[MK VII] Licznik od td do pb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
więc tak, mam licznik od td (90km) rozłożyłem go całego i wyjąłem to co mnie interesuje



czy w takiej postaci mogę je włożyć do mojego licznika? 1.6 16V, obudowa licznika została by z pb a bebechy z td, czy lepiej odkręcić tą "elektrykę" co jest z tyłu obrotomierza i poziomu paliwa/temperatura i przełożyć od pb?

  
 
wydaje mi sie ze bedzie ci przekłamywał, wiec wyjmij białe tarcze i przełózdo bp bo raczej o nie ci chodzi, tylko amietaj ze bedą ci przekłąmywac potem bo cięzko je skalibrowac
  
 
tak jak mówiłem Pb i Td to nie to samo...najlepiej postaraj się same tarcze przenieść. Poza tym musisz uważać na wskazówki o czym pewnie już wiesz. Ku przestrodze...nie wiem ile u was zażyczyli by sobie za kalibracje licznika ale pamiętam jak w oplu astrze kalibrowałem to zapłaciłem 110PLN...i powiedzieli że to i tak tanio
  
 
Przeloz elektronike obrtomierza, reszta moze zostac. Przerabialem to u siebie, tylko w druga strone.
  
 
podłącze się...wiem że temat był wałkowany, ale czy jak zmieniam licznik to poziom paliwa i wskazówka temp musi być na takim samym poziomie co w poprzednim liczniku ?
  
 
Cytat:
2010-06-02 23:57:40, tomekka pisze:
podłącze się...wiem że temat był wałkowany, ale czy jak zmieniam licznik to poziom paliwa i wskazówka temp musi być na takim samym poziomie co w poprzednim liczniku ?



Według mnie nie musi być na tym samym poziomie, bo jak na odpalonym aucie odepniesz wtyczkę od pompy paliwa, ta wskazówka opadnie na maxa w dół, a po podłączenia wraca w odpowiednie miejsce, z temperaturą tak samo. Tak było u mnie
  
 
Cytat:
2010-06-02 23:57:40, tomekka pisze:
podłącze się...wiem że temat był wałkowany, ale czy jak zmieniam licznik to poziom paliwa i wskazówka temp musi być na takim samym poziomie co w poprzednim liczniku ?



nie musi być samo się ustawi, jak wyjąłem tarcze od paliwa i temperatury to przez przypadek "zawadziłem" o wskazówkę od poziomu paliwa i jak włączyłem zapłon to się wsio ustawiło samo