Mój Poldek sapie przy rozruchu - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie no pompka jest raczej dobraz bo bzyczy ale jak sie go pare razy podpompuje przynajmniej 3 tzn przeklreci kluczy i slychac pompke to zapala chodzi jakies 2s i zdycha i trzeba powtarzac to samo.Paliwko tam zawsze bylo 5l.A gdzie jest filtr paliwka w poldku??Bo niemam pojencia??
  
 
no jak masz caro na wtrysku to juz masz pompke elektryczna w baku a nie mechaniczna na bloku silnika.. wiec podpompowanie nozka nic nie daje

chlopie 5 l to za malo... najlepiej miec tak z 1/3 baku... przeciez parkuje sie na pochylosciach, kraweznikach itp... ja bym obstawial ze pompka sie przytarla. ta elektryczna w baku :/

a filtr benzyny? jest jak otworzysz maske po stronie kierowcy, za chlodnica po prawej stronie. taka metalowa puszka srednicy puszki piwa tylko troche krotsza, pionowo ustawiona, zwykle srebrna... tez ozywiscie moze byc zatkane...

i dolej beny !!!
  
 
Mam 1.6gli jednopunkt atu plus i mowisz ze tam jest za chlodnica ta puszka z filtrem??i mowisz ze dolac benz.
  
 
ano tak.

ta puszka=filtr benzyny powinien byc umocowany w pionie na podluznicy od strony kierowcy... zreszta napewno znajdziesz, tm nie ma za duzo rzeczy
no i bena to podstawa... bak ma duza powierzchnie... wez to pod uwage...
  
 
Dobra kolego dzieki napewno doleje;] .Wymienie ten filtr bo juz nie byl wymieniany 6lat;].Dzieki za informacje;d
  
 
zapraszamy ponownie. jak cos to pytaj. pozdrr
  
 
Kolego patrzyłem na ta podluznice i szukalem tego filtra.A go tam gdzie mowiles niema. To gdzie on mogl sie jeszcze ukryc?? Bo niemam pojencia.
  
 
???
jak to nie ma? to pojedz palcem/wzrokiem po wezyku paliwa ktory dochodzi do wtryskiwacza... jest to gumowa rurka i potem przechodzi w metalowa ta o idzie pod podwoziem... no i przed laczeniem tych rurek musi byc filtr...
  
 
Kolego a moze ten filterek jest po nadkolem kola prawego??No a ty miales Atu plusa ??Bo u mnie wchadza dwie rurki do srodka nadkola.To raczej tam powinien byc ten filtr.. Na to by wychodzilo.
  
 
to masz jakiegos dziwnego, bo caro od atu rozni sie tylko klapa...
  
 
Nie no ja mam atu plusa no i tak mi sei wydaje ze tam moze byc bo tam ta rurka wqchodzi.
  
 
byc moze, ale az nie chce mi sie wierzyc, bo tak naprawde konstrukcja mechaniki w poldonach od poczatku lat 90 do 2000 z hakiem sie nie zmienila (no moze tylko kwestia wtrysku i hydraulicznych popychaczy)... ale moze....


daj znac jak znajdziesz! moze sie to komus przydac!
  
 
Kolego zalazlem chyba ten filtr tylko ze jest czarny i jest troche krutszy niz puszka piwa tylko grubszy. Jest nad lewym nadkolem no i od gory sa dwie rorki od paliwa.Chyba to to kolego nie?? Na to wychodzi.
  
 
hm.. czy masz mozliwosc szczelenia foty? ja mialem taki aluminiowy kolorek i rurki szly jedna od dolu a druga od gory... moze potem zrobili inny filtr?
  
 
Raczej nie, bo przykręciłem nadkole. Mogę Ci go opisać... Jest to czarna puszka po brzoskwiniach, wychodzą od góry 2 rurki i jest z boku góry odpowietrznik. Jak odkręciłem ten filtr, to nie było w nim grama paliwa. Jaka może być tego przyczyna??? Jak będę to robił to pstryknę fote.
  
 
Cytat:
2006-02-21 20:58:37, roxoO pisze:
. Jak odkręciłem ten filtr, to nie było w nim grama paliwa. Jaka może być tego przyczyna???



hm, moze jednak pompka paliwa padla i ledwo daje cisnienie?
  
 
I pewnie to bendzie to, pompka ze 150zl kosztuje nie??
  
 
nowa cos z 600 kosztowalajak ja kiedys szukalem a uzywki powyzej 100... tylko nie masz pewnosci czy nie padnie... no ale co zrobic. najlepiej miec mozliwosc zaplacenia po podlaczeniu ale o to trudno...
  
 
Mam pproblem poldke raz chodzi na benzynie a raz jak przelanczam to odrazu gasnie...Gdzie jest zawór benz-gaz?? ten co odłancza jedno z drugim.