Ankieta w sprawie miejsca XXIII Zlotu FEFK - Strona 2

Ankieta: Wg. mnie najlepszym miejscem na XXIII Zlot FEFK jest:
Skorzęcin
Nieborów
Białka k/Parczewa
Zarąbie - Myślenice
Ułęż
Stara Jedlanka
Susiec
Korbielów
Międzybrodzie Bialskie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-06-25 22:10:27, Zbysio007 pisze:
Dorzuce 2 grosze od siebie. Faktycznie lepiej, by głosowały osoby te, które faktycznie przyjadą na zlot. Ale czy złem jest to, że powiedzmy 1/3 osób głosuje na najbliższą miejscowość ?! Spójżmy na to z innej strony. Ci ludzie którzy zawsze jeżdzą na zloty (powiedzmy sobie "FEFKowa rodzina" ze sie tak wyraze) przyjadą w wybrane miejsce bez względu na to gdzie się odbędzie, bo Wy wiecie, ze warto A Ci którzy głosowali na najbliższą miejscówke to możliwe, że nigdy nie byli na tak dużym zlocie i po prostu nie wiedzą jak to jest i się zabezpieczają by nie pokonywać setek km i się rozczarować. Może dzieki temu, ze wiekszosc wybiera bliskie mu miejsce, zjawi sie wiecej nowych osob i spodoba im sie na zlotach i zaczna wpadac czesciej, nawet na te oddalone o wieksze odleglosci Mam nadzieje, ze w FEFKowej rodzinie przybedzie wiele FEFKowych dzieci. Taki oto wywod hipotetyczny



to mam pytanie, grupa kujawsko-pomorska jest duża, ile z nich było na bożocielnym?
nadal ktoś się łudzi tym że bliska odległość da komuś impuls do przyjazdu?



a teraz mam taką propozycję:
w trakcie gry nie zmieniajmy już zasad, ale od następnego razu proponuje do regulaminu dorzucić następujące punkty:
1) w głosowaniu może wziąć udział osoba która była na choć jednym z trzech ostatnich zlotów
2) osoba która zagłosuje ale nie przyjedzie traci możliwość głosowania przy następnym wyborze

według mnie takie punkty spowodują zloty będą tam gdzie chce większość tych którzy są na zlocie, oraz spowoduje że osoba oddająca głos lepiej się zastanowi nad głosowaniem
  
 
Cytat:
2010-06-25 22:41:29, djtados pisze:
Nie wiem kolego czy wiesz(czytałeś) ale to jest myślą przewodnią mojej kadencji



tiaaa, ale jak podajemy na tacy możliwość silnej reklamy w różnych mediach i propagowania klubu na nowych członków podczas dużej imprezy to było stanowcze "nie", bo w centrum polski,
  
 
Popieram słowa Zbysia, są jak najbardziej prawdziwe. I jeśli:
1) Naprawię konczitę (miałem nie miłe spotkanie na drodze)
2) Nie będzie to na drugim końcu polski
to się objawię z chęcią, bo treści na forum oraz zdjęcia mówią same za siebie - wspaniała zabawa i trzeba być.
  
 
Cytat:
2010-06-25 22:41:29, djtados pisze:
Nie wiem kolego czy wiesz(czytałeś) ale to jest myślą przewodnią mojej kadencji


Czytałem, czytałem i popieram w 102%

Cytat:
to mam pytanie, grupa kujawsko-pomorska jest duża, ile z nich było na bożocielnym?
nadal ktoś się łudzi tym że bliska odległość da komuś impuls do przyjazdu?


To jeśli w tym rejonie nie wypalil ogolno Polski to trzeba sprobowac w innym rejonie. Może inne wojewodztwa sie bardziej zmobilizuja - ""Że jeden kot nie łapał myszy, nie znaczy że inne też nie beda""
  
 
Juz 58 glosow - zapowiada sie bardzo liczny zlot (w sensie prozby by glosowaly osoby ktore chca przyjechac)
  
 


Ja postuluje za czterema miejscami:

Skorzęcin

Zarąbie - Myślenice

Korbielów

Międzybrodzie Bialskie


Na południu polski blisko do Słowacji, ale teraz euro tam weszło, czyli alkohol drogi...
  
