[MKVII] dziurawa miska olejowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam

mam pewnien problem z miską, otóż najwyrażniej ona skorodowała, i zadne spawanie czy inne łatanie nie idzie w grę, zacząłem szukać nowej bądz uzywanej miski do mojego modelu, jednak tu mam problem, ponieważ nigdzie nie mogę dostać miski do mojego essiego (1999 1.4) każda miska jaką widzę jest albo do innego silnika albo do innego rocznika, rozumiem ze miska z mocniejszego silnika nie wchodzi w grę, ale czy mozliwe aby miska z modelu z roku 1994 była taka sama jak ta którą ja posiadam?



używanej sprzedać na szrotach nie za bardzo chcą, broniąc się tym, ze silnik stanie się bezużyteczny po jej demontażu:/ jedyne co mi zostaje to chyba nadzieja ze miska z starszych roczników będzie pasowac.

[ wiadomość edytowana przez: eblis dnia 2010-04-09 11:06:04 ]
  
 
Dlaczego spawanie nie wchodzi w grę?
  
 
a nowa jest droga?
pewnie 100-150 zeta
bo do TD to juz tak z 1100.
  
 
miska juz była spawana, poprostu przegniła w kolejnym miejscu, i zrobiło się takie sito, co do nowej, to szukam i szukam i znaleśc nie mogę, co najwyżej znalazłem do mkVI, a nie mkVII, a sprzedawcy mi wmawiają ze taka pasować nie będzie, dzwoniłem także do serwisu forda, za nową mi naliczyli ponad 700 pln i podejrzewam ze to była cena netto
  
 
Cytat:
2010-04-12 08:58:25, eblis pisze:
miska juz była spawana, poprostu przegniła w kolejnym miejscu, i zrobiło się takie sito, co do nowej, to szukam i szukam i znaleśc nie mogę, co najwyżej znalazłem do mkVI, a nie mkVII, a sprzedawcy mi wmawiają ze taka pasować nie będzie, dzwoniłem także do serwisu forda, za nową mi naliczyli ponad 700 pln i podejrzewam ze to była cena netto

tak jak pisałem wcześniej moge przedzwonić na wrocławski szrot, zapytać czy mają. Jest tam takie auto, wiec tylko kwestia wykręcenia. Jakbyś był zainteresowany to daj znać
  
 
Tu masz miske
LINK