[Suchii MKVII] Reanimacja w toku / zagadka z nagrodami. - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może wlot powietrza do silnika był przytkany ? No albo pedał gazu poluzowany i nie "otwierało" do końca ?
  
 
Może jakiś przewodzik się przetarł,poluzował,albo jakiś wężyk podciśnienia spadł,pękł,albo co...? Albo te nowe świece dały ciała.Kurka nie mam pojęcia.


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-08-20 17:32:06 ]
 
 
no chłopaki, wreszcie coś się w temacie ruszyło, czekamy, czekamy, nagrody też czekają, powiedzmy że pobawimy się do niedzieli wieczór, wtedy ogłoszę ewentualnego zwycięzcę, lub kogoś kto był najbliżej rozwiązania zagadki, narazie siedzę cicho

miłej zabawy, no i może ktoś zerknie na moje pytanie odnośnie zawieszenia z tyłu, byłoby miło
  
 
Przewód hamulcowy się zacisnął lub linka od ręcznego się zawiesiła lub cuś
i przez to autko hamowało.



[ wiadomość edytowana przez: Maylo dnia 2010-08-20 17:59:13 ]
  
 
Suchii a nie klapła Ci po prostu sprężyna od ciężaru ? Miałem Poloneza i woziłem narzędzia w słusznej ilości,bo nie wiadomo było co mogło strzelić,więc lepiej mieć wszystko.Woziłem je z jednej strony,bo tam miałem miejsce na tą gigantyczną skrzynkę.Wiadomo Poldi ma resory z tyłu i siadły z jednej strony właśnie od ciężaru narzędzi.Może to samo jest u Ciebie od butli z gazem ?
 
 
Cytat:
2010-08-20 18:02:29, przemo2 pisze:
Suchii a nie klapła Ci po prostu sprężyna od ciężaru ? Miałem Poloneza i woziłem narzędzia w słusznej ilości,bo nie wiadomo było co mogło strzelić,więc lepiej mieć wszystko.Woziłem je z jednej strony,bo tam miałem miejsce na tą gigantyczną skrzynkę.Wiadomo Poldi ma resory z tyłu i siadły z jednej strony właśnie od ciężaru narzędzi.Może to samo jest u Ciebie od butli z gazem ?


W 5 minut by nie naprawił tego
  
 
Maylo,ale ja tylko napisałem na temat zawieszenia.Mój błąd bo powinienem dać cytat,a nie dałem i wygląda jakbym na temat problemu braku mocy pisał.Przepraszam mój błąd ale nie będę już przerabiał.


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-08-20 18:29:00 ]
 
 
Cytat:
2010-08-20 18:27:52, przemo2 pisze:
Maylo,ale ja tylko napisałem na temat zawieszenia.Mój błąd bo powinienem dać cytat,a nie dałem i wygląda jakbym na temat problemu braku mocy pisał.Przepraszam mój błąd ale nie będę już przerabiał. [ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-08-20 18:29:00 ]


A to co innego. Zwracam honor
  
 
Cytat:
2010-08-20 18:27:52, przemo2 pisze:
Maylo,ale ja tylko napisałem na temat zawieszenia.Mój błąd bo powinienem dać cytat,a nie dałem i wygląda jakbym na temat problemu braku mocy pisał.Przepraszam mój błąd ale nie będę już przerabiał. [ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-08-20 18:29:00 ]


autor wątku wiedział o co lotto

będe musiał zdjąć tylne zawieszenie, zerknę na te sprężyny, zresztą po prostu je wymienie, mają naście lat i zapewne swoje przeżyły.

Wracając do zabawy - rozwiązanie dziś późnym wieczorem, więc jeszcze odrobinę czasu jest na to, żeby spróbować swoich sił

  
 
Oficjalnie ogłaszam koniec konkursu frekwencja słaba, ale muszę przyznać że jedna z odpowiedzi "prawie" trafiona. Przyznano dwie nagrody:

1. Dzejdi - nagroda główna, masz pierwszeństwo w wyborze nagrody dla siebie.
2. przemo2 - nagroda za przydatną informację.

Chłopaki napiszcie mi co mam do Was wysłać.

Rozwiązanie zagadki

Winę za "mułowate" auto ponosiła linka gazu, tak z głupoty sprawdziłem jak otwiera się przepustnica przy wciśniętym pedale gazu do oporu i przeżyłem szok. Pedał w podłodze a otwarcie przepustnicy to niecałe 1/3. Po wyregulowaniu linki auto zaczęło odpowiadać poprawnie na wciśnięcie pedału gazu, szybko wchodzi na obroty i co najważniejsze chce jeździć
  
 
Suchii cieszę się,że mogłem się przydać.Jako nagrodę poproszę zestaw nr.5.
 
 
A mi się marzy zestaw numer 4