[MKVI] Co to za wtyczka i do czego ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam proszę o rozszyfrowanie do czego jest ta wtyczka na tej fotce
  
 
chyba temperatury a gdzie dokładnie się znajduje?
  
 
u mnie taka wtyczka wisi sobie przy prawym przednim nadkole (zeby ja zobaczyc, trzeba sciagnac plastikowa oslone nadkola)
  
 
temp ewentualnie ciśnienie oleju
  
 
Ta wtyczka wychodzi ze zwoju gdzie idą kable do takiego niebieskiego czujnika na tym grubym wężu od chłodnicy. Jeśli to temp to możliwe bo u mnie kreska rzadko kiedy się podnosi.
  
 
Jeśli jest to wtyczka do temp to gdzie ją wpiąć ?
  
 
poszukaj gwintu wystajacego z obudowy termostatu lub gdzies koło niego.wyglada to jak wtyczka czujnika na wskaznik temperatury.
  
 
Jutro to sprawdzę bo dziś już za późno a wtyczka od czujnika temp to nie czasem ta większa na obudowie od termostatu ta wkładana od góry
  
 
Kolego na forum juz temat tej wtyczki był opisywany,w silniku 1.6 jest on niepotrzebny.
  
 
Cytat:
2010-06-08 21:51:57, janek18 pisze:
Jutro to sprawdzę bo dziś już za późno a wtyczka od czujnika temp to nie czasem ta większa na obudowie od termostatu ta wkładana od góry


wkladana od gory to od kompa.
od dolu od wskaznika na deske - ta wtyczka jest tez dwupinowa, wiec na pewno od tego nie jest
  
 
Cytat:
2010-06-08 21:56:58, przemo78 pisze:
Kolego na forum juz temat tej wtyczki był opisywany,w silniku 1.6 jest on niepotrzebny.

Dokładnie, instalacja jest uniwersalna, pokazana wtyczka na zjdęciu autora wątku jest do wersji 8V. w 1.4 taka miałam i pokazuje temp na deske.
  
 
Ta wtyczka napewno nie jest od temp bo w obudowie od termostatu od dołu po skosie jest wpięta taka dwupinowa i wydaje mi się że to ona jest od wskazówki w kokpicie. Ta na zdjęciu nie pasuje mi zbytnio nigdzie. Aha i czy objawami padniętego termostatu jest brak takiego super ogrzewania i tylko niekiedy podnosząca się kreska od temp ? Jeśli tak to jutro kupię. Pozdro
  
 
Ponawiam
  
 
Objawami padniętego termostatu jest zapewne gotowanie płynu/wody wogóle wracając do tematu wtyczki , coś Ci nie działa że zaczęła Ci przeszkadzać ?
  
 
Wydaje mi się że wszystko działa tak jak działało ale pomyślałem sobie że to ona jest winna temu że kreska się nie podnosi. Woda mi się nie gotuje kreska od temp w te upały tylko lekko idzie do góry chłodnica nagrzewa sie prawie rowno z silnikiem tak więc to chyba termostat tak ?
  
 
obawiam się ,że nie