I co ze zlotem wrześniowym? - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myslałem ze juz zlot odwołany,szkoda ze tak blisko
  
 
Zobaczymy czy slask teraz przyjedzie ...

Co do poscieli - roznie bywa, pewnosci nie ma czy spisz w wypranej czy tylko wyprasowanej ... Ja wole "swoja poduszke",ale jesli to kwestia 3zł czy cos to posciel moze byc z osrodka.


[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2010-07-15 20:45:46 ]
  
 
Z CK jest 327km.Motorek mam po remoncie,więc da rade.Co do pościeli to tak jak Seba mówi.Jeśli to suma symboliczna (powiedzmy),to nie trzeba będzie klamotów targać ze sobą.I Esiorkowi będzie lżej.Ale jak powiedzą cenę z kosmosu to zabiorę koce i poduszki.NO PROBLEM.

ps.Jestem po rozmowie z moimi 3 paniami i jednak lepiej żeby była pościel.


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-07-15 21:21:02 ]
 
 
Drugi Zlot z rzędu w tym samym miejscu........
  
 
Seba ja bede!
  
 
Kalor,a czy wiadomo coś o bezpiecznym noclegu dla "NASZYCH MALEŃSTW'' ? (czyt.pojazdów).Jakiś parking podobno strzeżony,albo co ?
 
 
Cytat:
2010-07-15 21:10:15, przemo2 pisze:
Kalor,a czy wiadomo coś o bezpiecznym noclegu dla "NASZYCH MALEŃSTW'' ? (czyt.pojazdów).Jakiś parking podobno strzeżony,albo co ?



Jutro dokładnie się dowiem ale ośrodek w sumie dysponuje ok 160 miejscami noclegowymi i we wrześniu ma ponoć małe obłożenie więc kawałek placu powinien się dla nas znaleźć

Tak jak Seba pisał jeśli to będzie kwestia paru złotych to myślę, że odżałujemy i nie będziemy targać swojej pościeli.
  
 
Skorzęcin ... koło Poznania czy koło Gniezna ????
  
 
SKORZĘCIN to miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w gminie Witkowo, niedaleko Gniezna (województwo wielkopolskie).
  
 
W linku do ośrodka, który podałem jest informacja:

"SKORZĘCIN to miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w gminie Witkowo, niedaleko Gniezna (województwo wielkopolskie)"

I wszystko jasne
  
 
Mapka
 
 
Oba Skorzęciny są blisko Gniezna pokusiłbym się o stwierdzenie, że tak samo blisko.

... zmyła jest taka:
61-544 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 127 tel: (061) 835 49 36, tel/fax: (061) 835 47 78 e-mail: biuro@kama.poznan.pl
  
 
Cytat:
2010-07-15 22:05:38, Pre100n pisze:
Oba Skorzęciny są blisko Gniezna pokusiłbym się o stwierdzenie, że tak samo blisko. ... zmyła jest taka: 61-544 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 127 tel: (061) 835 49 36, tel/fax: (061) 835 47 78 e-mail: biuro@kama.poznan.pl



Ale tylko jeden jest w gminie Witkowo

A jednak jestem w błędzie hehe. Chodzi o ten Skorzęcin, który przemo podał w mapce


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-07-15 22:29:10 ]
  
 
hmmmm 270 km na max glebie i drugie tyle spowrotem... przemysle sprawe...
  
 
szkoda, że pierwszy ośrodek nie wypalił, już teraz wiem, że nie pojawię się na wrześniowym...
  
 
Cytat:
2010-07-16 00:08:54, kub3k pisze:
szkoda, że pierwszy ośrodek nie wypalił, już teraz wiem, że nie pojawię się na wrześniowym...



...co na to ekipa ktora zalatwiala sprawe z osrodkiem na slasku??

... z tego co widzac z listy zapisow jest sporo chetnych na zlot na slasku...
  
 
Moim zdaniem było za dużo ociągania się ze strony Zarządu z załatawianiem tego ośrodka. Ja miałem dogadane potwierdzenie terminu na 1 lipca, a z tego co kojarzę rozmowy zaczęły się jakiś tydzień później, więc nie dziwi mnie to, że ośrodek mógł zostać wynajęty przez jakąś inną mniejszą lub większą grupę. Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, czyli kończymy ankietę i klepiemy ośrodek, to byłem przygotowany nawet na to, żeby w weekend tam pojechać i wszystko uzgodnić na miejscu.
Niestety stało się tak jak się stało, nie wiem czy jest to czyjeś wygodnictwo, czy faktycznie były takie problemy - jak nie mieliście czasu to trzeba było dać znać, a chętnie bym Wam pomógł i się tym zajął.
Przy okazji chciałem zauważyć, że plan Prezesa odnośnie organizowania zlotów w różnych częściach kraju bierze w tym momencie w łeb.
  
 
Mam takie samo zdanie jak Wuipe, Jest w Miedzybrodziu masa innch ośródków w krórych pewnie bez problemu można by sie zatrzymać, nie wiem co na to Tados który nie chciał kolejnego zlotu w centrum polski... Myśle że czasu spokojnie było na tyle żeby znaleść inny ośrodek w okolicy.
  
 
Jezeli sa inne osrodki w Miedzybrodziu to moim zdaniem warto sprobowac poszukac jakiegos wolnego. Niech Zarzad sie wypowie najlepiej co sadzi o tym pomysle... bo czas nagli, a mysle ze trzeba kuc zelazo poki gorace bo potem znow bedzie lipa...
  
 
Panowie,wyglada to tak jakbyscie czekali az cos sie sypnie z tym miedzybrodziem...wiekszosc wlasnie glosowala na ten rejon,a nie znowu srodek.wiec nie dziwcie sie niskiej frekfencji ze slaska na wrzesniowym.

-----------------
RS2000 light
była GSI 16V rally
Focus 1.8 tddi kombi
MK7 1.6 16V sprzedany
zbieram na EVO9 :)