Wycieraczki z biedronki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdyby ktoś szukał wycieraczek lub zbliżał mu się termin wymiany - zdecydowanie polecam wybrać się do biedronki. Od dzisiaj mają w promocji "płaskie" za 9,99zł/szt. Kupiłem, działają bardzo dobrze.
Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?
  
 
Cytat:
2010-10-25 20:04:00, p_swiderski pisze:
Gdyby ktoś szukał wycieraczek lub zbliżał mu się termin wymiany - zdecydowanie polecam wybrać się do biedronki. Od dzisiaj mają w promocji "płaskie" za 9,99zł/szt. Kupiłem, działają bardzo dobrze. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?



jestem ciekaw tylko jak dlugo beda dzialac...
  
 
Cytat:
2010-10-25 20:06:13, srvrserver pisze:
jestem ciekaw tylko jak dlugo beda dzialac...



Kupilem jakis czas temu "tansze" za 50 zł i od pierwszego użycia przeskakiwaly podczas wycierania i strasznie halasowaly...
  
 
Też sie zastanawiam jak długo toto pociągnie Ja 4 miechy temu kupiłem chińskiego bosha za 20 za sztuke i jak narazie pracują tak jak na początku cicho i dokładnie
  
 
zeszlej jesieni kupilem plaskie valeo (70zl za komplet na allegro)... to juz prawie rok i nadal hulaja.
  
 
Cytat:
2010-10-25 20:26:55, srvrserver pisze:
zeszlej jesieni kupilem plaskie valeo (70zl za komplet na allegro)... to juz prawie rok i nadal hulaja.



właśnie będę kupował 3 komplet i kolejny raz valeo extreme innych nie chce
  
 
Ja kupiłem komplet płaskich dokładnie rok temu i do dzisiaj działają bez problemu.
Wycieraczki kupiłem na stacji BP za 50zł.
  
 
Mala podpowiedz dla wszystkich a glownym powodem jest CASHY. Przeskakują bo tak masz ustawione ramie wycieraczki, to nie jest wina samego piora. Postaraj sie przypatrzec kiedy pioro sie podcina, wracając czy jak zaczeło ruszac. Dzieje sie tak ze ramie masz za bardzo przegiete i wycieraczka sie podcina bo ma za duzy kont natarcia na szybe, jest twarda i sie podcina.Przegnij troche ramie wycieraczki i bedzie gitara.Musisz poprostu wyprofilowac tak zeby pioro lezac na szybie bylo pod kontem 90stopni w stosunku do szyby.Jak bedzie lezalo to w ktoryms momencie pracy bedzie sie podcinalo.W jedna strone pojdzie extra a wracajac sie podetnie, halasuje i sie podcina a wtedy jest lipa.Ja to juz mam opanowane, jesli mi juz rzmazuja to dopiero wymieniam.Przyjzyj sie pray samego piora, nie wymieniaj wycieraczek jak sie podcinaja tylko ustaw ramie.Powodzenia
  
 
Cytat:
2010-10-25 20:06:13, srvrserver pisze:
jestem ciekaw tylko jak dlugo beda dzialac...


Poprzednio miałem jakieś cudo z allegro za 20zł. Od samego początku źle zbierały - zostawiały straszne smugi. Te są ok.
Wiadomo że nie wytrzymają kilku lat, ale jak na swoją cenę są naprawdę w porządku.
  
 
Dzieki, dobra rada Niby logiczny banał, a nie pomyslalem o tym nie pomyslalem o tym Hałasują mi jak startują, jak opadaja są ciche.
  
 
Cytat:
jestem ciekaw tylko jak dlugo beda dzialac...



W tamtym roku na jesień też były za dyszkę w biedronce ...kupiłem i nie narzekam .Roczek minął i ładnie chodzą.
  
 
Cytat:
2010-10-25 21:04:15, cashy pisze:
Dzieki, dobra rada Niby logiczny banał, a nie pomyslalem o tym Hałasują mi jak startują, jak opadaja są ciche.

  
 
już 12 miesiąc leci z płaskimi boschami z allegro za 120 zł albo 80 już nie pamiętam z przesyłką i jest git a ładniej wyglądają niż valeo

[ wiadomość edytowana przez: tomekka dnia 2010-10-25 21:20:58 ]
  
 
Ja tam w audi mam z auchana płaskie po 10 zł szt od pół roku i zbierają ładnie, a wycieraczki i tak wypada wymienić raz na rok
  
 
jaka jest długość tych wycieraczek
  
 
Cytat:
2010-10-25 22:00:00, pdasiek pisze:
jaka jest długość tych wycieraczek


  
 
Cytat:
2010-10-25 21:04:15, cashy pisze:
Dzieki, dobra rada Niby logiczny banał, a nie pomyslalem o tym nie pomyslalem o tym Hałasują mi jak startują, jak opadaja są ciche.



Prosze Cie bardzo, lubie czasem pomóc. I tak na marginesie to wielu ludzi mysli ze przyczyna skakaniawycieraczek po szybie sa same piora i kupuja coraz drozsze wycieraczki bo nigdy nie sa do konca zadowoleni.
  
 
ja kupiłem kiedyś wycieraczki Bosch, nie pamiętam dokładnie za ile bo to już jakiś czas temu było,ale raczej droższe. Nie płaskie tylko te normalne. Roku nie wytrzymały.
  
 
Wer ty żyjesz? zajrzyj kiedyś na spota Lubelskiego.
  
 
z ciekawości kupiłem, bo i tak miałem do wymiany i... nie ma to jak Bosch
zbierają w sumie dobrze, ale strasznie hałasują