[MKVII] przekładka lusterek ele.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakupilem sobie komplet grzanych ele. lustereczek, ale obudowy sa w innym kolorze. Mam plan coby przelozyc sama elektryke i wklady do moich obudow. Pytanie brzmi czy ten caly metalowy wklad w srodku jest taki sam? ze znalezionych zdjec wychodzi mi ze otwory montazowe sa takie same i teoretycznie wystarczy wymienic sam wklad sterujacy do ktorego montuje sie szklo, przeciagnac kabel do dzojstika i po sprawie (wiazke mam oryginalna zakonczna wtyczka w drzwiach). ktos sie bawil w taka przekladke? jak zobaczylem ile jest roboty z wyciagnieciem calego tego metalowego stelaza to zwatpilem. Mam nadzieje ze dobrze kombinuje.
  
 
Jasne, że jest możliwość zmiany obudów lusterek. Nie pamiętam, które śrubki trzeba odkręcić, ale to jest pracy na 30minut.
  
 
Tutaj jest mały przewodnik jak rozłożyć lusterka elektryczne
  
 
Bezproblemowa przekładka - sam robiłem tydzień temu.
  
 
ja mam takie pytanie, nie mam u siebie instalacji do lusterek, a chciałbym je założyć, co dokładnie muszę szukać? Samej wiązki drzwiowej czy coś jeszcze?
  
 
Cytat:
2010-06-21 16:53:30, kub3k pisze:
ja mam takie pytanie, nie mam u siebie instalacji do lusterek, a chciałbym je założyć, co dokładnie muszę szukać? Samej wiązki drzwiowej czy coś jeszcze?


to zalezy czy masz wiazka doprowadzona do slupka w drzwiach, no i przejscie miedzy slupkiem a drzwiami. Najprostsze rozwiazanie kupic wiazke z RSa, bedziesz mial wszystkie piny przeprowadzone.

Kolegom powyzej dziekuje za rozwianie watpliwosci, w przyszly weekend przekladka i bedzie full elektryka (poza przednia grzana).
  
 
Można też samemu zrobić instalację do lusterek (ja tak zrobiłem kilka dni temu). Kilka metrów kabla i lutownica wystarcza Wystarczy połączyć dwa lusterka kablami (poodcinać końcówki) i do lewego lusterka doprowadzić prąd (na przykład od podgrzewania szyby)
  
 
zobaczymy co facet co sprzedaje lustra odpisze, jak nie będzie miał wiązki to najwyższej zrobię instalację "na nowo"...