 
Seba i powiem ci jedno chciałbym bardzo żeby owe 58 głosujących osób było także osobami które przyjadą.... lecz mimo wszystko wydaje mi sie że nie będzie można postawić znaku równości między ilością głosujących i przybyłych.


Przemo 78 i oby więcej takich osób jak ty, bo jeśli naprawdę sie chce przyjechać, to ''jak'' stanowi już najmniejszy problem.A zazwyczaj jest tak że ci którzy mają najdalej, marudzą najmniej, zaś ci którzy mają rzut beretem zawsze znajdą sobie pretekst do wymówki.

Czapa twoje stwierdzenie ''Stawianie na "pierwsze lepsze" (czyt. bliższe) to niekoniecznie najlepszy wybór. Szczególnie oddawanie głosów przez osoby które chcą mieć blisko aby wskoczyć na parę godzin w przerwie między obiadem a kolacją...'' dla mnie oddaje prawdę w 100 % od siebie dodam że to tak jakby wybrać sie do kogoś na wesele , zjeść tylko rosół i spadać do domu ,a potem mówić że na imprezie nic ciekawego sie nie wydarzyło.


Dzikus pisałeś''to mam pytanie, grupa kujawsko-pomorska jest duża, ile z nich było na bożocielnym?
nadal ktoś się łudzi tym że bliska odległość da komuś impuls do przyjazdu? '' i w tym rzecz, trzeba wybrać ciekawe miejsce a nie najbliższe bo nie zawsze najbliżej to znaczy najlepiej. I pójdziemy na ręke dużej grupie a oni nawet sie nie zjawią, za to ci którzy sie zjawią przejadą z tego powodu dodatkowo pół polski, a i tak będą sie dobrze bawić.
  
 
Cytat:
2010-06-26 13:47:07, mateush87 pisze:
Ja postuluje za czterema miejscami: Skorzęcin Zarąbie - Myślenice Korbielów Międzybrodzie Bialskie Na południu polski blisko do Słowacji, ale teraz euro tam weszło, czyli alkohol drogi...

To jak już tak chcesz to Klijkaj na Susieca adowiesz się że Sobieski kosztuje 13 zł 0,7l

Tak serio to ja też nie klikałem na ten najbliżej mnie(Susiec)
ładnie tu i ciekawie by było bo tanio i urozmaicono ale brak wolnych miejsc a że dla mnie te 200 czy 300 km to nie ma różnicy to pewnie i na Śląsk może przyjadę jeżeli będę mógł.

Susiec może wypali nast. razem(wcześniejsza rezerwacja na więcej osób) patrząc na ceny jakie tam są i warunki to jest za darmo porównując do stanu który był do tej pory.
  
 
Kolego z niedalekich okolic...... napiszę Ci tak, nie ważne w jakim miejscu Polski Zlot się odbędzie warto pojechać. Odkąd tu się zalogowałem nie odpuściłem ani jednej okazji aby pojechać i spotkać ludzi z którymi tu się tylko klika. I nie odpuszczę. (Chyba, że się połamię, czy coś w tym stylu.) Każdy kolejny Zlot jest coraz ciekawszy, poznani na nich ludzie są warci aby dla ich spotkania pojechać na drugi koniec kraju. A atmosfera...... sam przyjedź i się przekonaj. Jestem niemal pewien, że będziesz chciał jechać na następny. Chyba, że jesteś osobą której ciężko przychodzi poznawanie nowych ludzi i wolisz swoje towarzystwo..... ale wtedy każda impreza będzie do kitu.
Z Ostrołęki masz jakoś tak jak i ja. Z Białego kilka autek mam nadzieję się wybierze. Chcesz możemy się ugadać i jechać razem. W Ostrołęce dość często bywam, możemy się spotkać , pogadać co i jak. Przemyśl.

I nie oceniaj zanim sam nie poznasz.
Pozdrawiam
  
 
Głosujcie głosujcie