Szukamy miejsca na XXIII Ogólnopolski Zlot FEFK - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-06-20 19:31:54, Ewelcia pisze:
Proponuję ośrodek w Starej Jedlance, na terenach pojezierza Łęczyńskiego w województwie lubelskim, nad jeziorem Gumienek. W tym terminie dysponują wolnymi miejscami. Ośrodek Leśna Ryba - Stara Jedlanka Ośrodek posiada 23 domki drewniane o wyższym standardzie (nowe umeblowanie) i 14 domków murowanych gdzie standard jest niski). Prawdopodobnie interesować nas będzie ta pierwsza opcja. Wszystkie domki mają prysznic, toaletę, ciepłą wodę. Domki są 4 osobowe. Składają się z: 2 pokoi, w których znajdują się 2 wersalki oraz 2 tapczany, łazienki i kuchni. Koszt noclegu w tym terminie w domku o lepszym standardzie 130 zł za domek. Jest też na terenie ośrodka mały bar, który mogą nam otworzyć w terminie naszego zlotu.


czy ten bar posiada barek
  
 
Ośrodek Wczasowy "Roztoczanka" W Suścu na bardzo dalekim dzikim wschodzie.
Jestem po rozmowie tel. i 31 osób maks mogą przyjąć z racji że jakaś konferencja będzie to odpada więcej,obok za płotem też są miejsca ale nie ma takich atrakcji)
Są domki małżeńskie w których moglibyśmy się ulokować.
Restauracja jest na miejscu, zupy 4-5 zł drugie danie 15-20 zł.ale porządne.
Noclegi po 30 zł od osoby.
Wszystko na stronie właściciela.
ROZTOCZANKA
Można nawet zorganizować jednodniową wycieczkę do Lwowa(paszport wymagany jak by ktoś nie wiedział)
Psiaki można bo widziałem nie raz jak sobie biegają. Lotniska ani dużego parkingu nie ma ale za to jest dużo atrakcji na miejscu i punktów do zwiedzania w okolicy.
Możliwość załatwienia taniej woodki z importu



[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2010-06-21 15:51:46 ]
  
 
Czas więc na południe
Proponuję pensjonat w Korbielowie Willa 7.
Termin mam już wstępnie zarezerwowany, ośrodek spełnia moim zdaniem wszystkie oczekiwania, a i cena jest chyba atrakcyjna - 20zł od osoby za dobę (38 miejsc).
Nie będę się tu rozpisywał odnośnie warunków zakwaterowania oraz atrakcji (ewentualnie osoby z okolicy mogą dodać coś od siebie ), bo te informacje można znaleźć w linku.

P.S.
Próbowałem znaleźć coś w okolicy Wyrazowa, ale niestety nie udało mi się Albo zajęte terminy, albo za wysoka cena, albo standard nie ten.


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2010-06-21 19:27:07 ]
  
 
Cytat:
2010-06-21 15:37:59, Kleszczak pisze:
Ośrodek Wczasowy "Roztoczanka" W Suścu na bardzo dalekim dzikim wschodzie. .............. Możliwość załatwienia taniej woodki z importu [ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2010-06-21 15:51:46 ]


Polecam na prawde bardzo fajne miejsce,

P.S Kleszczak Twoje argumenty dlaczego tam, a nie gdzie indziej powalają.
  
 
TYlko Pamiętajcie że nam jest potrzebne sporo miejsc noclegowych....
W Nowym Jasińcu było ok 40osób z noclegiem...
Nie licząc też kilka osób które przyjechały na chwile....
ja osobiście myślę że na wrześniowym będzie nie mniej atrakcji i przyjedzie conajmniej 50osób
  
 
specjalnie na życzenie Prezesa miejsce na 50 osób - O.W. Cicha Dolina w Międzybrodziu Bielskim
wszystkomający 30zł od osoby za dobę, cały ośrodek wstępnie zaklepany na termin zlotu