[MKV] 1,6 cvh efi Ciepłota świec a wibracje silnika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
mam problem z nierówna pracą silnika na wolnych, obroty stoją w miejscu ale czuć ze silnik nierówno chodzi, widać ze się telepie silnik, wewnątrz auta czuć wibracje. Dzisiaj szukałem i mam założone świece AGPS 32C1 natomiast katalog podaje AGPS 22C1, z tego co się dowiedziałem te świece różnią się od siebie tylko ciepłotą
Czy różnica w ciepłocie świec może powodować taką nierówną prace silnika ??
Dodam ze jazda bez gazu na 1 lub dwójce raczej niemożliwa trochę szarpie a czasami kangur konkretny

Krokowy czyszczony, świece majką jakieś 11-12 tysięcy przejechane ale te wibracje miał od zawsze, przewody nowe, poduszki pod skrzynią wymienione pod silnikiem nie, lambda nowa, wszystkie masy jakie znalazłem pod maską wyczyszczone, EDISA podmieniałem na obu tak samo, alternator poprawiony ładowanie ok 14,4V. jakiś czas temu dolewałem do benzyny środek do czyszczenia wtryskiwaczy STP, uszczelki kolektora dolotowego i O-ringi wtryskiwaczy wymienione filtr paliwa 8 tys temu wymieniony, powietrza niedawno, komputer nie wyrzuca żadnych błędów
Nie mam gazu, zasilnie PB
Sorki za taki długi post ale jest to irytujące uczucie, z góry dziękuje za wszelkie sugestie

PS. sprzęgło uszkodzone NIE ZUŻYTE może mieć na to wpływ ?

[ wiadomość edytowana przez: mikekot dnia 2010-06-02 18:01:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: mikekot dnia 2010-06-02 18:06:30 ]
  
 
Sprawdz dobrze instalacje elektryczna silnika.
  
 
a co masz dokładnie na myśli ?? cewka skrzynka czy co?
  
 
kable i świece, może jakiś układ zapłonowy