[mk6]silnik 18 16v ciężko pali i kopci

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam problem i niemały brak mi już pomysłów może ktoś miał już taki problem odstawiłem na zimę autko w garażu od czasu do czasu odpalałem ale na wiosnę nie zapaliło zapala jak przekręcę z 20 razy kluczykiem na zimnym oczywiście to zapala i wtedy to smuga czarnego dymu stylu brak mocy trochę to dziwne bo po przerzuceniu na gaz nie kopci i śmiga bez zastrzeżeń dodam jeszcze ze pompa paliwa wymieniona na nową silniczek krokowy wymieniony wtryski wymienione uszczelki pod kolektorem wymienione może ktoś coś wie albo miał już taki problem brak już mi pomysłów co to może być ?


[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2010-06-16 23:58:19 ]
  
 
nikt niema pomysłów a autko dale stoi wyeliminowałem następne rzeczy jak głowica cała poszła do remontu i dalej to samo
  
 
Sprawdź czujnik temperatury do kompa

  
 
tylko gdzie on się znajduje już mi brak pomysłów
  
 
Jeśli nie możesz odpalić, a jak już się uda to masz za sobą czarno, to znaczy że jest za dużo paliwa (jest przelany). Jeśli jest taki objaw to gdzieś musi się lać paliwo, jeśli mówisz że wtryski wymieniłeś, to weź jeszcze raz wyciągnij listwę wtryskową z podpiętym paliwem i sprawdź czy nie ciekną, albo czy przy próbie odpalenia nie leje się z nich wiadrami.

Masz problem ze zbyt dużą ilością paliwa i w tym kierunku musisz szukać!
  
 
kolego a dlaczego świece są suche wtryski ładnie pracują nie leją na 100 %
  
 
Cytat:
2010-07-08 11:37:17, zsmarti pisze:
tylko gdzie on się znajduje już mi brak pomysłów





( 1.6 - 1.8 ) 16V - obudowa termostatu

11 - czujnik na deskę
12 - czujnik na kompa