoś nie wiedział, to "salon" po rosyjsku oznacza: kabina. Gratuluje waszemu poczuciu humoru.
  
 
Cytat:
2010-05-18 17:25:48, 3zeR_MDS pisze:
n



Od czego ten wentylator i jak on się trzyma tej chłodnicy jeśli można spytać?
  
 
wentylator sportowy SPAL, trzyma sie na specjalnych spinkach przebitych przez chlodnice
  
 
drogie to takie? i gdzie to kupić?
  
 
jakeis 300-400 pln, jak bedziesz zainteresowany daj znac, sprawdze aktualna cene
  
 
Nic sie nie dzieje moze nowe fotki bys zapodal pozdrawiam
  
 
no bo się nic nei dzieję...Lade od października przykrywa coraz większa warstwa kurzu...ale jest wizja na jakieś górki więc może ją wreszcie odkurze
  
 
jest progres...wreszcie uporałem się z problemem wpadającego hamulca ze względu na brak ręcznego na linkę i niemożliwość skasowania luzu na szczękach, odpowiednio przerobione samoregulatory z matiza dają póki co radę, zobaczymy czy nie będą się rozkręcać.
zostaje przemyć, posprawdzać zawias i przestroić silnik i można udać się wreszcie na jakieś ściganko w przyszły weekend